Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Монтаж відкосів з гіпсокартону

  1. Переваги гіпсокартонних відкосів
  2. Технологія монтажу
  3. Ціна відкосів з гіпсокартону і від чого вона залежить

Переваги гіпсокартонних відкосів

Після того, як ремонтні роботи практично завершені, особливо якщо проводилася заміна вікон або вхідних дверей, наступний етап - відновлення отворів. Не тільки для того, щоб інтер'єр виглядав естетично, а й для термоізоляції приміщення. Саме для цього вам будуть потрібні відкоси на вікна з гіпсокартону ціна яких залежить від безлічі факторів. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящий варіант саме для вашого інтер'єру.

Що таке відкоси?

Це внутрішня складова отвору вікна, простими словами - то місце, де розташовується безпосередньо вікно. Одним з найбільш швидких, зручних, надійних і доступних варіантів є гіпсокартонні відкоси. Вони успішно застосовуються для абсолютно будь-яких видів отворів, як для дерев'яних, так і для металопластикових вікон. Можна сформувати будь-яку глибину відкоси за бажанням клієнта (з урахуванням особливостей приміщення).

Відкоси з гіпсокартону також можна назвати доступною альтернативою штукатурних відкоси, які відрізняються високим рівнем міцності і довгим терміном служби. Разом з тим оштукатурені відкоси мають і більш високу вартість. Візуально ж ці 2 види практично ідентичні. Особливо практичні в експлуатації відкоси з влагоустойчивого виду гіпсокартону.

Переваги відкосів з гіпсокартону наступні:

  1. Створені з екологічно чистих компонентів, картон і гіпсове тісто не пахнуть, не можуть послужити причиною появи алергії;
  2. Акуратна рівна поверхня виглядає дуже красиво;
  3. Значна ступінь універсальності - успішно використовуються для будь-яких вікон, хоч дерев'яних, хоч пластикових, також можна зробити довільну глибину відкосу;
  4. Дуже швидка установка - для фахівця весь комплекс монтажних робіт займе не більше 3 годин на 1 вікно;
  5. Чи не тріскаються з плином часу;
  6. Легко відновлюються в разі пошкоджень;
  7. Доступна вартість.

Технологія монтажу

Перед безпосередньо установкою відкос необхідно подбати про те, щоб в холодну пору року не з'являвся конденсат. Що в подальшому може призвести до появи цвілі, грибка - а це вже не тільки не естетично, а й шкідливо для здоров'я.

Слід знати, що якщо стіна прорізу складається з цегли, то, незалежно від її товщини, один з цегли буде розташований одним краєм на вулиці, іншим - в приміщенні. Якраз цей цегла і відповідає за появу крапель вологи, тому що промерзає тільки він. У місці отвору вікна холодне повітря з вулиці змішується з теплим повітрям приміщення - і з'являється небажана вологість. В інших місцях товщина стіни зводить нанівець дію холодного вуличного повітря.

Для того, щоб уникнути появи на вікні конденсату, під гіпсокартонний укіс слід покласти шар утеплювального матеріалу (пінопласту або ж мінеральної вати).

Як розмічаються відкоси?

Розмітку роблять для того, щоб подальша установка була легше. Несучий профіль з металопластику розділяється на 2 половини вертикальною лінією на праву і ліву частини. У верхній частині вікна профіль ділять точно так же, але вже горизонтальною лінією. Після чого уздовж неї прикріплюють алюмінієвий куточок з перфорацією. Це потрібно для подальшої установки гіпсокартонних відкосів, які будуть встановлюватися саме на даний куточок в якості направляючої основи.

Отже, дуже важливо дотримати всі правила установки куточка - правий повинен бути звернений поличкою в праву сторону, лівий - в ліву. Верхній відповідно повинен розташовуватися поличкою вгору. Вирівнювання кута здійснюється без врахування раніше розміченій межі, коли одна поличка куточка звернена до монтажника, а інша дивиться на майбутній укіс. Саме в такому положенні перфорований прикріплюється до блоку вікна за допомогою прес-шайб.

Наступний етап робіт - це винесення розмірів чистового прорізу на протилежну сторону підвіконня. Для цього слід накласти кутник на поверхню підвіконня, і, акуратно придавлюючи його однією стороною до віконного блоку, підвести до перфорованого куточка, вже закріпленому за допомогою прес-шайб. Позначку на підвіконні слід робити там, де виявиться друга сторона кутника.

Зробивши укіс за відмітками, описаним вище, в результаті ви отримаєте прямокутний віконний отвір. Це не дуже зручно з точки зору практичності, краще зробити його трохи ширше з того боку, де знаходиться підвіконня. Щоб це реалізувати, досить трохи перенести мітки, розташовані на підвіконні, з правого боку - направо, з лівої - на ліво. При цьому слід пам'ятати, що відстань перенесення має бути однаковим з кожної зі сторін, і не менше 5 см.

Як монтується утеплювач?

Гіпсокартонні віконні відкоси, завдяки своїй рівній поверхні, дають відмінну можливість підкреслити вишуканий стиль інтер'єру і оригінальний дизайн. Для того, щоб відкоси вийшли рівними, потрібно монтаж додатковою направляє. Будівельне правило встановлюється одним кінцем на мітку на підвіконні, другий кінець (вирівняний за допомогою рівня), кріпиться до поверхні стіни на отвором вікна. Особливість кріплення - шурупи ввинчивают поруч з правилом таким чином з 2 сторін, щоб вони утримували правило виключно головками.

У підсумку вийде пара направляючих, з одного боку - куточок з перфорацією, з іншого боку - вирівняне за допомогою рівня будівельне правило. Якщо прикласти шпатель до цих 2 напрямних, буде видно, утеплювач якої товщини можна використовувати в даному випадку.

Ще один важливий момент:

Перед створенням гіпсокартонних відкосів, на стіну поряд з вікном слід наклеїти полістиролові смуги. Якщо є значний проміжок між напрямними - можна використовувати цілий лист утеплювача. Якщо проміжку немає, вистачить і смужки хоча б 0,1-0,2 м завширшки. Це потрібно для того, щоб закрити найперший цегла, який промерзає. Перед тим, як клеїти утеплювач, стіну необхідно прогрунтувати спеціальної глибоко проникла ґрунтовкою.

Пласт полістиролу повинен максимально щільно прилягати до вікна, захоплюючи закріплений куточок з перфорацією. У разі, якщо в різних місцях потрібна різна товщина шару, що утеплює, можна приклеїти і більш товстий шар. А після застигання шпаклівки відрізати надлишок, використовуючи напрямні як орієнтир. Перед початком установки гіпсокартонних відкосів можна приклеїти на всю поверхню закріпленого шару утеплювача шар серпянки або цільної штукатурної сітки з полімерів. Це робиться для того, щоб скріпити полістирол в єдиний пласт.

Сітку прикладають до шару утеплювача і наносять тонкий шар шпаклівки за допомогою шпателя. Важливо чекати повного висихання кожного шару шпаклівки, щоб уникнути деформації відкосу. Потім з ГКЛ вирізаються смужки заданих розмірів, наноситься клей, і вони притискаються до заздалегідь підготовленій поверхні. Клейовий склад наноситься за допомогою шпателя гребінки. Спочатку кріплять верхній укіс, після цього - бічні.

Корисна рекомендація:

Перед роботою найкраще нанести на поверхні антигрибковий препарат, гіпсокартонні листи слід якомога щільніше притискати до шару шпаклівки або монтажного клею. Це вбереже в подальшому від виникнення цвілі або грибка. Ще одним методом убезпечити себе від їх виникнення буде вибір спеціальних вологостійких ГКЛ.

Ціна відкосів з гіпсокартону і від чого вона залежить

Середня вартість на гіпсокартонні відкоси на ринку будівельно-ремонтних послуг України становить від 200 грн за погонний метр. Для того, щоб уточнити вартість роботи, ви можете зв'язатися з нами за вказаними на сайті телефонами або замовити зворотний дзвінок.

Пам'ятайте, що середня вартість відкосів з гіпсокартону - це ще не остаточний прорахунок, а тільки усереднена цифра. На розцінки такої послуги, як обробка відкосів вікон гіпсокартоном ціна, так само як і будь-яких оздоблювальних робіт, дуже впливають такі чинники:

  • ширина отвору;
  • рівень складності майбутньої конструкції;
  • потрібно чи ні демонтаж старих відкосів.

Також ви можете замовити на нашому сайті всі необхідні будівельні матеріали високої якості за доступною ціною, для цього загляньте в розділ "Наші знижки". А корисні додаткові послуги, які наша компанія пропонує своїм клієнтам, чекають вас в розділі "Прайс лист" - від доставки будматеріалів до прибирання після ремонту.Також ви можете замовити на нашому сайті всі необхідні будівельні матеріали високої якості за доступною ціною, для цього загляньте в розділ "Наші знижки". А корисні додаткові послуги, які наша компанія пропонує своїм клієнтам, чекають вас в розділі "Прайс лист" - від доставки будматеріалів до прибирання після ремонту.

Інші послуги

Монтаж гіпсокартону
Що таке гіпсокартон, де він застосовується. Переваги використання гіпсокартону. Технологія монтажу гіпсокартону....
Монтаж стін з гіпсокартону
Стіна з гіпсокартону Де застосовуються стіни і перегородки з гіпсокартону. Етапи установки. Ціна стіни з гіпсо...
Монтаж ніш під карниз
Значення поняття ніша для стельового карниза. Варіанти карнизів. Прорахунки розмірів, технологія монтажу шторного к...
Фрезерування гіпсокартону в Києві та області - ціна і особливості
Що таке фрезерування гіпсокартону і для чого воно потрібне Як фрезерується гіпсокартон Фрезерування гіпсокарто...
Монтаж стель з гіпсокартону
Переваги монтажу гіпсокартону на стелі. Види стель з ГКЛ, їх переваги та особливості. Підготовка до встановлення...
Підсвічування стелі з гіпсокартону
Конструкція стелі з гіпсокартону з підсвічуванням. Як вибрати джерело світла. Монтаж. Головні особливості к...