Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Комплексний ремонт офісів

 1. Значення інтер'єру офісу для бізнесу.
 2. Особливості проведення ремонту в офісі.
 3. Від чого залежить ціна ремонту офісу у Києві.

Навіщо потрібен ремонт в офісі?

Кожна людина намагається створити у своєму будинку комфортний та функціональний інтер'єр, у якому затишно та приємно перебувати. І при цьому благополучно забуває про те, що значну частину свого життя ми проводимо поза домом. А точніше – на роботі, і часто це робота в офісі.

Гарний, продуманий та функціональний офісний інтер'єр не тільки допомагає створити приємне враження у клієнтів та партнерів, практично “з порога”. Офіс – це показник статусу фірми. Він ще й може відчутно покращити продуктивність людей, які тут працюють. Саме тому так важливо своєчасно зробити ремонт офісу у Києві. І не менш важливо – довіряти комплексний ремонт офісів, квартир професіоналам, які мають практичні навички та досвід виконання подібних завдань.

Якщо порівняти ремонт у приміщенні офісу та в квартирі, то роботи, які проводяться при цьому, дуже схожі. А відмінність – у тому, що інтер'єр офісу має працювати на підвищення статусу та репутацію компанії.

Ремонт офісу складається з правильного облаштування території офісного приміщення та створення найбільш сприятливих умов для роботи. Оптимально доручити весь комплекс робіт одному підряднику, який відповідатиме за якість результату.

Особливості ремонту офісних приміщень

Кожен із видів ремонту має свої нюанси та відмінні риси, і ремонт офісу – теж. Оскільки офіс – це не житлове приміщення, його інтер'єр має відповідати стилю компанії, показувати її статус та прагнення до нових вершин. Для цього використовуються найбільш актуальні якісні оздоблювальні матеріали: метал, ДСП, ДВП, МДФ, пластики, скло, камінь та ін.

При створенні дизайн-проекту дуже важливо, щоб він відповідав за своїм стилем напряму діяльності фірми. Наприклад, в інтер'єрі організації, що займається рекламою, організацією свят, корпоративного відпочинку тощо, будуть доречні яскраві яскраві кольори, а для страхової компанії, бізнес-центру, банківського відділення найкраще вибрати більш суворі та стримані тони.

Ще один важливий момент – це клас ремонту. Усього виділяють такі класи:

 1. Економ – бюджетний варіант, що підходить для вчорашніх стартапів, які тільки виходять на ринок. Або якщо існуючий ремонт у хорошому стані і потрібно трохи освіжити приміщення;
 2. Стандарт – поєднання доступної вартості та функціональних рішень для приміщення;
 3. Еліт – вищий клас, максимум комфорту в інтер'єрі та стильний дизайн, який залишить найсприятливіше враження у партнерів та клієнтів. 

З чого складається ремонт офісу?

Як і будь-який інший вид ремонту, все починається з візуального огляду майбутнього фронту робіт спеціалістом. Майстер професійно оцінює, в якому стані об'єкт, ступінь зносу будівлі – чи потрібна реконструкція, стан офісів та всіх комунікацій.

Для приміщень, в яких працюють люди, велике значення має гарна вентиляція, освітлення, грамотне планування та монтаж комунікацій електропостачання, телефонних кабелів, Інтернет-з'єднання, телефонного зв'язку. Також не менш важливими є охоронні та протипожежні системи.

Функціональне планування офісного простору допоможе найефективніше виділити робочу зону, зал для переговорів, ресепшен, місце для обіду, місце, де партнери чи клієнти можуть зачекати за потреби. Після того, як майбутній інтер'єр повністю сплановано, можна розпочинати ремонт.

Найчастіше до комплексного ремонту офісів київ входять такі види робіт:

 • Якщо необхідно – демонтаж покриттів, стін, перегородок (які не є несучими. Для зміни розташування несучих конструкцій необхідне погодження та оформлення);
 • Заміна елементів систем опалення та подачі води, каналізації;
 • Облаштування вентиляційних систем для встановлення кондиціонерів чи спліт-систем;
 • Заміна електропроводки;
 • Облаштування термо-, волого- та звукоізоляції приміщення;
 • Повний комплекс робіт з обробки стін та стелі;
 • Стяжка підлоги та укладання облицювання;
 • Монтаж МПО, дверей, нових карнизів та плінтусів;
 • Установка сантехніки, систем освітлення та управління освітленням, розеток;
 • Після завершення всіх робіт – збирання та вивезення будівельного сміття, прибирання приміщення, збирання меблів, підключення офісної техніки.

Що входить в оформлення офісу:

Для стандартного ремонту найчастіше замовляють такі послуги:
 1. Монтаж підвісної стелі, фарбувальні роботи, нанесення фарби на бетонну стелю;
 2. Встановлення вбудованих та прихованих освітлювальних приладів;
 3. Оздоблення стін декоративною штукатуркою або їхнє фарбування;
 4. Настелення зносостійкого покриття на підлогу (це може бути плитка, вінілове покриття, ламінат);
 5. Монтаж перегородок зі скла для ефективнішого поділу приміщення на функціональні зони;
 6. Зміна ширини дверей, монтаж розсувних дверних систем.      

Чим відрізняються капітальний та косметичний ремонт офісу

Перед початком ремонту дуже важливо визначитися з тим, наскільки серйозні зміни необхідно внести. Якщо поставлене завдання просто освіжити інтер'єр, то для цього досить косметичного ремонту. Він відрізняється невисокою вартістю робіт та швидкими термінами виконання.

Якщо ж потрібно внести кардинальні зміни або приміщення знаходиться в поганому стані, тут вже слід говорити про капітальний ремонт. В рамках нього можна зробити перепланування, провести демонтаж перегородок та поставити нові, зробити заміну вікон та дверей, а також повністю змінити дизайн. Перед початком ремонту обов'язково потрібний проект, терміни виконання капітального ремонту більші, а вартість – вища.

Щоб дізнатися, яка актуальна на комплексний ремонт офісів київ ціна – достатньо зателефонувати чи замовити зворотній дзвінок на нашому сайті.

Ціна ремонту офісу в Києві

При замовленні послуги ремонт офісу під ключ ціна ремонту залежатиме від багатьох факторів. Сюди входять і всі види робіт з ремонту та оздоблення, які включені до кошторису. І те, наскільки складний дизайн було обрано. І навіть те, якого класу використовуються матеріали. Окрім цього, на ціну вплине те, скільки м2 займає офіс, який вид ремонту обраний, а також – наскільки терміново завершити роботи. Подивитись наш прайс для приблизного розуміння вартості можна на відповідній сторінці за посиланням.

Ще на вартість впливають індивідуальні побажання замовника, як висловлені до початку робіт, так і ті, що виникли вже в процесі ремонту.

Як вибрати найбільш підходящий варіант ремонту

Щоб визначитись, який ремонт потрібен вашому офісному приміщенню, слід дати відповіді на такі запитання:
 1. У якому стані приміщення зараз?
 2. Чи потребують системи комунікацій та внутрішнє оздоблення в заміні, стіни та стелі – у зміцненні?
 3. Після виїзду майстра на огляд та складання попереднього кошторису – наскільки витрати на ремонт вписуються у відведений для цієї мети бюджет.
 4. Скільки часу може тривати ремонт офісу без шкоди для робочого процесу. Це є критично важливим фактором для сезонної діяльності.
 5. Які у офісу перспективи у найближчий та середньостроковий період.

Компанія DomRemont має великий досвід успішних офісних ремонтів різних цінових категорій як у Києві, так і в області. Головна перевага – це висока якість робіт та суворе дотримання заявлених термінів виконання. Також є послуга спостереження за ремонтом в режимі онлайн.

Інші послуги

Косметичний ремонт
Що таке косметичний ремонт Види косметичного ремонту. Переваги косметичного ремонту від компанії ДомРемонт....
Капітальний ремонт
Капітальний ремонт Що таке капітальний ремонт «під ключ»? Особливості капітального ремонту Перева...
Дизайнерський ремонт під ключ
Переваги дизайнерського ремонту Розробка дизайн-проекту Дизайнерський ремонт від професіоналів Ціна дизайнерськ...
VIP ремонт
Що таке елітний ремонт квартир Види елітного ремонту Чим відрізняється елітний ремонт від інших видів ремонту Ц...
Комплексний ремонт
Що таке комплексний ремонт приміщень. Що входить в комплексний ремонт. Ціна комплексного ремонту квартир....
Ремонт балкона
Ремонт балкона під ключ Для чого потрібний ремонт балкона. Види ремонту балкону. Від чого залежить вартіст...