Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Дизайнерський ремонт під ключ

 1. Переваги дизайнерського ремонту
 2. Розробка дизайн-проекту
 3. Дизайнерський ремонт від професіоналів
 4. Ціна дизайнерського ремонту
 5. Відео готового дизайнерського ремонту

Дизайнерский ремонт

Власний будинок або квартира, свій житловий простір - це одна з цінностей, які не втрачають своєї актуальності з плином часу. Всі ми хочемо мати зручне житло, яке не тільки комфортне та функціональне, а ще й відбиває індивідуальний стиль власника.

Створити своє затишне гніздечко, неповторне, справжній Будинок з великої літери, не має значення, чи буде це приватна заміське володіння, пентхаус або невелика квартира в мегаполісі.

Все це і набагато більше, ніж очікували, ви отримаєте, замовивши дизайнерський ремонт під ключ від професійної будівельної компанії DomRemont. В нашій злагоджено працює команді, крім майстрів будівельних спеціальностей високого класу, також працюють талановиті дизайнери, які кожен проект перетворюють на справжній витвір мистецтва.

Для того, щоб ваше житло стало по-справжньому ідеальним, від вас потрібна буде, в першу чергу, ідея того, що саме ви хочете втілити в реальність, і план приміщення.

Потім створюється дизайн-проект майбутнього житла, цей процес складається з декількох етапів:

 1. Діалог з клієнтом, виїзд майстра, проведення замірів приміщення, фотографування.
 2. Створення техзавдання.
 3. Зонування простору.
 4. При необхідності - узгодження перепланування приміщення: затвердження знесення або зведення стін або перегородок.
 5. Вибір, погодження та затвердження повністю всіх нюансів майбутнього інтер'єру, сюди входить вибір загального стилю, шпалер, декоративних елементів, необхідних меблів, обладнання кухні і санвузла.
 6. Узгодження і остаточне затвердження дизайн-проекту.

Одна з переваг дизайнерського ремонту під ключ від DomRemont - це не тільки можливість повністю оновити свій інтер'єр, зробивши, наприклад, повне перепланування, об'єднавши балкон з кімнатою, прибравши заважають стіни або, навпаки, розділивши приміщення, а й приховати будь-які технічні недоліки приміщення, перетворивши їх в стильні деталі за допомогою за допомогою дизайнера-професіонала, який знає і любить свою роботу.

Дизайнерський ремонт під ключ київ разом з нашою компанією - це справжнє диво перетворення старого набридлого інтер'єру або ж придбаної в будівельній стані квартири в новобудові на абсолютно новий будинок, дивно комфортний, що ідеально відповідає вашому способу життя та уявленням про те, яким має бути ідеальне житло. 

Скільки коштує дизайнерський ремонт під ключ

Дизайнерский ремонт интерьера

Один з факторів, який зупиняє багатьох людей від замовлення такого ремонту - думка, що саме на дизайнерський ремонт ціна буде значно вище, ніж на будь-який інший вид ремонту.

Дуже важливо розуміти, що цей вид ремонту неможливо довірити непрофесійної бригаді, тому що в цьому випадку ви ризикуєте витратити даремно багато часу і коштів, залишившись в підсумку з незакінченим неякісно виконаним ремонтом і без грошей.

Компанія ДомРемонт успішно працює на ринку будівельних послуг вже багато років, в нашому портфоліо ви зможете знайти варіанти інтер'єрів на будь-який смак, а команда професіоналів доводить кожне замовлення до досконалості перед тим, як здати об'єкт замовнику.

Підтвердження цього - відгуки задоволених клієнтів, адже звернувшись до нас одного разу, люди більше не витрачають свій час на пошук різнопрофільних бригад, а свій час і нерви - на узгодження всіх пов'язаних з ремонтом питань, а приходять до нас знову і рекомендують нас своїм знайомим.

Наші фахівці працюють тільки з високоякісними матеріалами, використовуючи в своїй роботі новітні технології та розробки. Також наша компанія вже давно співпрацює з перевіреними постачальниками якісних будівельних матеріалів за найкращими цінами на ринку.

Сучасні технології ремонту та величезний вибір оздоблювальних матеріалів дають безліч можливостей для нестандартного оформлення інтер'єру житлового простору в будь-якому стилі, додавши унікальні елементи декору, яскраві кольори меблів, різнокольорові картини або вітражне скло, а також багато іншого - все залежить від побажань замовника.

Зовсім не є істиною думка про те, що дизайнерські ремонти варто замовляти виключно в нових квартирах або великих заміських особняках, адже навіть звичайна квартира - "сталінка" або "хрущовка" може стати абсолютно невпізнанною, стильною і оригінальною, якщо замовити дизайн-проект у професіоналів DomRemont. Ознайомитися з розцінками на послуги компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".

Крім створення дизайн-проекту і ремонту, наша компанія рада запропонувати вам повний комплекс додаткових послуг: якісна ліквідація цвілевого грибка, швидка доставка будівельних матеріалів, оперативний та акуратний вивіз будівельного сміття, після ремонту прибирання приміщень за допомогою професійної прибиральної техніки і хімії, а також ексклюзивну послугу - можливість спостерігати за всіма етапами перетворення вашого житла в режимі реального часу через Інтернет.

Дизайнерский ремонт квартир

Інші послуги

Косметичний ремонт
Що таке косметичний ремонт Види косметичного ремонту. Переваги косметичного ремонту від компанії ДомРемонт....
Капітальний ремонт
Капітальний ремонт Що таке капітальний ремонт «під ключ»? Особливості капітального ремонту Перева...
VIP ремонт
Що таке елітний ремонт квартир Види елітного ремонту Чим відрізняється елітний ремонт від інших видів ремонту Ц...
Комплексний ремонт
Що таке комплексний ремонт приміщень. Що входить в комплексний ремонт. Ціна комплексного ремонту квартир....
Ремонт балкона
Ремонт балкона під ключ Для чого потрібний ремонт балкона. Види ремонту балкону. Від чого залежить вартіст...
Комплексний ремонт офісів
Значення інтер'єру офісу для бізнесу. Особливості проведення ремонту в офісі. Від чого залежить ціна ремонту...