Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Монтаж стін з гіпсокартону

Стіна з гіпсокартону

 1. Де застосовуються стіни і перегородки з гіпсокартону.
 2. Етапи установки.
 3. Ціна стіни з гіпсокартону, від чого залежать розцінки.

Сфера застосування гіпсокартонних перегородок

Монтаж стен из гипсокартона

Гіпсокартон - це по-справжньому універсальний матеріал, з якого фактично можна створити що завгодно. З його допомогою можна змінити планування житла, створити в квартирі перегородки між кімнатами, полички, ніші або вигнуті арки. Або навіть якісь вигнуті складним чином дизайнерські ексклюзивні елементи.

На сьогодні використання гіпсокартонних перегородок є найбільш практичним варіантом поділу простору. Їх можна застосовувати в абсолютно будь-яких типах приміщень, особливо це зручно в квартирах вільного планування. Одними з головних переваг таких перегородок є швидкість і легкість установки, невисока вартість, а при необхідності - такий же швидкий і легкий демонтаж.

Взагалі матеріал гіпсокартон найчастіше використовується під час ремонтних або опоряджувальних робіт в міських квартирах і офісах. Його застосовують як для вирівнювання внутрішніх поверхонь стін і стель, так і для поділу простору на функціональні зони. Всі необхідні для створення гіпсокартонної стіни або перегородки інструменти і матеріали ви можете придбати за дуже гідним ціна у наших партнерів. Більш детально - у розділі "Наші знижки" за посиланням.

Переваги внутрішніх перегородок і стін, створених з гіпсокартону:

 • Екологічно чистий матеріал;
 • Мала вага ГКЛ;
 • Швидка легка установка;
 • Невисока вартість листів гіпсокартону;
 • Забезпечення додаткової шумоізоляції в поєднанні з високими паропроникними показниками;
 • Відмінна можливість замаскувати комунікації або будь-які технічні конструкції між ГКЛ.
 • Є окремі види ГКЛ по функціональному призначенню: волого-і вогнестійкі, для приміщень з особливими параметрами мікроклімату;
 • На створення стін і перегородок з ГКЛ не потрібно узгодження і дозвіл відповідних контролюючих організацій.

Незважаючи на гадану простоту установки, не слід забувати, що роботи по гіпсокартону, як і будь-які ремонтно-будівельні роботи, вимагають спеціальних навичок.

Монтаж стен из гипсокартона - виды перегородокЗа своїм дизайном гіпсокартонні перегородки можуть бути таких видів:

 • Хвилеподібні;
 • Класичні прямі;
 • Переривчасті - ідеальний варіант для поділу простору на зони;
 • Глухі (суцільні).

Також перегородки гіпсокартонні можна розділити на прості, декоративні та з дверним прорізом. Для зведення цих конструкцій зазвичай використовують ГКЛ товщиною 0.6-1.2 см. З тонкого матеріалу можна створювати конструкції різної форми і найскладніших конфігурацій.

Гіпсокартонні арки

Арки з гіпсокартону - відмінне рішення як з боку легкості реалізації навіть найскладніших дизайнів, так і як доступний за вартістю варіант. Якщо порівнювати їх вартість з кам'яними, бетонними, і др.конструкцій, гіпсокартон має оптимальну ціну.

Варіанти арок з гіпсокартону:
 1. У формі трапеції;
 2. У авангардному стилі;
 3. Класика;
 4. Еліпсоподібні;
 5. У вигляді порталу.

Монтаж стін і перегородок з гіпсокартону

Для створення перегородки або стін з ГКЛ слід застосовувати спеціальні профілі з маркуванням UW і CW. Ці профілі відрізняються від профілів, які використовуються для стельових робіт, виключно за розміром. Створюється вертикальний каркас, як для стін, так і для перегородок. При цьому направляючий профіль (UW) закріплюється в вертикальному положенні, а елементи CW монтуються вже до нього.

Стена из гипсокартона - высота перегородки

Загальні правила зведення гіпсокартонних стін і перегородок:

 1. ГКЛ, розташовані поруч, прикріплюються до одного профілю. Їх краю повинні бути розташовані в центрі нього.
 2. Між гіпсокартонними листами необхідно вільний простір (до 5 мм).
 3. Якщо кріпити профіль треба до стіни з цегли або блоку - це робиться за допомогою дюбеля 3.5 см

Інструменти, які будуть потрібні в процесі монтажу

 • Будівельний рівень невеликого розміру, гідро- або бульбашковий. Професіонали воліють користуватися лазерним самовирівнюється рівнем, це значно підвищує швидкість і якість виконання робіт;
 • Рулетка для вимірювання довжиною 5-10 м;
 • Прямовис - необхідний для вирівнювання профілів-вертикальних напрямних.

Як прикріпити профіль з металу до стіни?

Монтаж стен из гипсокартона - возведение

Перед установкою стіни або перегородки з гіпсокартонних листів робиться розмітка. Після цього до поверхні стін прикріплюються стійку профілі, на які потім приклеюють ущільнювальну стрічку. Кожен шов армують, використовуючи спеціальну стрічку або серпянку. Місця прикріплення ГКП до каркасу не повинні бути розташовані на відстані, що перевищує 0.6 м.

Якщо з ГКЛ створюється стіна або перегородка з дверима, фіксація несучого профілю проводиться в першу чергу там, де будуть двері. Якщо необхідно змонтувати посилену перегородку з гіпсокартону, в цьому випадку витрата матеріалів буде вище. Це обумовлено тим, що один з рядів стійок направляючого профілю потребує обшивці додатковим ще одним шаром ГКЛ. Стики необхідно закріплювати на різні профілі, щоб сформувати накладку.

У внутрішньому просторі такої стіни можна розташувати комунікації водопостачання / каналізації. Ще один варіант створення гіпсокартонної стіни або перегородки - не формувати каркас, а наклеїти ГКЛ на стіни, використовуючи спеціальний клей. Цей спосіб значно дешевше і вимагає менших витрат часу і сил, ніж каркасна установка. Після завершення монтажу каркасу з гіпсокартону наступний етап - облицювання.

Потім проводяться роботи по забезпеченню утеплення, звукоізоляції, маскування інженерних комунікацій. В якості наповнювача, що забезпечує шумоізоляцію, найчастіше використовують шар мінеральної вати.

Створення гіпсокартонної перегородки згідно з технологією KNAUF

Стена из гипсокартона по технологии КНАУФ

Відмінність даної технології зведення перегородок з ГКЛ і створення будь-яких інших конструкцій - у використанні тільки якісних і надійних комплектуючих. Головна перевага - те, що пазогребневі гіпсові плити створюються по літієвої методикою і є пожежостійкими. У той же час вони повністю безпечні як для здоров'я людини, так і навіть для здоров'я домашніх вихованців.

Перегородки з гіпсокартону можуть мати абсолютно різноманітні розміри і типи. Для того, щоб полегшити і зменшити витрати часу на установку, Кнауф дає докладну інструкцію монтажу. Це стосується як перегородок, так і фальшстен. Додатково виробник подбав про те, щоб всі потрібні розрахунки проводилися легко, без виснажливих математичних прорахунків.

Залежно від того, який каркас перегородки KNAUF використовується, розрізняють:

 1. Однокаркасние перегородки - застосовуються в тих випадках, коли не планується важка конструкція і немає потреби поліпшити шумоізоляцію. Використовується один шар гіпсокартонних листів .;
 2. Двухкаркасние - відрізняються підвищеним рівнем міцності. Використовуються для створення стін між кімнатами, на які можна повісити ТВ або прикріпити меблі.

Крім цього, перегородки КНАУФ поділяються за кількістю шарів на такі варіанти:

 • Одношарові перегородки;
 • Двошарові конструкції;
 • Тришарові конструкції;
 • Конструкції, що складаються з 1 шару вологостійких ГКЛ на 1 каркасі;
 • Конструкції, що включають в себе комбіновані листи гіпсокартону з одного боку, і двухслоние ГКЛ - з іншого;
 • Тришарові конструкції, що складаються з водостійкого гіпсокартонного матеріалу в поєднанні з металевими пластинами.

Стена из гипсокартона - сопряжение с капитальной стеной

Також за своєю конструкцією перегородки можуть відрізнятися числом гіпсокартонних шарів (1, 2, 3, комбіновані ГКЛ). Крім цього, в них заздалегідь передбачені вентиляційні або комунікаційні канали для інженерних систем.

Ще одна важлива перевага - всі необхідні компоненти для створення гіпсокартонної конструкції обраного типу входять в комплект поставки КНАУФ.

Тобто вам не доведеться докуповувати безліч потрібних елементів самостійно, втрачаючи на це свій час.

Фактори, які впливають на вибір стіни / перегородки - на що в першу чергу треба звертати свою увагу, щоб вибрати ідеальну перегородку КНАУФ:

 1. Висота приміщення, куди планується монтаж перегородки.
 2. Загальний рівень шуму в приміщенні - чи потрібно його приглушити? Якщо так, то краще вибирати перегородку з посиленою звукоізоляцією.
 3. Передбачається монтаж на несучі стіни або ж на стіни, які обшиті гіпсокартоном.
 4. Чи буде маскувати будь-які інженерні комунікації між шарами ГКЛ.
 5. Загальна висота майбутньої перегородки - до стелі приміщення або ж як декоративний елемент інтер'єру.
 6. Загальні показники температури і вологості приміщення.
 7. Функціональне призначення майбутньої перегородки.
 8. Як планується обшивати перегородку гіпсокартоном.

Монтаж перегородок из гипсокартона - технология

Дуже важливо обміркувати всі ці моменти до того, як будуть розпочаті будівельні роботи. Нова конструкція повинна ідеально поєднуватися із загальним стилем інтер'єру і робити життя людей комфортнішим.

Додатково можна обладнати перегородку підсвічуванням, пофарбувати або просто обклеїти шпалерами - залежно від побажань власників і загального дизайну приміщення. Також можна зробити в перегородці декоративні ніші, наскрізні отвори будь-якої обраної форми, або зробити двері.

Кожна модель перегородки Кнауф є по-своєму практичною і продуманої, розробленої для приміщень з різноманітними параметрами мікроклімату.

Корисні поради:

 • Найкраще займатися установкою перегородок під час проведення оздоблювального етапу ремонтних робіт. Особливо це важливо взимку, тому що приміщення повинно бути опалювальним.
 • Перегородки монтують до обладнання чистових підлог, після закінчення всіх процесів, пов'язаних з вологістю, і після облаштування систем електрики і сантехніки.
 • У приміщенні повинно бути сухо, рівень вологості повітря - в межах норми.
 • Допустима температру повітря - не менше + 10°С.
 • Якщо установка проводиться в приміщенні з стабільно високою вологістю (санвузол, кухня, басейн і т.д.), то краще за все ті місця, куди потрапляє вода, покрити спеціальною гідроізоляцією КНАУФ-Флехендихт.
 • Розміщення замаскованих систем електрокомунікацій в гіпсокартонних перегородках повинно бути організовано так, щоб повністю виключити їх може призвести до пошкодження загостреними частинами каркаса або кріпильними елементами під час монтажу.

Вартість послуг монтажу гіпсокартонних стін

Монтаж перегородок из гипсокартона - цена

Після того, як рішення про початок ремонтних або будівельних робіт прийнято, важливо визначитися з тим, яка на них буде виділена сума. Ціна стіни з гіпсокартону і гіпсокартонних перегородок буде значно відрізнятися. За низьку оплату готові працювати або некваліфіковані майстри, або новачки в сфері ремонтно-будівельних послуг.

Професійні фахівці встановлюють більш високу ціну, в цьому випадку ви можете бути впевнені у високій якості робіт і в наданні подальшої гарантії. Крім цього, професіонали завжди порадять і як краще зробити роботу, і які матеріали будуть оптимальними для конкретного приміщення. У досвідчених фахівців є також всі необхідні для виконання робіт професійні інструменти.

Безпосередньо перед тим, як починати роботи, обговорюється, скільки часу триватиме виконання обсягу робіт і які матеріали необхідно закупити. Складається кошторис на послугу «перегородка з гіпсокартону» і формується ціна за роботу, яку затверджує замовник. Середню вартість послуг компанії Дом Ремонт можна побачити на сторінці  “Прайс лист”.

Окремо обговорюються такі моменти, як наявність круглих вигинів, радісно криві, різноманітні виступи і поглиблення, ніші і т.д. Все це прораховується індивідуально, так само, як і створення будь-яких нестандартних вигнутих конструкцій.

Що включено в ціну гіпсокартонних робіт:

 1. Первинний огляд майстром і формування кошторису (дана послуга надається безкоштовно в разі укладення договору);
 2. Здійснення всього комплексу робіт, які потрібні в процесі установки конструкцій з гіпсокартону.

В середньому вартість стін з гіпсокартону по Україні становить від 200 грн.

Інші послуги

Монтаж гіпсокартону
Що таке гіпсокартон, де він застосовується. Переваги використання гіпсокартону. Технологія монтажу гіпсокартону....
Монтаж відкосів з гіпсокартону
Переваги гіпсокартонних відкосів Технологія монтажу Ціна відкосів з гіпсокартону і від чого вона залежить Пе...
Монтаж ніш під карниз
Значення поняття ніша для стельового карниза. Варіанти карнизів. Прорахунки розмірів, технологія монтажу шторного к...
Фрезерування гіпсокартону в Києві та області - ціна і особливості
Що таке фрезерування гіпсокартону і для чого воно потрібне Як фрезерується гіпсокартон Фрезерування гіпсокарто...
Монтаж стель з гіпсокартону
Переваги монтажу гіпсокартону на стелі. Види стель з ГКЛ, їх переваги та особливості. Підготовка до встановлення...
Підсвічування стелі з гіпсокартону
Конструкція стелі з гіпсокартону з підсвічуванням. Як вибрати джерело світла. Монтаж. Головні особливості к...