Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Про нас

СТВОРЮЄМО ВАШ КОМФОРТ РАЗОМ

З 2014-го року дружньою командою керівників та майстрів ми оптимізували 5 шляхів співробітництва з вами:

Саме завдяки об'єднанню майстрів: 

 

А також варто зазначити що, оптимізація робочих процесів відбувається завдяки використанню інформаційних та технічних інновацій таких як: bpmn, kanban, google docs/sheets - усе це дає можливість виконувати ремонт без зайвих зупинок.

ПОЕТАПНЕ ВИКОНАННЯ

До початку ремонтно-оздоблювальних робіт для оптимізації розподілу часу та фінансів ми надаємо нашим клієнтам графік закупівель матеріалів, дати вибору необхідних комплектуючих та планових оплат робіт.

ON-LINE ДОСТУП НА ОБ'ЄКТ

Для того, щоб ви спокійно почували себе під час ремонту ми надаємо доступ до відеонагляду за ходом робіт. Ви маєте можливість бачити роботу майстрів та прийняти необхідні рішення не виїжаючи до маєтку. 

On-line доступ дозволяє більш продуктивно об’єднати всіх працюючих і при цьому заощадити до 30% часу на ремонт, задіявши меншу кількість ресурсів.

ВИБІР РЕМОНТУ З ШАБЛОНУ

Ми даємо можливість використовувати наші напрацювання - вибір та реалізація проектів за готовим дизайн проектом, це бюджетный шлях оптимальне співвідношення ціни та якості. Різні стилі та варіанти дизайнів квартир дивіться у розділі "Проекти під ключ"

ЗНИЖКИ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ МАГАЗИНІВ/СКЛАДІВ-ПАРТНЕРІВ

На нашому сайті ми рекомендуємо різні організації, з якими працюємо понад 8 років і надаємо знижки від 5 до 37% від роздрібних цін, вказаних на перерахованих нижче сайтах:

ПІСЛЯ РЕМОНТУ

Після закінчення ремонтно-оздоблювальних робіт, ми рекомендуємо компанії, якість роботи яких нам до вподоби, вони будуть сприяти створенню вашого затишку та безпеки після того як ми закінчимо.