Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Комплексний ремонт

 1. Що таке комплексний ремонт приміщень.
 2. Що входить в комплексний ремонт.
 3. Ціна комплексного ремонту квартир.

комплексный ремонт квартир

Що треба знати про комплексному ремонті квартири або будинку

Виникла потреба в ремонті найчастіше обумовлена ​​2 основними причинами: технічними проблемами в приміщенні або ж стилістичним невідповідністю інтер'єру. Саме для того, щоб вирішити обидві ці завдання якісно, ​​і слід замовляти комплексний ремонт у професійних будівельників.

Що таке капітальний і комплексний ремонт приміщення, чим вони схожі, і чим відрізняються?

Ці два види ремонтних робіт дуже тісно пов'язані. Капітальним ремонтом називається процес, в результаті якого підлягають повній заміні всі внутрішні інженерні комунікації приміщення. Також змінюється обробка всієї поверхні стін, підлоги, стелі. Тобто приміщення повністю відновлюється з нуля. Такий обсяг робіт потребує участі фахівців різного профілю, будуть потрібні електрики, сантехніки, штукатури, установники вікон, фахівці з вентиляції, і ін.

комплексный ремонт помещений

Комплексний ремонт квартир - це поєднання робіт як ремонтного, так і будівельного профілю, спрямованих на повну зміну приміщення житлового або громадського призначення. Мета даних робіт - підвищення рівня комфорту і безпеки експлуатації приміщення. Поліпшуються як естетичні параметри приміщення, так і його технічні характеристики. Інтер'єр квартири або офісу стає дуже зручним і при цьому максимально функціональним.

Комплексний ремонт це повне, абсолютне зміна приміщення з урахуванням всіх побажань замовника, будівельних норм і правил, і дизайн-проекту. Все це вимагає злагодженої взаємодії великої кількості професіоналів будівельної сфери діяльності, причому самих різних спеціалізацій.

Для того, щоб результат ремонту вас порадував, краще не ризикувати і не привертати для виконання цього виду робіт окремих майстрів або різних бригад будівельників. Через відсутність загального контролю і координації дуже ймовірне виникнення невідповідностей і нестиковок в процесі ремонту. Що в підсумку призведе до значної більшого, ніж спочатку планувалося, витраті часу і коштів.

Найкраще довіряти як капітальний, так і комплексний ремонт квартир в Києві професіоналам своєї справи. Адже спеціалізовані компанії, з великим досвідом, кваліфікованими майстрами і професійним обладнанням, впораються з будь-яким завданням краще, ніж новачки або "майстер на всі руки" в одній особі. Для успішного здійснення будь-якого виду ремонту потрібно скласти проект і при необхідності - дизайн проект.

Це потрібно, щоб не упустити будь-які тонкощі і нюанси майбутніх робіт. Адже комплексний ремонт - це не просто переклеїти шпалери в одній кімнаті, ви не будете робити його щороку, як тільки щось набридне. Цей ремонт робиться в середньому 1 раз в 10-20 років, тому економити на матеріалах або професіоналізмі майстрів - собі дорожче. Якщо клієнт не є фахівцем в сфері будівництва та ремонту, то він може скласти детальний план усіх майбутніх робіт так, як він їх представляє. Після чого обговорити цей план з професійним фахівцем і дизайнером, внести необхідні поправки, і вже після цього будуть починатися власне ремонтні роботи.

комплексный ремонт дома

Що входить в послугу "комплексний ремонт"

Комплексний ремонт складається з поєднання капітального ремонту і євро-ремонту, при цьому весь спектр робіт здійснюється однією бригадою робітників необхідної спеціалізації.

При проведенні комплексного ремонту замовнику досить тільки вибрати варіанти планування і дизайн інтер'єру, і оплатити кошторис. Рішенням всіх інших завдань займається обраний для проведення робіт підрядник.

Найчастіше комплексний ремонт будинків квартир складається з таких робіт:

 1. Повний демонтаж старої обробки, деяких елементів конструкції - відповідно до проекту;
 2. Устаткування міжкімнатних перегородок, стельових підвісних елементів;
 3. При необхідності - проводиться повна перепланування приміщення з усіма необхідними узгодженнями;
 4. Монтаж конструкцій з гіпсокартону;
 5. Устаткування систем ГВП / ХВП, каналізаційної і інших систем - установка трубопроводів, опалювальних приладів;
 6. Чистові оздоблювальні роботи в приміщеннях - настеляються фінішні покриття для підлоги, монтуються плінтуса;
 7. Вирівнювання поверхонь стін і підлоги, їх оштукатурювання, шпаклівка, шліфовка стінних поверхонь, стяжка підлоги;
 8. Проводиться укладання керамічної плитки;
 9. Повний комплекс робіт по електромонтажу - прокладається нова мережа електропроводки, монтуються точки електроживлення, прокладаються слабкострумові кабелі;
 10. Встановлюються системи кондиціонування і припливно-витяжна вентиляція;
 11. Встановлюються нові дверні та віконні конструкції;
 12. Монтаж і підключення сантехніки, побутової техніки;
 13. Вивіз будівельного сміття, що залишилося після ремонту і після ремонту прибирання приміщення.

комплексный ремонт от профессионалов

Весь цей спектр робіт здійснюється силами або однієї підрядної компанії, або декількома субпідрядниками (за умови, що це не забороняється договором або угодою між замовником і виконавцем). Основна перевага, яким володіє комплексний ремонт - це повна взаємозв'язок всіх проведених ремонтних робіт в часі і за змістом. Це можливість єдиного і повного контролю за кожним етапом робіт на протязі всього ремонту.

В результаті простіше координувати проведення певних видів робіт, вибір і застосування видів матеріалів для обробки, планувати загальний хід виконання робіт. Вам не потрібно буде особисто займатися пошуком професіоналів-ремонтників вузької спеціалізації, контролем технологічних процесів і термінів виконання робіт, стежити за тим, щоб дотримувалися всі обумовлені терміни і не зміщувався графік намічених робіт. Найчастіше комплексний ремонт квартир в Києві проводиться в новобудовах, особливо приміщеннях вільного планування.

При плануванні комплексного ремонту в недавно побудованому будинку обов'язково необхідно враховувати те, що будівля проходить етап усадки до 2 років. В процесі з'являються тріщини на стінах, починають протікати труби, отвори піддаються деформації. Саме тому краще всього робити чистову обробку не раніше, ніж через будь-1 рік після здачі будинку в експлуатацію. Або, якщо це неможливо, максимально передбачити всі нюанси, пов'язані з усадкою.

Іноді при проведенні комплексного ремонту деякі види робіт можна не проводити. Наприклад, якщо будинок зданий відносно недавно і поверхні мають хороші показники, їх можна не вирівнювати. Крім цього, можна обійтися без монтажу міжкімнатних перегородок і заміни віконних і дверних конструкцій.

Щоб точно розуміти весь обсяг майбутніх ремонтних робіт, обов'язково потрібно проконсультуватися з фахівцем. Адже тільки досвідчений будівельник зробить якісний аналіз усіх технічних характеристик, потреба в проведенні різних видів робіт. Також професіонал зможе підібрати найбільш ефективний вид ремонту для кожного приміщення.

Відповідно до загальноприйнятих правил, для всіх видів ремонтних робіт діють такі закономірності:

 • Все чорнові роботи, пов'язані з утворенням пилу і сміття, проводять по всьому об'єкту одночасно;
 • На етапі чистової обробки процес починається зі стелі і переміщається вниз стіни, після цього підлогу.

комплексный ремонт - этапы работЕтапи комплексного ремонту:

 1. Вибір професійної будівельної компанії і звернення до фахівців. Клієнт ознайомиться зі специфікою майбутніх робіт і приблизною вартістю будівельно-ремонтних послуг.
 2. Приїзд на об'єкт замірника - для визначення масштабу майбутніх робіт, термінів і вартості, оцінки потрібної кількості будівельних матеріалів. На даному етапі клієнтові важливо озвучити всі побажання щодо необхідної перепланування і внутрішнього оформлення приміщення.
 3. Формування кошторису, яка попередньо узгоджується з замовником. Якщо необхідно, в неї можна внести потрібні поправки.
 4. Поетапне здійснення запланованих робіт: спочатку демонтаж, потім обробка поверхонь підлоги, стін, стелі.

Кожен з етапів проходить узгодження з клієнтом за обсягами і термінами.

Час проведення ремонтних робіт залежить від того, яка площа приміщення для ремонту, в якому первісному стані воно знаходиться, і наскільки складні чекають роботи. Мінімальні орієнтовні терміни виконання такого виду робіт, як «комплексний ремонт квартир», такі:

 • Для однокімнатної квартири - від 6 тижнів;
 • Для двокімнатної - від 8 тижнів;
 • Для трикімнатної - від 12 тижнів.

Терміни ремонту залежать як від площі приміщення і обсягу майбутніх робіт з урахуванням всіх особливостей, так і від зовнішніх факторів:

 • Пори року, коли будуть проводитися роботи - кожен сезон має свої переваги і недоліки, що впливають на хід ремонтних робіт;
  Параметрів мікроклімату в приміщенні;
  Погодних умов - особливо рівня вологості під час проведення робіт.

Ціна комплексного ремонту квартир

Одне з основних побоювань замовників - це те, що комплексний ремонт квартир - не важливо, квартири, офісу, або виробничого - обійдеться занадто дорого, тим більше в Києві. На сьогоднішній день це не відповідає реальності.

Так, ринок будівельно-ремонтних послуг перенасичений пропозиціями "псевдо-фахівців", тому необхідно ретельно вибирати компанію-виконавця. Саме тому, досвідчені фахівці зможуть підібрати для кожного проекту оптимальне співвідношення суми оплати і підсумкового якості виконаних робіт.

Взагалі будь-який вид ремонту житла - це складний комплекс робіт, часто нестандартних, що складається з дуже великого числа різноманітних параметрів. Для того, щоб отримати індивідуальну оцінку вартості комплексного ремонту конкретного приміщення, необхідно зв'язатися з майстром, обумовити з ним майбутні роботи і час візиту для оцінки вартості проекту.

комплексный ремонт квартиры - цена

Кошторис формується з урахуванням вартості робіт згідно прайс листу на ремонтні послуги комплексного ремонту. При виникненні будь-яких непередбачених чинників замовник завжди ставиться до відома. Складання детальної кошторису, що включає повний детальний перелік всіх майбутніх робіт, дуже важливо - це допоможе уникнути небажаних непорозумінь в майбутньому.

Вартість комплексного ремонту безпосередньо залежить від рівня складності майбутньої роботи і її обсягу. Вартість квадратного метра ремонту невеликої квартири і приміщення величезній площі будуть дуже сильно відрізнятися. Середній показник вартості комплексного ремонту за 1 кв. метр площі залежить від вихідного стану приміщення та його площі. Орієнтовна середня ціна складає по Україні від 2500 грн / м2.

Професійний комплексний ремонт, який виконується бригадою досвідчених фахівців, в результаті обійдеться дешевше (в перерахунку на ціну 1 м2), ніж вартість виконання окремих видів робіт. При цьому важливо розуміти, що комплексний ремонт приміщення в новобудові обійдеться дешевше, ніж у вторинному житло.

Інші послуги

Косметичний ремонт
Що таке косметичний ремонт Види косметичного ремонту. Переваги косметичного ремонту від компанії ДомРемонт....
Капітальний ремонт
Капітальний ремонт Що таке капітальний ремонт «під ключ»? Особливості капітального ремонту Перева...
Дизайнерський ремонт під ключ
Переваги дизайнерського ремонту Розробка дизайн-проекту Дизайнерський ремонт від професіоналів Ціна дизайнерськ...
VIP ремонт
Що таке елітний ремонт квартир Види елітного ремонту Чим відрізняється елітний ремонт від інших видів ремонту Ц...
Ремонт балкона
Ремонт балкона під ключ Для чого потрібний ремонт балкона. Види ремонту балкону. Від чого залежить вартіст...
Комплексний ремонт офісів
Значення інтер'єру офісу для бізнесу. Особливості проведення ремонту в офісі. Від чого залежить ціна ремонту...