Що таке штукатурка штуком. Ціна роботи штуком в Україні.
- Штукатурка вапняна штук-фініш.
- Види вапняної штукатурки та особливості використання.
- Як виконуються штукатурні роботи, та яка ціна роботи штуком в Києві.
Починаючи ремонт у своєму помешканні, важливо розуміти, що вам обов’язково знадобиться допомога професіоналів. Ремонт – це процес, який складається з багатьох видів робіт: монтаж, демонтаж, перепланування та ін. Навіть якщо ви є спеціалістом в певній галузі, ви не можете знати та досконало вміти все, наприклад, працювати з вагонкою, робити стяжку, відкоси, робити декоративні панелі. Все це потребує особливих навичок, досвіду та відповідних інструментів професійного рівня.
Тим паче, що ремонт може бути як суто косметичним – щоб змінити зовнішній вигляд оселі, так і капітальним – з повним переплануванням помешкання, наприклад, та створенням перегородок з гіпсокартону. А буває і так, що починається ремонт як косметичний, а в процесі виявляється, що потрібен вже капітальний. Швидше за все вам знадобиться допомога дизайнерів, електриків, сантехніків тощо. Якщо ви прийняли рішення використовувати для оздоблення поверхонь штук, ціна роботи буде дуже приємною.
Саме тому краще звернутись до досвідчених майстрів Дом Ремонт та отримати по завершенню робіт саме той результат, який потрібен. Наші спеціалісти використовують у своїй роботі найбільш передові технології та професійне обладнання, розроблене провідними європейськими виробниками. Подивитись наші завершені проекти можна на сторінці «Готові роботи».
Обробка стін штуком – що це таке?
Штук-Фініш – це штукатурна суміш на базі гідратного вапна, яка має підвищений рівень паропроникності у порівнянні з іншими матеріалами. Штукатурка містить також наповнювачі та полімерні модифікатори, та не має в складі азбесту або інших токсичних складових. Одна з переваг, яку має робота штуком - цей матеріал дуже зручний, простий у використанні та має високу адгезію до основної поверхні. Рекомендується наносити шаром товщиною 2 мм. Обробляти можна поверхні, які мають нерівності до 0,5 см. Суміш дає можливість створювати декоративну дрібнозернисту фактуру на поверхнях, які не деформуються (таких, як бетон, цегла, газобетон). Використовується як для зовнішнього, так і для внутрішнього оздоблення.
Ця штукатурка застосовується для якісного вирівнювання ручним або машинним способом таких поверхонь:
- Вапняних;
- Цементно-вапняних;
- Цементно-піщаних та ін.
Переваги, які має штукатурка штуком, наступні:
- Не утворюються тріщини в процесі свердління отворів та забивання дюбелів;
- Підвищена стійкість до плісняви, грибка;
- Високі вогнетривкі та термоізоляційні показники;
- Простота застосування, легкість обробки;
- Здатність «дихати» - пропускати повітря;
- В складі містяться лише екологічно чисті компоненти.
Види та особливості використання
Шпаклівка (вапняна штукатурка) – це один з найпопулярніших оздоблювальних матеріалів, які використовуються для обробки поверхонь стелі та стін квартир. Вапняну масу можна виготовити як власними руками, з окремих складових частин, так і придбати у вже готовому до застосування вигляді.
Змішувати суміш треба безпосередньо перед використанням, в тому самому приміщенні, де будуть проводитись роботи. Для цього до сухої речовини додають необхідну по інструкції кількість води та змішують до однорідної маси спеціальним міксером.
Схоплюватись вапняна штукатурка може упродовж різного терміну – це залежить від того, які компоненти є в її складі. Важливо розуміти, що цей термін у будь-якому разі буде довшим, ніж аналогічний період затвердіння шпаклівки на базі гіпсу та акрилу. Таким чином, штукатурка на вапняній основі дає можливість вирівнювати поверхні зі зручною швидкістю роботи.
Різновиди вапняних штукатурних сумішей (шпаклівки)
Вапно дуже добре змішується з гіпсом і цементом, що дає змогу робити різні суміші для обробки поверхонь. Штукатурні розчини, які отримані в результаті поєднання вапна та інших матеріалів, мають певні робочі властивості, що дають змогу розширити можливості реалізації фінішного оздоблення поверхонь. Дізнатись, яка на таку послугу, як робота штуком ціна, можна у наших менеджерів. Це дасть вам змогу довірити роботу професіоналам та насолоджуватись результатом замість того, щоб втратити масу часу, сил та нервів, намагаючись виконати ремонт самостійно.
Як приготувати штукатурні розчини, додаючи до вапна цемент, глину, гіпс, та які властивості матимуть отримані в результаті суміші?
- Шпаклівка з вапна та гіпсу
У порівнянні зі звичайною вапняною сумішшю відрізняється коротшим терміном схоплювання та більшою міцністю. Використовується лише для внутрішніх оздоблювальних робіт у приміщеннях з низьким рівнем вологи, непридатна для зовнішньої обробки поверхонь. Присутність у складі суміші гіпсу забезпечує швидке схоплювання – в межах 10-15 хв, що спонукає працювати швидко, готуючи суміш невеликими об’ємами. Цей варіант краще не застосовувати початківцям.
- Шпаклівка на основі глини та вапна
Дана суміш складається з глини, піску та вапняного тіста у співвідношенні 1 частина тіста, 2 частини глини, 6 частин піску (його можна додати ще більше, беручи до уваги жирність вапна). Глиняне тісто готується так само, як і вапняне. Глину необхідно залити водою та залишити на 2-3 дні, далі розмішати, процідити, почекати, поки глиняне тісто осяде на дно та злити надлишок води.
- Шпаклівка цементно-вапняна
Використовується для обробки внутрішніх поверхонь, можна обробляти стіни штуком в приміщеннях з високим рівнем вологи. Також може бути використана в якості чорнової з подальшим облицюванням фактурною штукатуркою або керамічною плиткою. Суміш має високу пластичність при нанесенні та є дуже міцною. Для нанесення на поверхні спочатку потрібен набризк – це необхідно для кращого схоплювання з поверхнею. Потім наноситься основний шар штукатурної суміші, після отвердіння якого поверхню покривають фінішним шаром і перетирають за допомогою терки.
Додаткові практичні поради:
Перед тим, як починати готувати будь-яку штукатурну суміш, варто визначити необхідну пропорцію та консистенцію розчину, тип сполучного матеріалу. Для проведення внутрішніх оздоблювальних робіт поверхонь з цегли та бетону краще використовувати вапняну, вапняно-глиняну, вапняно-гіпсову або вапняно-цементну штукатурку. Коли потрібна обробка дерев’яних поверхонь, краще взяти глиняно-цементну, глиняно-гіпсову, вапняно-гіпсову шпаклівку. На послугу штук ціна за роботу є цілком доступною для більшості.
Як виконуються штукатурні роботи
Сухий порошок насипають у місткість з чистою водою, одночасно вручну або механічно перемішуючи суміш до набуття нею однорідності. Далі суміш має постояти 10 хв, після чого її знов перемішують. Приготований розчин наносять на оброблювану поверхню та вирівнюється шпателем, краще робити шар товщиною 2 мм.
Для надання поверхні ідеальної гладкості після того, як штукатурка почала схоплюватись, роблять легку розмивку поролоновою губкою, водночас зволожуючи поверхню. Період між нанесенням шпаклівки на поверхню та можливістю зробити затирання залежить від багатьох факторів: рівня поглинання основної поверхні, температури та консистенції робочого розчину, і визначити його можна лише на практиці.
Завершальні оздоблювальні роботи (фарбування, поклейку шпалер) починають лише після 100% висихання поверхні.
Від чого залежить вартість штукатурних робіт
Орієнтовну ціну на шпаклювання стін штуком та її ціну, ви можете побачити в нашому прайсі. Рівень цін на послуги, які надає компанія Дом Ремонт, залежить від виду робіт, об’єму та рівня складності виконання. Також беруться до уваги наявність складних елементів архітектури, необхідність висотних робіт та ін.
Для прорахунку індивідуальної вартості ремонту (наприклад, щоб дізнатись, яка зараз на послугу нанесення штуку на стіни ціна), необхідно зателефонувати або замовити зворотний дзвінок та домовитись про виклик спеціаліста для оцінки майбутнього фронту робіт.