Ми втілюємо ваші ідеї в затишну реальність
Натисніть і почніть спілкування

Декоративні статуї

Використання декоративних статуй в будинку

 1. Декоративні статуї - вплив на інтер'єр
 2. Як правильно розташувати фігури в приміщенні
 3. Декоративні композиції для саду
 4. Значення статуеток. Які фігурки краще не купувати.

Декоративні статуї - вплив на інтер'єр

Декоративные статуиЗ найдавніших часів людям властиво прикрашати своє житло різними способами. Таким чином будинок набуває індивідуальність, що відповідає характеру людей, які тут живуть. Адже навіть найкращий ремонт і найсучасніша меблі будуть виглядати безлико, якщо не додати в інтер'єр елементи декору.

Переваги статуеток:

 • Універсальність - наші дизайнери підберуть фігурки, які будуть гармонійно поєднуватися з вашим інтер'єром;
 • Ексклюзивність - у нас ви можете замовити унікальні авторські фігури, створені в єдиному екземплярі, яких ви не побачите більше ніде;
 • Безліч варіантів як дизайну, так і застосування. Обрана вами фігурка може стати як частиною фонтану в заміському будинку, так і, наприклад, опорою для полички.

Перед покупкою декоративних статуй для будинку в Україні, вам необхідно продумати кілька важливих моментів. По-перше - яку саме статуетку ви хочете замовити, і як вона буде поєднуватися з вашим інтер'єром. Потім - чи буде фігура просто прикрасою або ж додатково передбачається функціональне навантаження. Також важливо співвіднести розміри статуї з вільним простором - скульптура не повинна перешкоджати переміщенню людей або доступу до розташованих поряд меблів.

Помилково припускати, що маленьку статуетку можна помістити "куди-небудь". Для невеликих фігурок правильно підібрані місце розташування і фон дуже важливі, адже тільки так їх краса і витонченість розкриються повною мірою. Найголовніше - статуя обов'язково повинна гармоніювати з внутрішнім "я" свого власника, саме тоді вона зробить інтер'єр ще затишніше.

Ціна декоративних статуй для будинку визначається матеріалом виготовлення, розміром, тим, чи буде фігура стояти окремо або нести якусь функціональне навантаження. Виготовляються декоративні статуї для будинку з дерева, каменю, кераміки, фарфору, скла, мармуру, бронзи, бетону, полімерних складів. Виносні елементи виготовляються на індивідуальному несе каркасі з використанням матеріалів, що застосовуються для будівельно-монтажних робіт. Це профіль, монтажні сітки, декоративно-оздоблювальні суміші і т.д. Таким чином створюються конструкції, що відрізняються крім міцності і надійності ще й відносно невеликою вагою.

Вибір матеріалу залежить від побажань замовника і того, де буде розташована фігура - в саду або в приміщенні. Композиції з бетону найчастіше використовуються як парковий декор.

Як правильно розташувати скульптури

Декоративные статуи в офисе

Велике значення має місце, де буде знаходитися статуя. Адже далеко не завжди одну і ту ж скульптуру можна з однаковим успіхом поставити і в коридорі, і в спальні.

Спальня

Тут найкраще будуть виглядати м'які природні мотиви: дерево, квітку, доброзичливі тварини. Якщо дозволяє вільне місце - можна розмістити на підлозі статую середніх розмірів, або ж 2 статуї з обох сторін ліжка. Також можна поставити невелику статуетку на тумбочку біля ліжка або біля дзеркала.

Вітальня

Тут можна поставити велику статую, не дотримуючись певного жанру, якщо тільки цього не вимагає загальний стиль. Єдина вимога для великої фігури - висока стеля. Це є обов'язковим, так як низька стеля візуально зменшує простір, і в цьому випадку статуя буде виглядати негармонійно. Вона просто перетвориться в який заважає всім предмет меблів.

Якщо у вас недостатньо місця, а поставити статую дуже хочеться - зверніть увагу на постаті невеликого і маленького розміру. При правильному розміщенні та оформленні вони відмінно впораються із завданням прикраси залу. А якщо встановити 2 або групи невеликих фігур, виконаних в єдиному стилі - ваш інтер'єр тільки виграє від такого рішення. Один з варіантів застосування статуй в вітальні - це використання їх у вигляді опори для скляного столу. Таким чином предмет одночасно служить прикрасою і не займає додаткове місце.

Кабінет

Декоративные статуи в интерьере

За часів СРСР в робочому кабінеті класично розташовувалися бюсти громадських діячів. У сучасному світі ця традиція втратила свою актуальність, і кабінети стали прикрашати легкими скульптурами рослинної тематики, фігурами тварин і декоративними водоспадами або фонтанами. Фонтани дуже позитивно впливають на продуктивність, допомагаючи розслабитися і знімаючи накопичене під час роботи напруга. Вибравши вподобану фігуру, ви можете за бажанням замовити її у вигляді елемента декоративного водоспаду або ж опори для скляного столика.

Дитяча

У цій кімнаті скульптури встановлюють досить рідко, через високу травмоопасності для маленьких дітей. Школяру можна замовити основу для столика, ємність для квітки або велику скарбничку у вигляді улюбленого героя мультфільму.

Лоджії і балкони

У сучасному світі ці приміщення давно перестали бути продовженням комори для зберігання мотлоху. Тут обладнають робочі місця, зони відпочинку, зимові сади, поєднують з простором кімнати. Найкраще статуї і садові фігури тут виглядають як поставок для квіткових кашпо - зелені рослини формують ідеальний фон.

Як розташувати статую в приміщенні

Розташування статуї в інтер'єрі залежить від вашої фантазії і міркувань практичності і комфорту. Пропонуємо ознайомитися з декількома прикладами оптимального розташування:

 1. У передпокої, біля входу в будинок або біля шафи відмінно виглядає одиночна висока фігура.
 2. Якщо у вашому будинку є ніші або поглиблення в стінах, які не використовуються - в них можна розташувати фігурки.
 3. Невеликі фігурки дуже гідно виглядають на невисоких меблів.
 4. Велику фігуру найкраще розмістити в кутку приміщення, так, щоб вона була видна від входу і одночасно не заважала руху людей. 5. Якщо статуя виконує роль опори столика, його розташовують так, щоб фігура була видимою з усіх боків приміщення.

Декоративні композиції для саду

Декоративные статуи в ландшафтном дизайне

Фігурки казкових істот, тварин зроблять вашу ділянку особливим, затишним і оригінальним. Також садові фігурки часто використовуються в якості прикраси для парків, скверів, біля входу в магазини, і в інших громадських місцях.

Слід вибирати статуї відповідно до ваших побажань і загальним стилем ландшафтного дизайну. Найкраще переносять вплив зовнішніх факторів фігурки з полімерних матеріалів.

Значення різних декоративних фігур

Купуючи в свій будинок будь-яку декоративну статуетку, люди хочуть, щоб вона приносила радість. Хтось вибирає фігурку і місце для неї по феншую, деякі прислухаються до інтуїції або згадують прикмети.

Навіть якщо ви не вірите в забобони, деякі предмети не рекомендується тримати в будинку. Сюди відносяться статуї агресивно налаштованих хижаків, всілякі гострі предмети, в тому числі холодна зброя, і маски. Маски допускається тримати в будинку тільки в тому випадку, якщо ви стовідсотково впевнені, що знаєте все значення даного предмета.

Якщо ви визначилися з тим, що саме ви хочете, то замовлення декоративних статуй в Києві можна здійснити за допомогою компанії Будинок Ремонт. Для цього достатньо зв'язатися з нашими менеджерами, зателефонувавши або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті.

Завдяки налагодженій співпраці з постачальниками, ми пропонуємо найкращий вибір товарів і більш привабливі ціни, ніж будь-який оффлайн або Інтернет-магазин. Більш детально ознайомитися зі знижками від наших партнерів можна в розділі "Наші знижки".

Інші послуги

Виготовлення гіпсової ліпнини
Виготовлення ліпнини Що таке гіпсова ліпнина і як вона використовується в інтер'єрі Переваги декору з гіпсу...
Оформлення стін і стелі
Декоративне оформлення поверхні стелі Одна з найважливіших і яскравих частин ремонту - це обробка. Адже саме від неї...
Декоративні фонтани
Декоративні фонтани в квартиру Значення декоративних фонтанів в інтер'єрі житла Види декоративних фонтанів...
Декоративні водоспади
Де використовуються декоративні водоспади Різновиди водоспадів Установка декоративного водоспаду Люди з...
Декоративні вулкани
На сьогоднішній день ландшафтний дизайн - це поєднання таких областей, як будівництво, архітектура і рослинництво, викор...
Декоративні каміни
Переваги декоративних каменів Наявність каміна завжди допомагає створити особливий настрій в квартирі або будинку...
В гору