Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Виготовлення гіпсової ліпнини

Виготовлення ліпнини

 1. Що таке гіпсова ліпнина і як вона використовується в інтер'єрі
 2. Переваги декору з гіпсу
 3. Технологія виготовлення гіпсових виробів

Гіпсова ліпнина - визначення, роль в інтер'єрі будинку

Эксклюзив Лепнина

Гіпс - це один із широко використовуваних декоративно-оздоблювальних матеріалів, який почав застосовуватися ще в Стародавньому Єгипті. Фактично це мінерал осадових порід, який виник після випаровування океану багато століть назад. Належить до сульфатів, може мати різну консистенцію: м'яку, пластинчасту, волокнисту, зернисту.

Сьогодні існує безліч різноманітних матеріалів, використовуваних в такому процесі, як виготовлення ліпнини: гіпс, цементна суміш, різні види штукатурки, навіть скловолокно і пап'є-маше. Однак саме виготовлена ​​з гіпсу ексклюзивна ліпнина відрізняється найвищою якістю, дозволяючи додати в інтер'єр стиль, розкіш і оригінальність.

Це забезпечує ліпному гіпсовому декору дуже велику популярність серед асортименту сучасного ринку товарів для будівництва і ремонту. Виготовлення гіпсової ліпнини за індивідуальними ескізами та її подальший монтаж - відмінна можливість додати інтер'єру розкоші Середньовіччя.

Гіпсова ліпнина використовується як декоративний елемент для зовнішніх і внутрішніх оздоблювальних робіт. Вона дозволяє створювати величезне число декоративних елементів, виконаних в будь-якій кольоровій гамі, аж до імітації мармуру, бронзи, золота, патини і т.д.

Жоден сучасний інтер'єр або ж зовнішній дизайн будівлі не обходиться без ліпних гіпсових елементів, які вражають уяву своєю витонченістю і ефектністю. Це по-справжньому ідеальний матеріал для втілення будь-яких дизайнерських ідей в сфері декору.

Адже навіть звичайнісінький, стандартний, нічим не примітний будинок повністю перетворюється, якщо його прикрасити створеною професійними майстрами гіпсової обробкою. Тільки професіонали здатні перетворити стандартний об'єкт в справжній витвір мистецтва, неповторний шедевр архітектури.

Преимущества использования Эксклюзив Лепнины в интерьере

Плюси прикраси інтер'єру виробами з гіпсу

До основних переваг інтер'єрного декору з використанням гіпсової ліпнини відносяться:

 1. Абсолютна нешкідливість матеріалу та його екологічна безпека для людини і навколишнього середовища. Адже гіпс - це природний матеріал, не виділяє абсолютно ніяких речовин і не має запаху;
 2. Можливість ідеально чітко передати бажаний малюнок, готовий виріб набуває строгі геометричні форми, витонченість і потрібний рельєф. Таким чином, при роботі з цим матеріалом у дизайнерів немає ніяких обмежень, що веде до створення ексклюзивних і унікальних шедеврів;
 3. Гіпсові вироби легко піддаються реставрації;
 4. Дуже висока чіткість зображення;
 5. Довгий термін служби - гіпсовий декор легко прослужить не одне століття, про що свідчать пам'ятки архітектури;
 6. Крім своїх естетичних властивостей, гіпс також є відмінним утеплювачем;
 7. Високі показники стійкості до дії вологи, хороша звукоізоляція, стійкість до займання.

Переваги замовлення якісної гіпсової ліпнини у професіоналів Дом Ремонт

Кваліфіковані майстри, які дорожать своєю репутацією, використовують для роботи виключно екологічно безпечні матеріали, які мають довгий термін служби і високу якість. Таким чином, замовивши виготовлення ліпнини у професіоналів, клієнт може бути впевнений, що елементи декору збережуть свій зовнішній вигляд незмінним багато років.

Індивідуальні замовлення майстри створюють своїми руками, вирішивши купити такий декор ви зможете зробити свій інтер'єр особливим. Ціна ексклюзивної гіпсової ліпнини НЕ буде низькою - процес виробництва відрізняється складністю, а матеріали для створення декору використовуються тільки високої якості.

Гипсовая Эксклюзив лепнинаЩо відрізняє ліпний декор, створений з гіпсу, від декору з інших матеріалів:

 • Декоративні елементи відрізняються виразністю, глибоким малюнком, приємною на дотик фактурою. При необхідності можна штучно зістарити поверхню декору - для більшої оригінальності та додання старовинного зовнішнього вигляду.
 • Висока міцність виробів. Замовляючи ліпний декор за індивідуальним ескізом, клієнт отримує виріб, виконаний з високоякісного гіпсу. Такий гіпс не піддається впливу зовнішніх погодних факторів, ерозії та інших несприятливих впливів. Також не вимагає якогось особливого догляду або ремонту, тому що тріщини не з'являються.
 • Величезна кількість варіантів форми і фактури. Сучасні технології виробництва матеріалів дають можливість легко реалізувати навіть найсміливіші дизайнерські ідеї. А ручна обробка висококласними майстрами додасть ліпнині легкість форм при відносно великій вазі.

Технологія виготовлення гіпсових виробів

Виготовлення ліпнини з гіпсу - це дуже складний з технологічної точки зору і ресурсомісткий процес, який складається з 3 наступних етапів:

 1. Створення моделі майбутнього виробу;
 2. Створення форм;
 3. Виливок готового елемента.

На першому етапі виготовляється модель майбутнього декоративного елемента, згідно з кресленням, які створює професійний архітектор. Найчастіше таку модель роблять пластилінову, глиняну, або використовують інший схожий за властивостями матеріал.

Після того, як модель повністю готова, її ретельно оглядають, і в разі повної відповідності архітектурним кресленням, починають формовку моделі в гіпсі. Гипсовая Эксклюзив лепнина - изготовлениеДля виготовлення виробничих форм використовують різні матеріали, вибір яких залежить від того, скільки приблизно буде створюватися копій.

Види форм:

 • Одноразового використання - чорнові гіпсові;
 • Багаторазового застосування - чисті гіпсові кускові, клейові, формопластові;
 • Використовувані в серійному виробництві - з бетону.

Також форми можуть бути з дерева, металу та інших матеріалів. Саме за допомогою форми виробляють виливок або відбиття (тираж) необхідної кількості елементів.

Ліпні декоративні елементи, створені фахівцями за індивідуальним ескізом - це унікальна прикраса для фасадів будівель та інтер'єрів, неповторна й витончена.

Гіпсова ліпнина органічно виглядає як в класичному, так і в інтер'єрі в стилі ампір або барокко. Разом з тим дуже оригінально і стильно гіпсова ліпнина виглядає і в ультрасучасних інтер'єрах.

Інші послуги

Оформлення стін і стелі
Декоративне оформлення поверхні стелі Одна з найважливіших і яскравих частин ремонту - це оздоблення. Адже саме від н...
Декоративні статуї
Використання декоративних статуй в будинку Декоративні статуї - вплив на інтер'єр Як правильно розташувати...
Декоративні фонтани
Декоративні фонтани в квартиру Значення декоративних фонтанів в інтер'єрі житла Види декоративних фонтанів...
Декоративні водоспади
Де використовуються декоративні водоспади Різновиди водоспадів Установка декоративного водоспаду Вик...
Декоративні вулкани
На сьогоднішній день ландшафтний дизайн - це поєднання таких областей, як будівництво, архітектура і рослинництво, що ви...
Декоративні каміни
Переваги декоративних камінів Наявність каміна завжди допомагає створити особливий настрій в квартирі або будинку...