Ми втілюємо ваші ідеї в затишну реальність
Натисніть і почніть спілкування

Комплексний ремонт під ключ

  • знижка до 30% на будматеріали
  • безкоштовний виклик майстра
Отримати консультацію

Декоративні вулкани

На сьогоднішній день ландшафтний дизайн - це поєднання таких областей, як будівництво, архітектура і рослинництво, використовуваних для прикраси території. Якщо в минулому це було доступно заможним власникам великих ділянок, то сьогодні створити затишний куточок можна навіть в маленькому дворику.

Декоративные вулканы

Головне завдання ландшафтного дизайну - зробити територію навколо будинку затишною і красивою відповідно до смаків власника. У той же час необхідно, щоб композиція була практичною, що не перешкоджає переміщенню людей по території і не створює незручностей. Значну частину роботи ландшафтного дизайнера займає робота з рослинами - сюди входить підбір видів, планування посадки, декор території і багато іншого. Крім цього, слід враховувати особливості місцевого клімату.

Під час розробки дизайну ландшафту важливо також створити такий проект, щоб територія виглядала красиво з будь-якої точки огляду. Красивий і акуратний вигляд території надає обдумане грамотне зонування. Таким чином можна зробити ділянку більш функціональним, оптимально використовуючи всі його доступні ресурси. Спочатку визначають особливості даної території, відзначають їх на схемі, і потім на основі цих даних проводять зонування ділянки.

Для того, щоб ландшафт виглядав гармонійно, можна встановити в центрі одну велику фігуру: фонтан, статую, або, наприклад, декоративний вулкан.

Як створюється декоративний вулкан

Конструкції, які належать до елементів ландшафтної архітектури, виготовляються на індивідуальному звареному несе каркасі, з подальшою опліткою хромованою нержавіючої сіткою. Зовнішню обробку здійснюють за технологією комплексного покриття з використанням матеріалів на основі цементу в поєднанні з декоративними компонентами (велика і дрібна фракція кварцового піску, сланцева стружка, річкова галька і т. Д.). Зовнішнє оздоблення здійснюється відповідно до загального ландшафтним дизайном.

Можна додати в конструкцію декоративного вулкана резервуари для автополиву зростаючих на схилах рослин. Також фасадну обробку можна комбінувати з зовнішньої розписом і декоративної мозаїкою, в залежності від побажань замовника. У вигляді додаткової опції можна додати декоративне підсвічування, в тому числі ультрафіолет в комбінації з люмінесцентними фарбами - такі вулкани особливо ефектно виглядають в темний час доби.

Інші послуги

Виготовлення гіпсової ліпнини
Виготовлення ліпнини Що таке гіпсова ліпнина і як вона використовується в інтер'єрі Переваги декору з гіпсу...
Оформлення стін і стелі
Декоративне оформлення поверхні стелі Одна з найважливіших і яскравих частин ремонту - це обробка. Адже саме від неї...
Декоративні статуї
Використання декоративних статуй в будинку Декоративні статуї - вплив на інтер'єр Як правильно розташувати...
Декоративні фонтани
Декоративні фонтани в квартиру Значення декоративних фонтанів в інтер'єрі житла Види декоративних фонтанів...
Декоративні водоспади
Де використовуються декоративні водоспади Різновиди водоспадів Установка декоративного водоспаду Люди з...
Декоративні каміни
Переваги декоративних каменів Наявність каміна завжди допомагає створити особливий настрій в квартирі або будинку...
В гору