Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Декоративні вулкани

На сьогоднішній день ландшафтний дизайн - це поєднання таких областей, як будівництво, архітектура і рослинництво, що використовуються для прикрашання території. Якщо в минулому це було доступно заможним власникам великих ділянок, то сьогодні створити затишний куточок можна навіть в маленькому дворику.

Декоративные вулканы

Головне завдання ландшафтного дизайну - зробити територію навколо будинку затишною і красивою відповідно до смаків власника. У той самий час необхідно, щоб композиція була практичною, що не перешкоджає переміщенню людей по території й не створює незручностей.

Значну частину роботи ландшафтного дизайнера займає робота з рослинами - сюди входить підбір видів, планування посадки, декор території та багато іншого. Крім цього, слід враховувати особливості місцевого клімату.

Під час розробки дизайну ландшафту важливо також створити такий проект, щоб територія виглядала красиво з будь-якої точки огляду. Красивий акуратний вигляд території надає обдумане грамотне зонування. Таким чином можна зробити ділянку більш функціональною, оптимально використовуючи всі її доступні ресурси. Спочатку визначають особливості даної території, відзначають їх на схемі, і потім на основі цих даних проводять зонування ділянки.

Для того, щоб ландшафт виглядав гармонійно, можна встановити в центрі одну велику фігуру: фонтан, статую, або, наприклад, декоративний вулкан.

Як створюється декоративний вулкан

Конструкції, які належать до елементів ландшафтної архітектури, виготовляються на індивідуальному звареному несучому каркасі, з подальшим оплетенням хромованою нержавіючою сіткою. Зовнішню обробку здійснюють за технологією комплексного покриття з використанням матеріалів на основі цементу в поєднанні з декоративними компонентами (велика і дрібна фракція кварцового піску, сланцева стружка, річкова галька і т. д.). Зовнішнє оздоблення здійснюється відповідно до загального ландшафтного дизайну.

Можна додати в конструкцію декоративного вулкана резервуари для автополиву зростаючих на схилах рослин. Також фасадну обробку можна комбінувати з зовнішнім розписом і декоративною мозаїкою, в залежності від побажань замовника. У вигляді додаткової опції можна додати декоративне підсвічування, в тому числі ультрафіолет в комбінації з люмінесцентними фарбами - такі вулкани особливо ефектно виглядають в темний час доби.

Інші послуги

Виготовлення гіпсової ліпнини
Виготовлення ліпнини Що таке гіпсова ліпнина і як вона використовується в інтер'єрі Переваги декору з гіпсу...
Оформлення стін і стелі
Декоративне оформлення поверхні стелі Одна з найважливіших і яскравих частин ремонту - це оздоблення. Адже саме від н...
Декоративні статуї
Використання декоративних статуй в будинку Декоративні статуї - вплив на інтер'єр Як правильно розташувати...
Декоративні фонтани
Декоративні фонтани в квартиру Значення декоративних фонтанів в інтер'єрі житла Види декоративних фонтанів...
Декоративні водоспади
Де використовуються декоративні водоспади Різновиди водоспадів Установка декоративного водоспаду Вик...
Декоративні каміни
Переваги декоративних камінів Наявність каміна завжди допомагає створити особливий настрій в квартирі або будинку...