Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Оформлення стін і стелі

Декоративне оформлення поверхні стелі

Одна з найважливіших і яскравих частин ремонту - це оздоблення. Адже саме від нього залежить, наскільки комфортно буде знаходитися в приміщенні, воно створює особливий настрій і затишну домашню атмосферу. Сьогоднішній ринок товарів для ремонту і будівельних послуг пропонує такі варіанти декоративного оформлення стелі:

  • Підвісні конструкції з гіпсокартону;
  • Натяжна стеля;
  • Величезний вибір різних відтінків фарби;
  • Використання оригінальної декоративної штукатурки;
  • Поклейка шпалер;
  • Монтаж стельових панелей;
  • Комбінація декількох способів на одній стельової поверхні.

Гіпсокартонні стелі - це спеціальні підвісні конструкції, облицювання з 2 сторін картоном. Цей варіант дає дуже широкі можливості реалізації дизайнерських ідей різного рівня складності.

Натяжні стелі - це відмінний вибір для тих випадків, коли необхідно створити бездоганно рівну поверхню. Вони створюються з використанням тканинного полотна або спеціальної плівки.

Декоративное оформление поверхности потолка от профессионалов

Фарбування стелі - один з традиційних способів обробки стелі, що дає безліч варіантів вибору кольору і відтінку поверхні. Для цього оформлення стеля повинна бути ідеально рівним, тому що будь-які нерівності зіпсують все враження - поверхня буде виглядати недбалої.

Використання в якості обробки для стелі декоративної штукатурки дає можливість створювати різні фактури і рельєфи, які не можна сформувати з інших матеріалів. Цим обумовлена дуже велика популярність цього варіанту обробки.

Обклеювання стелі шпалерами - також відноситься до традиційних способів. Можна вибрати шпалери з різноманітним малюнком і фактурою для створення унікального дизайну.

Установка спеціальних панелей з дерева придбала найбільшу популярність в останні кілька років. Монтаж відрізняється простотою, матеріалів, з яких виробляються панелі - дуже багато, це може бути як натуральне дерево, так і ДВП, ДСП, скло, пластик і т.д.

Декоративное оформление поверхности потолка - этапы монтажаДекоративне оформлення стін

Стіни - це те, що люди бачать в першу чергу, заходячи в приміщення. Саме тому дуже важливо вибрати правильний дизайн, який вигідно підкреслить достоїнства приміщення і замаскує недоліки.

У загальних рисах обробка стін така ж, як і оздоблення стелі, використовуються такі матеріали, як гіпсокартон, фарба, шпалери або поєднання з декількох видів оздоблювальних матеріалів.

Тут слід згадати таке поняття, як акцентні стіна - цей варіант використовується найчастіше в спальнях і в дитячих. Три стіни при цьому мають непомітне однотонне покриття, а четверта - яскравий візерунчастий дизайн, можливо навіть застосування фотошпалер.

Також акцентну стіну можна оформити з використанням різних оздоблювальних матеріалів, таких як дерев'яні панелі, тканини.

Використання дерева більше характерно для скандинавського стилю. Декоративні настінні панелі можуть імітувати плитку, шар штукатурки, цегла, мармур, дерево або натуральний камінь.

Інші послуги

Виготовлення гіпсової ліпнини
Виготовлення ліпнини Що таке гіпсова ліпнина і як вона використовується в інтер'єрі Переваги декору з гіпсу...
Декоративні статуї
Використання декоративних статуй в будинку Декоративні статуї - вплив на інтер'єр Як правильно розташувати...
Декоративні фонтани
Декоративні фонтани в квартиру Значення декоративних фонтанів в інтер'єрі житла Види декоративних фонтанів...
Декоративні водоспади
Де використовуються декоративні водоспади Різновиди водоспадів Установка декоративного водоспаду Вик...
Декоративні вулкани
На сьогоднішній день ландшафтний дизайн - це поєднання таких областей, як будівництво, архітектура і рослинництво, що ви...
Декоративні каміни
Переваги декоративних камінів Наявність каміна завжди допомагає створити особливий настрій в квартирі або будинку...