Установка натяжних стель
Установка натяжних стель
- Що таке натяжні стелі, які вони бувають.
- Монтаж натяжних стель: від підготовки до повної готовності.
- Від чого залежить ціна натяжної стелі.
Що потрібно знати про натяжні стелі
Натяжна стеля - це полотно тканини поліестер або ПВХ плівки, натягнуте на каркасі нижче основної стелі. Якщо використовується тканина, рівень стелі знижується на 0.9 см, якщо плівка - на 4 см. Конструкція монтується в основному за допомогою спеціального профілю, який закріплюється на стінах, стельове кріплення використовується вкрай рідко.
Вибравши для себе натяжну стелю, в першу чергу необхідно вирішити, яким способом буде проводитися монтаж. Чи будете ви встановлювати його своїми руками, слідуючи докладним покроковим фото- і відеоінструкціям, або скористаєтеся послугами фахівців.
Важливо розуміти, що монтаж натяжної стелі вимагає точних вимірів, використання спеціально для цього призначених інструментів і знання нюансів установки. Вибір матеріалів для майбутньої стелі також має свої особливості.
Щоб не втратити даремно свій час і кошти, краще всього довірити підбір матеріалів і установку стелі кваліфікованим майстрам професійних будівельних компаній. Викликавши майстра для попередньої консультації, ви зможете визначитися з тим, який стиль, колірна гамма, фактура будуть використовуватися.
Якщо ви не впевнені у виборі через величезного асортименту, пропонованого сучасним ринком, досвідчені дизайнери будуть раді допомогти вам підібрати оптимальний варіант. А придбати натяжні стелі з приємними для вашого гаманця знижками можна в розділі "Наші знижки" – "Натяжні стелі".
Які бувають натяжні стелі
В залежності від побажань клієнта і технічних параметрів приміщення, досвідчені фахівці можуть створювати як одно-, так і дворівневі натяжні стелі. Великий вибір фактур дає простір для реалізації ексклюзивних дизайнерських рішень.
Ви можете вибрати як класичну матову фактуру, так і лакову - такий вибір дозволить візуально збільшити простір. Фактура, що імітує пофарбований гіпсокартон - сатинова - свіже нестандартне рішення, а ексклюзивні фактури (імітації мармуру, натуральної шкіри, замші, масиву дерева, оксамиту) застосовуються в дизайнах елітних інтер'єрів.
Крім цього, для любителів мінімалізму і стилю техно ринок пропонує натяжну стелю хай-тек. Також багато компаній надають послугу фотодруку на полотні натяжної стелі, що значно розширює можливості вибору дизайну.
Для приміщень спецпризначення розроблені спеціальні моделі натяжних стель: з перфорацією, з особливими акустичними характеристиками, з антисептичними властивостями (що актуально не тільки для медичних установ, а й для дитячих), і т.д.
Форма вашої натяжної стелі, замовленого в компанії професійних будівельників, може бути не тільки класичною. Клієнти можуть замовити довільно вигнуту конструкцію, геометричної або криволінійної форми.
Плюси натяжних стель
Якщо вам потрібно зонувати простір в залежності від функцій, хорошим вибором буде багаторівнева натяжна стеля. Якщо у вашої стелі є перепади висоти, дефекти, або прокладені комунікації - багаторівнева конструкція допоможе їх замаскувати.
Монтаж натяжної стелі
Оформляти замовлення на установку даної конструкції найкраще тоді, коли проведено демонтаж і сформований фінальний контур стін. В цьому випадку ви можете бути впевнені в тому, що геометрія стелі залишиться незмінною, і можна запрошувати майстра компанії для консультації, вибору способу кріплення, матеріалу і дизайну майбутнього стелі.
Попереднє замовлення дає можливість проконсультуватися з професіоналом щодо правильної підготовки стіни і приміщення в цілому з урахуванням обраної конструкції і технології монтажу.
Для виклику майстра-замірника достатньо зателефонувати за вказаними на сайті телефонами і узгодити час приїзду з менеджерами. Ознайомитися з розцінками компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".
Монтаж в залежності від етапу ремонту
Установку можна здійснювати на різних стадіях ремонту:
- До обклеювання стін шпалерами. Цей варіант можна використовувати, коли планується класичний інтер'єр приміщення, з установкою по периметру стелі карнизів, багетів, плінтусів стельових. В цьому випадку в першу чергу монтують натяжну стелю, потім встановлюють і фарбують багети, після цього обклеюють стіни шпалерами.
- Установка натяжної стелі після поклейки шпалер - в тих випадках, коли необхідний ідеально рівний стик стіни і стелі. Спочатку здійснюють повністю весь комплекс оздоблювальних робіт, після - встановлюють конструкцію натяжної стелі зверху шпалер. Професійні майстри в процесі робіт використовую пилосос при просвердлюванні отворів, щоб не запорошити свіжі шпалери.
- Двоетапна установка:
- Перший етап - закріплення елементів конструкції і все брудні роботи.
- Другий - чистовий, після поклейки шпалер - натяжка полотна. Така установка найчастіше використовується, якщо монтаж замовляється в декількох приміщеннях одночасно. Цей вид установки застосовується тільки в тому випадку, коли стик стіна-стеля нічим не закривається.
- Монтаж до шафи-купе - використовується в приміщеннях, в яких від стіни до стіни розташовується шафа висотою від підлоги до стелі. У цьому випадку спочатку слід замовити шафу, попередивши при цьому про необхідність цоколя для установки натяжної стелі.
Підготовка стін
Досить того, щоб стіни були оштукатурені, нанесена шпаклівка, якщо необхідно - поклеєні шпалери. Для гіпсокартонних стін важлива повна відповідність будівельним стандартам, щоб уникнути подальших проблем при натяжці стелі.
Якщо короб з гіпсокартону для установки натяжної стелі сконструйований згідно з усіма технологічними інструкціями, то він не потребує додаткового зміцнення.
При установці натяжної стелі у ванній або санвузлі з викладеними плиткою стінами оптимально зверху залишити зазор 3 см, без плитки, просто обштукатурити. У цьому місці буде кріпитися профіль. Таким чином можна уникнути необхідності свердлити плитку - це зробить установку натяжної стелі дешевше.
Якщо однією з функцій натяжної стелі буде маскування електропроводки та інженерних комунікацій, їх треба дуже міцно прикріпити до основної стелі. Установка натяжної стелі в цьому випадку здійснюється не вище, ніж сама нижня виступаюча точка комунікацій на стелі.
Електропроводку не рекомендується розводити вздовж стін під самою стелею, тому що тут буде встановлюватися профіль для натяжної стелі. Основну стелю грунтують, видаляючи всі частини, які можуть відпасти. Якщо вона була пофарбована та є тріщини - краще її відлущити.
Рівень опускання стелі після установки підвісної стелі
Мінімальне значення - 30 мм, при ідеальних умовах для установки. Якщо основна стеля спочатку мала перепад висоти, то ці 30 мм слід відміряти від найнижчої точки. Крім цього, на висоту монтажу впливає те, який дизайн ви вибрали - наприклад, наявність підсвічування за плівкою вимагає більше простору, відповідно, стеля опуститься сильніше.
Це обумовлено тим, що для світлодіодних стрічок необхідний простір для рівномірного світіння стелі. В даному випадку мінімальна висота опускання становить 100 мм. Натяжна стеля з зірками також вимагає не менше 100 мм для установки імітації зоряного неба. Для стелі з підсвічуються периметром опускання складе 50 мм.
Вартість натяжної стелі
Середня ціна натяжної стелі на будівельному ринку в Україні, включаючи установку, становить від 150 грн / м2.
Вартість залежить від наступних факторів:
- Площі майбутньої стелі,
- Обраного матеріалу,
- Бренда виробника матеріалів,
- Компанії-установника,
- Рівня складності установки і загального обсягу робіт.
Чим більше площа стелі, тим вищою буде ціна матеріалу і вартість монтажних робіт. Тканинне полотно в якості матеріалу для натяжної стелі - найбільш дороге, має більш складний виробничий процес. Також на вартість роблять значний вплив фактура матеріалу і оздоблювальні елементи.
З брендів найбільш дорогими є німецькі і французькі матеріали. Професійна ремонтно-будівельна компанія, завдяки злагодженій роботі з перевіреними постачальниками якісних матеріалів, може запропонувати своїм клієнтам більш лояльні ціни, ніж у конкурентів.
Товари китайського виробництва відрізняються більш доступною вартістю і при цьому деякі китайські бренди не поступаються за якістю продукції європейських виробників.
Цінова політика професійних будівельних компаній в Києві заснована на принципі одночасного збільшення обсягів робіт і зниження відсотка прибутку, пропонуючи нашим клієнтам найвигідніші умови.
Обсяг робіт по установці і рівень їх складності оцінюється в кожному випадку індивідуально. Співпраця з спеціалізованою компанією гарантує повний комплекс ремонтно-будівельних послуг найвищої якості, від розробки дизайну до вивезення будівельного сміття після ремонту.