Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Підвісні стелі армстронг

Підвісні стелі армстронг - ціна за роботу, особливості монтажу

 1. Що таке підвісна стеля армстронг.
 2. Установка стелі армстронг.
 3. Стеля армстронг: ціна за роботу, від чого вона залежить.

Подвесные потолки армстронг - использование

Стеля Армстронг - що це таке, сфера застосування

Підвісна стеля армстронг - це закріплений на напрямних каркас. У каркас монтуються плити розміром 60 х 60 см. Перевага такої конструкції в тому, що ніяка додаткова обробка не потрібна, всі декоративні елементи наносяться на плити до початку монтажу.

Такі стелі частіше використовуються в приміщеннях комерційного і громадського призначення: офісах, торгових і розважальних центрах, медичних і освітніх установах, складських приміщеннях та ін. Даний вид стелі відрізняється високою функціональністю, покращуючи показники гігієнічності, термо- і шумоізоляції приміщення.

Плити, що використовуються для установки стель армстронг, за типом поділяються на:

 • рівні;
 • текстуровані;
 • перфоровані.

За областю застосування розрізняють такі види стель армстронг:

 • вологостійкі;
 • акустичні (з функцією шумопоглинання);
 • гігієнічні.

Окрема категорія - це дизайнерські панелі, мають ексклюзивне забарвлення і незвичайні текстури.

Як відбувається монтаж стелі армстронг

Подвесные потолки армстронг - монтаж

Те, що даний вид стелі не потребує фінішної обробки, ще не означає, що монтаж - справа проста і може бути виконаний неспеціалістом. Адже для того, щоб готова стеля не тільки виглядала естетично, а ще й була безпечною, всі роботи повинні виконуватися виключно досвідченим фахівцем в даній сфері послуг. Таким чином, ви будете впевнені в тому, що установка проведена якісно.

Одним з переваг роботи з професійної будівельною компанією Дом Ремонт є те, що клієнту надається весь спектр послуг - від первинної консультації до прибирання в приміщенні після установки. Майстер, що проводить заміри, приїжджає в обумовлений час на об'єкт, для огляду і консультації. Потім складається та затверджується із замовником кошторис. Вибирається дата, коли будуть розпочаті роботи з монтажу. Більшість професійних компаній пропонують послугу доставки та заносу в приміщення будівельних матеріалів.

Основні етапи установки:

 1. Попередньо робляться заміри поверхні стелі, створюється схема та відзначаються місця, де будуть розташовані прилади освітлення, вентиляційні отвори, інші елементи.
 2. На стіни приміщення або на колони монтуються кутові профілі. Потім на базову підставу стелі монтують підвіси, головні Т-подібні профілі, і вирівнюють всі профілі в єдиній площині.
 3. Монтується каркас стелі та укладаються на нього панелі. На цьому етапі також встановлюють шумо- або ізоляційний шар під панелями. Крім цього, встановлюють прилади освітлення, вентиляційні комунікації та інші необхідні компоненти інфраструктури.
 4. Після того, як всі роботи завершені, складається Акт про виконання робіт і замовник приймає повністю готовий об'єкт. Потім відбувається оплата послуг.

В середньому за 1 робочий день можна встановити до 200 м2 стелі, якщо в приміщенні достатньо місця для роботи кількох робочих бригад. Силами 1 бригади фахівців можна провести установку навісного стелі на площі до 100 м2.

Також іноді потрібно проведення ремонту підвісної стелі армстронг

Це потрібно тоді, коли порушується технологія установки. Найчастіше - як результат використання важких освітлювальних приладів без додаткових підвісів і крихкого профілю китайського виробництва. У підсумку частини конструкції та світильник можуть просто впасти на голову знаходяться в приміщенні людей.

Всі виробники підвісних стель одноголосно вказують, що для додаткових компонентів, закріплених на підвісній стелі, повинні бути змонтовані спеціальні додаткові кріпильні підвіси. Ще одним випадком, коли потрібен ремонт стелі, є установка жалюзі з кріпленням до профілю, без використання підвісів. Тріщини в підвісних стелях з'являються, якщо встановлювати профіль довжиною 120 см стик в стик. Місце стиків є слабким, і при використанні недорогих профілів з часом там з'явиться вигин, з подальшим падінням частини стелі. Вартість кожного ремонту стелі розраховується індивідуально. Ознайомитися з розцінками на послуги компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".

Подвесные потолки армстронгг: стоимость установки

Стеля армстронг: вартість установки

Ціна монтажу підвісної стелі залежить від рівня складності робіт по установці.

Також на вартість безпосередньо впливають такі чинники:

 • висота стелі;
 • кількість і загальна площа приміщень, де буде проводитися монтаж;
 • можливі особливості їх розташування;
 • загальна кількість плит, які будуть встановлені;
 • кількість і складність установки освітлювальних приладів і вентиляційних комунікацій;
 • наявність і рівень складності електротехнічних мереж;
 • наявність перешкод у вигляді колон і балок.

Середня ціна підвісних стель Armstrong на будівельному ринку в Україні - від 55 грн / м2. Установка може проводитися як з використанням витратних матеріалів компанії-установника, так і матеріалів замовника. В результаті клієнт отримує повністю готовий підвісна стеля Армстронг з усіма додатковими елементами: вентиляційними гратами, освітлювальними приладами і т.д.

Професійні будівельні компанії надають гарантію на виконані роботи терміном від 1 року, також є послуга післягарантійного сервісу. В ціну установки підвісної стелі входять всі витрати на придбання додаткових витратних матеріалів (рукавички, свердла, бури, інші необхідні інструменти), доставка висотного обладнання, розвантаження і підняття його на потрібну висоту. Багато будівельних компаній надають систему знижок для організацій бюджетної сфери: дитячих садків, шкіл, інтернатів, лікарень. Більш детально ознайомитися зі знижками на чорнові будматеріали, які надають наші партнери, можна за посиланням.

Переваги установки стелі армстронг з кваліфікованим фахівцями:

 • швидкий монтаж;
 • просте сервісне обслуговування, яке можна здійснювати самостійно;
 • стелі цього виду екологічно безпечні та відрізняються низькою возгораемостью, що особливо важливо для дитячих і медичних організацій;
 • це ідеальний вид стелі для приміщень, що мають велику площу, тому що не тільки є економічно вигідним, а й дозволяє створити ефективну систему освітлення.

Подвесные потолки армстронг от профессионалов

Інші послуги

Установка натяжних стель
Установка натяжних стель Що таке натяжні стелі, які вони бувають. Монтаж натяжних стель: від підготовки до повно...
Звукоізоляція стелі
Звукоізоляція стелі Коли потрібна звукоізоляція. Види звукоізоляції стелі: матеріали, нюанси. Шумоізоляція сте...
Поклейка багетів
Поклейка багетів: ціна і технологія виконання Види багетів. Підготовка до монтажу. Варіанти монтажу на різні...
Фарбування стель
Переваги вибору фарбування стелі в якості обробки поверхні. Особливості фарбування стель. Вартість фарбування сте...