Ми втілюємо ваші ідеї в затишну реальність
Натисніть і почніть спілкування

Підвісні стелі армстронг

Підвісні стелі армстронг - ціна за роботу, особливості монтажу

 1. Що таке підвісна стеля армстронг
 2. Установка стелі армстронг
 3. Стеля армстронг: ціна за роботу, від чого вона залежить

Подвесные потолки армстронг - использованиеСтеля Армстронг - що це таке, сфера застосування

Підвісна стеля армстронг - це закріплений на напрямних каркас. У каркас монтуються плити розміром 60 * 60 см. Перевага такої конструкції в тому, що ніяка додаткова обробка не потрібна, всі декоративні елементи наносяться на плити до початку монтажу.

Такі стелі частіше використовуються в приміщеннях комерційного і громадського призначення: офісах, торгових і розважальних центрах, медичних і освітніх установах, складських приміщеннях та ін. Даний вид стелі відрізняється високою функціональністю, покращуючи показники гігієнічності, термо- і шумоізоляції приміщення.

Плити, що використовуються для установки стель армстронг, за типом поділяються на:

 • рівні;
 • текстуровані;
 • перфоровані.

По області застосування розрізняють такі види стель армстронг:

 • вологостійкі;
 • акустичні (з функцією шумопоглинання);
 • гігієнічні.

Окрема категорія - це дизайнерські панелі, мають ексклюзивне забарвлення і незвичайні текстури.

Як відбувається монтаж стелі армстронг

Подвесные потолки армстронг - монтаж

Те, що даний вид стелі не потребує фінішної обробки, ще не означає, що монтаж - справа проста і може бути виконаний неспеціалістом. Адже для того, щоб готовий стеля не тільки виглядав естетично, а ще й був безпечним, всі роботи повинні виконуватися виключно досвідченим фахівцем в даній сфері послуг. Таким чином ви будете впевнені в тому, що установка проведена якісно.

Одним з переваг роботи з професійної будівельною компанією є те, що клієнту надається весь спектр послуг - від первинної консультації до прибирання в приміщенні після установки. Заміряє приїжджає в обумовлений час на об'єкт, для огляду і консультації. Потім складається та затверджується із замовником кошторис. Вибирається дата, коли будуть розпочаті роботи по монтажу. Більшість професійних компаній пропонують послугу доставки та заносу в приміщення будівельних матеріалів.

Основні етапи установки:

 1. Попередньо робляться заміри поверхні стелі, створюється схема і відзначаються місця, де будуть розташовані прилади освітлення, вентиляційні отвори, інші елементи.
 2. На стіни приміщення або на колони монтуються кутові профілі. Потім на базове підставу стелі монтують підвіси, головні Т-видні профілі, і вирівнюють всі профілі в єдиній площині.
 3. Монтується каркас стелі і укладаються на нього панелі. На цьому етапі також встановлюють шумо- або ізоляційний шар під панелями. Крім цього, встановлюють прилади освітлення, вентиляційні комунікації та інші необхідні компоненти інфраструктури.
 4. Після того, як всі роботи завершені, складається Акт про виконання робіт і замовник приймає повністю готовий об'єкт. Потім відбувається оплата послуг.

В середньому за 1 робочий день можна встановити до 200 м2 стелі, якщо в приміщенні достатньо місця для роботи кількох робочих бригад. Силами 1 бригади фахівців можна провести установку навісного стелі на площі до 100 м2.

Подвесные потолки армстронг - преимущеста

Також іноді потрібно проведення ремонту підвісної стелі армстронг

Це потрібно тоді, коли порушується технологія установки. Найчастіше - як результат використання важких освітлювальних приладів без додаткових підвісів і крихкого профілю китайського виробництва. У підсумку частини конструкції і світильник можуть просто впасти на голову знаходяться в приміщенні людей.

Всі виробники підвісних стель одноголосно вказують, що для додаткових компонентів, закріплених на підвісній стелі, повинні бути змонтовані спеціальні додаткові кріпильні підвіси. Ще одним випадком, коли потрібен ремонт стелі, є установка жалюзі з кріпленням до профілю, без використання підвісів. Тріщини в підвісних стелях з'являються, якщо встановлювати профіль довжиною 120 см стик в стик. Місце стиків є слабким, і при використанні недорогих профілів з часом там з'явиться вигин, з подальшим падінням частини стелі. Вартість кожного ремонту стелі розраховується індивідуально. Ознайомитися з розцінками на послуги компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".

Подвесные потолки армстронгг: стоимость установкиСтеля армстронг: вартість установки

Ціна монтажу підвісної стелі залежить від рівня складності робіт по установці.

Також на вартість безпосередньо впливають такі чинники:

 • висота стелі;
 • кількість і загальна площа приміщень, де буде проводитися монтаж;
 • можливі особливості їх розташування;
 • загальна кількість плит, які будуть встановлені;
 • кількість і складність установки освітлювальних приладів і вентиляційних комунікацій;
 • наявність і рівень складності електротехнічних мереж;
 • наявність перешкод у вигляді колон і балок.

Середня ціна підвісних стель Armstrong на будівельному ринку в Україні - від 55 грн / м2. Установка може проводитися як з використанням витратних матеріалів компанії-установника, так і матеріалів замовника. В результаті клієнт отримує повністю готовий підвісна стеля Армстронг з усіма додатковими елементами: вентиляційними гратами, освітлювальними приладами і т.д.

Професійні будівельні компанії надають гарантію на виконані роботи терміном від 1 року, також є послуга післягарантійного сервісу. В ціну установки підвісної стелі входять всі витрати на придбання додаткових витратних матеріалів (рукавички, свердла, бури, інші необхідні інструменти), доставка висотного обладнання, розвантаження і підняття його на потрібну висоту. Багато будівельних компаній надають систему знижок для організацій бюджетної сфери: дитячих садків, шкіл, інтернатів, лікарень. Більш детально ознайомитися з поправкою на чорнові будматеріали,які надають наші партнери, можна за посиланням.

Переваги установки стелі армстронг з кваліфікованим фахівцями:

 • швидкий монтаж;
 • просте сервісне обслуговування, яке можна здійснювати самостійно;
 • стелі цього виду екологічно безпечні і відрізняються низькою возгораемостью, що особливо важливо для дитячих і медичних організацій;
 • це ідеальний стелю для приміщень, що мають велику площу, тому що не тільки є економічним вигідним, а й дозволяє створити ефективну систему освітлення.

Подвесные потолки армстронг от профессионалов

Інші послуги

Установка натяжних стель
Установка натяжних стель Що таке натяжні стелі, які вони бувають. Монтаж натяжних стель: від підготовки до повн...
Звукоізоляція стелі
Звукоізоляція стелі Коли потрібна звукоізоляція. Види звукоізоляції стелі: матеріали, нюанси. Шумоізоляція сте...
Поклейка багетів
Поклейка багетів: ціна і технологія виконання Види багетів. Підготовка до монтажу. Варіанти монтажу на різні...
Фарбування стель
Переваги вибору фарбування стелі в якості обробки поверхні Особливості фарбування стель Вартість фарбування стель...
В гору