Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Фарбування стель

 1. Переваги вибору фарбування стелі в якості обробки поверхні.
 2. Особливості фарбування стель.
 3. Вартість фарбування стель.

Плюси фарбування стель: ціна доступна, результат відмінний

Покраска потолков

На сьогодні в Києві існує безліч варіантів обробки поверхні, що дозволяють зробити її красивою і гармонуючою із загальним дизайном інтер'єру приміщення. Хтось вибирає шпалери з вподобаним малюнком, хтось - декоративну штукатурку, натяжні стелі і т.д. Кожен з цих способів по-своєму вишуканий та оригінальний. Однак в той самий час всі вони досить затратні по фінансах або складні в монтажі.

Яка ж є альтернатива, доступна для всіх і така, що не вимагає великих витрат часу і зусиль? Це фарбування стель: ціна досить низька порівняно з іншими методами обробки, а результат вас порадує. Її переваги:

 1. Величезний вибір кольорів фарби дає відмінну можливість надати пповерхності будь-який потрібний колір або ж відтінок;
 2. Покривати поверхню лаком або фарбою можна в будь-якому приміщенні, незалежно від його призначення;
 3. Для нанесення фарби не потрібно багато обладнання;
 4. Подальший догляд за поверхнею дуже простий;
 5. Доступна вартість;
 6. Завдяки фарбуванню можна додати поверхні належний зовнішній вигляд досить швидко і дешево.

Як відбувається фарбування стель

В першу чергу необхідно визначитися з тим, який саме матеріал буде використовуватися для фарбування стелі. На сьогодні існують такі види фарб: масляні, нітроемалеві, водоемульсійні.

Останні використовуються в квартирах найчастіше завдяки ряду переваг:

 • Невисока ціна фарбування поверхні;
 • Відсутність різкого неприємного запаху;
 • До складу фарби входять екологічно безпечні речовини, що має велике значення для застосування в житлових приміщеннях.

Покраска потолков - стоимостьВодоемульсійна фарба має такі види:

 1. Латексна - відрізняється швидкістю висихання після нанесення, що дозволяє виконати роботи в мінімальні терміни. Також не утворює плівку на поверхні, даючи можливість "дихати", тобто повітря продовжує вільно циркулювати;
 2. Силіконова - найкращий варіант для горизонтальних поверхонь в приміщеннях з високим рівнем вологості. На пофарбованій такою фарбою поверхні ніколи не з'явиться цвіль або грибок. Найкраще застосовувати цей вид фарби у комплексі з відповідною ґрунтовкою;
 3. Силікатна - має більш високу вартість, легко заповнює невеликі тріщини поверхні, маскує недоліки, має водовідштовхувальні властивості. За поверхнею легко доглядати надалі.

Великий вибір оздоблювальних матеріалів від наших партнерів за дуже привабливими цінами можна побачити в розділі сайту "Наші знижки".

Перед початком процесу фарбування поверхню, яка буде оброблятися, слід ретельно оглянути - вона повинна бути повністю рівною, не мати помітних дефектів. Попередні шари декоративних матеріалів повністю змиваються або зачищаються. Якщо виявлені нерівності або тріщини, їх потрібно ліквідувати до початку фарбувальних робіт.

Крім цього, слід брати до уваги напрямок потоку світла в приміщенні, тому що це впливає на фарбування за допомогою валика. Послуга шпаклівка стель під фарбування ціна прораховується майстром індивідуально для кожного випадку.

Кілька порад щодо вибору матеріалу для фарбування конкретної поверхні:

 • За допомогою матового / напівматового лакофарбового складу можна замаскувати невеликі дефекти на поверхні або горбики;
 • Використання глянцевих фарб оптимально для ідеально рівних поверхонь, тому що вони підкреслять всі нерівності;
 • Наносити фарбу необхідно в кілька шарів, при цьому кожний наступний наносять перпендикулярно по відношенню до попереднього - таким чином можна уникнути появи просвітів і поправити огріхи;
 • Растушовування матеріалу проводять від вікна, якщо вікон більше одного - то по довжині стелі;
 • Починати фарбування слід з місць стиків: спочатку за допомогою кисті фарбують кути, декоративні елементи, а вже потім за допомогою валика - всю іншу площу.

Покраска потолков - технология

Якщо після того, як нанесені шари висохли, з'явилися плями - не варто пробувати забрати їх, завдавши зверху ще один шар фарби. Причиною появи можуть бути як нерівномірне нанесення розчину, так і дефекти поверхні. Поправити ситуацію можна за допомогою шліфування дрібним наждачним папером - цей варіант спрацює, якщо наносився один шар фарби. Якщо ж проводилося фарбування в кілька шарів, то доведеться починати все заново.

Саме тому, незважаючи на те, що з першого погляду процес фарбування поверхні здається нескладним, все-таки краще довіряти його професіоналам Дом Ремонт. Ознайомитися з повним переліком послуг нашої компанії по ремонту та розцінками на них можна в розділі  “Прайс лист”.

Етапи процесу фарбування стелі

 1. Підготовчий - огляд і оцінка загального стану поверхні, яка буде оброблятися. Видалення старої обробки і забивання тріщин, вирівнювання, шпаклівка. Повний комплекс ремонтних робіт, необхідних для того, щоб поверхня стала ідеально рівною, гладкою і сухою.
 2. Організація робочого місця майстра з фарбування. Всі поверхні, які можуть постраждати від бризок фарби, закриваються шарами захисної плівки, які потім закріплюються спеціальним скотчем.
 3. Підготовка необхідного набору малярних інструментів, в який входить драбина, спеціальні окуляри для майстра, ємність для фарби. Також застосовуються валики різних форм і ручки різної довжини для максимально швидкого і ефективного виконання роботи. Для особливо важких місць застосовуються кисті.
 4. Власне фарбування поверхні. В першу чергу фахівці фарбують пензлем місця стиків і кути. Після цього, валиками, у напрямку від джерела світла вглиб приміщення, забарвлюється поверхня, яка залишилася.

Для рівномірного нанесення шару фарби валик не слід перевертати до того, як буде завершено фарбування однієї смуги. Після того, як перший нанесений шар фарби повністю висох, наноситься другий, перпендикулярно попередньому. Сохнути пофарбована поверхня повинна при закритих вікнах і дверях, без протягів.

Фарбування стель ціна робіт

Для послуги фарбування стін і стель ціна залежить від декількох факторів:

 • Вартість матеріалу для фарбування поверхні;
 • Переліку послуг;
 • Загального обсягу робіт;
 • Площі поверхні стелі - вартість прораховується за м2, в середньому по Україні вона становить від 25 грн / м2.

Якщо фарбування поверхні проводиться з використанням спеціального фарбопульта, це дає можливість знизити кількість використовуваної фарби і підвищує якість робіт. Також можуть використовуватися електричні валики, що дозволяє одержати більш високу якість фарбування гіпсокартонної або будь-якої іншої поверхні стелі.

Оздоблення стелі вищого рівня в Україні - фактурне фарбування поверхні, воно досить складне і під силу тільки досвідченим професіоналам. У цьому випадку майстер повинен мати досвід використання структурних, фактурних фарб. Вартість такої роботи фахівець може назвати тільки після проведення огляду стелі, тому що необхідно враховувати безліч різних моментів.

Ще один вид досить дорогого і складного фарбування - це декоративне фарбування стель. Підводячи підсумок, можна сказати, що поверхня стелі та стін вимагають ретельного вибору способу і матеріалів для їх обробки. Це не залежить від цільового призначення приміщення. Частота вибору обробки стелі за допомогою фарбування обумовлена ​​практичністю і доступністю даного способу, а також великим вибором кольорів і відтінків фарби.

Для того, щоб пофарбовані стелі виглядали акуратно, гармонійно, і довго радували вас бездоганним зовнішнім виглядом, найкраще звернутися до професіоналів. Це допоможе вам зберегти свої час і нерви, адже команда фахівців однозначно впорається набагато краще, ніж непрофесіонал.

Крім того, майстри Дом Ремонт подбають про те, щоб в процесі фарбування стелі не постраждали ваш інтер'єр, меблі та речі. А якісно виконана робота не створить необхідності переробляти все з нуля, отже, заощадить ваші кошти.

Інші послуги

Установка натяжних стель
Установка натяжних стель Що таке натяжні стелі, які вони бувають. Монтаж натяжних стель: від підготовки до повно...
Звукоізоляція стелі
Звукоізоляція стелі Коли потрібна звукоізоляція. Види звукоізоляції стелі: матеріали, нюанси. Шумоізоляція сте...
Підвісні стелі армстронг
Підвісні стелі армстронг - ціна за роботу, особливості монтажу Що таке підвісна стеля армстронг. Установка стел...
Поклейка багетів
Поклейка багетів: ціна і технологія виконання Види багетів. Підготовка до монтажу. Варіанти монтажу на різні...