Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Наливні підлоги

Наливні підлоги - ціна роботи, технологія укладання

  1. Наливна підлога - визначення, види, переваги.
  2. Технологія заливки.
  3. Ціна роботи наливної підлоги.

Що потрібно знати про наливні підлоги

Наливна підлога– це ідеально рівне покриття підлоги, що володіє підвищеним рівнем міцності і стійкості до зношування. Візуально нагадує лінолеум, а на дотик - керамічну плитку, будь-які шви або зазори відсутні. Цей варіант покриття дає можливість широкого застосування різних ідей дизайну. Також наливна підлога в Україні використовують в тих випадках, коли необхідно з одного боку - вирівняти підлогу, а з іншого - неможливо зробити стяжку з товщиною, що перевищує 30 мм.

Наливна підлога по сфері застосування ділиться на суміш для чорнових і ремонтних робіт, і декоративно-фінішну підлогу з тонким шаром. Суха наливна суміш для ремонтних робіт складається з наступних частин:

  • В'яжучий компонент (гіпс, цемент), що має міцність від 10 МПа;
  • Мінеральні наповнювачі (кварц, керамзит та ін);
  • Полімерні присадки (модифікатори, пластифікатори і ін.).

Такий розчин застосовується для вирівнювання чорнової підстави під декоративне покриття, а також для невеликого ремонту стяжки, плит, що перекривають, шарів підлоги і т.д. Придбати наливні підлоги зі знижкою від наших партнерів можна в розділі "Наші знижки" - "Наливна підлога 3D".

Основні переваги:

  1. Створення рівної, сухої, міцної основи в короткі терміни, придатної до використання в приміщеннях з високою вологістю та на вулиці;
  2. Можливість монтажу декоративних покриттів у короткі (у порівнянні з мокрою стяжкою) терміни:
    • для керамічних і кам'яних покриттів - 3-5 діб;
    • для ламінату ПВХ, лінолеуму, вінілової, LVT плитки - 5-7 діб;
    • для ламінату HDF, ковроліну - 7-10 діб;
    • для паркетної дошки і паркету - 7-14 діб;

Теоретично готову підлогу можна фарбувати через 15 діб після заливки, але фахівці рекомендують дочекатися повної усадки матеріалу, на 21-28 добу.

Якими бувають види наливних підлог в залежності від складу

  1. Мінеральні - найчастіше це наливна підлога із цементною основою. Змішаний розчин, що містить цемент, модифікатори, що визначають рівень тягучості, а також власне мінеральні компоненти. Використовуються для подальшого укладання підлогових покриттів.
  2. Полімерні - 100% штучне покриття, частіше застосовується в громадських і виробничих приміщеннях. Поділяються на такі групи в залежності від використання сполучного компонента:
    • поліуретанова;
    • епоксидна;
    • уретанового-епоксидна;
    • цементно-акрилова;
    • метилметакрилова;
    • полімерцентна.
  3. 3-Д наливна підлога - нова технологія, яка стає популярною в Києві. У цьому випадку на матеріал підлоги наносять малюнок (фотопанно), а потім його покривають шаром прозорого самовирівнюючого покриття. Відмінний варіант для вільної реалізації будь-яких дизайнерських ідей.

Переваги наливної підлоги:

  • просте приготування будівельного розчину;
  • легкий і комфортний монтаж;
  • екологічність і безпека матеріалів;
  • за допомогою наливної підлоги будь-яку поверхню можна зробити ідеально рівною;
  • тривалий термін служби із збереженням первозданного зовнішнього вигляду;
  • не піддаються дії хімічних речовин;
  • стійкі до механічних впливів - який би важкий предмет не впав на підлогу, не буде тріщин або ін. дефектів;
  • відсутність швів означає, що в приміщенні буде менше патогенних мікоорганізмов і не буде пилу - тому що їм ніде накопичуватися;
  • високий рівень пожежної безпеки - наливна підлога не горить і не виділяє токсичних речовин;
  • хороший вибір для медичних приміщень завдяки нешкідливості.

Перед вибором виду наливної підлоги, визначають планований термін експлуатації підлоги, інтенсивність і вид зовнішніх впливів на підлогу під час використання. У цьому вам зможуть допомогти професійні фахівці Дом Ремонт, які мають великий досвід монтажу різних видів наливної підлоги.

Як заливають різні види наливних підлог

Наливна підлога з основою з цементу

Один з традиційних варіантів вирівнювання, використовується в більшості будівельних проектів. Фактично - це тонкий шар стяжки, що є зовнішнім шаром під час вирівнювання поверхні. За допомогою додавання спеціальних компонентів можна отримати товщину від 0,5 см до 4 см. Така підлога не вимагає армування, висихає максимум за 5 діб і готова для подальших оздоблювальних робіт. Ходити по цій підлозі дозволяється вже через 8 годин.

Реалізується суміш в мішках в сухому вигляді, перед застосуванням розбавляється водою. На підлогу наноситься робочий розчин, починаючи з далекого кута приміщення. Для вирівнювання і ущільнення застосовується голчастий валик.

Цей вид підлоги ділиться на 2 види:

  1. Звичайна наливна;
  2. Фінішна наливна - має мінімальну товщину 0,2-0,3 см. Не може бути фінальним покриттям, використовується як вирівнюючий шар під будь-який обробний матеріал.

Полімерні наливні підлоги

Не потребують обробки, можуть бути самостійним фінішним покриттям підлоги.

Полімерна поліуретанова

Її основна особливість в тому, що всі полімерні підлоги - 2-х компонентні, тобто робочий розчин складається з 2 складових. Така підлога - відмінне рішення як для будівель з високою відвідуваністю промислового і громадського призначення, так і для приватного житла.

Полімерна епоксидна

Має більш високий рівень міцності та стійкості до впливів хімічних речовин в порівнянні з попереднім. Цей вид підлоги використовується в закритих приміщеннях, ідеально підходить для гаража. Будь-яку полімерну наливну підлогу можна зробити будь-якого кольору, в залежності від побажань клієнта.

Епоксидно-уретанова

Володіє перевагами як уретанових, так і епоксидних підлог: високий рівень стійкості до стирання та еластичність. Використовуються на закритих парковках, для платформ метро.

Метилметакрілатна

Цей вид покриття має менший рівень міцності, основна перевага полягає в швидкому використанні після заливки. Вимагає дуже хорошої вентиляції в приміщенні, де проводиться укладання, тому що має сильний запах. Можна додати покриттю шорсткість, зробити поверхню гладкою або антиковзаючою - за бажанням замовника.

Полімерцентна

Використовуються на дуже високонавантажених територіях в місцевостях з різкими кліматичними перепадами.

Монтаж наливної підлоги

Перед заливанням проводять дуже ретельну підготовку чорнової основи: видаляють всі дефекти та нерівності, прибирають пил пилососом, прогрунтовують стики і наносять на них герметик. Коли попередній шар підлоги підготовлений, грунтують бетонну основу за допомогою валика або шпателя. Через 24 години після підготовчих робіт можна починати наливку основного шару.

Незважаючи на гадану простоту процесу, краще довірити наливку полімерного підлоги фахівцям, щоб через допущених помилок не довелося починати все з самого початку. Професіонали будівельно-ремонтної компанії Дом Ремонт допоможуть вам вибрати вид наливної підлоги відповідно до ваших потреб і згідно з характеристиками приміщення. Також кваліфіковані майстри здійснять якісний монтаж, щоб наливна підлога бездоганно служила вам довгі роки.

Догляд за наливною підлогою

Даний вид покриття легко піддається звичайному сухому або вологому прибиранню, можна використовувати парову швабру або миючий пилосос, миючі засоби. Ніякого спеціального догляду наливна підлога не вимагає.

Наливні підлоги - ціна роботи

Як і у всіх інших будівельних процесах, вартість безпосередньо залежить від використовуваних матеріалів. Ринок будівельних матеріалів сьогодні дозволяє вибрати варіант на будь-який смак, бюджет і умови використання. Вартість послуг фахівців компанії Дом Ремонт можна побачити в розділі "Прайс лист".

Найбільш бюджетний варіант - це цементне покриття, що має найбільш доступну вартість 1 м2. Найчастіше застосовується в якості вирівнюючого стягування перед монтажем декоративного підлогового покриття, в той же час може виступати і як повноцінна підлога.

Вартість 1 м.кв. наливної підлоги прямо залежить від того, які компоненти входять до її складу: для епоксидних (включають полімер, кварц, спеціальний грунт) це 180 грн / м2, для поліуретанових - 140-145 грн / м2. Середня вартість самовирівнюючої наливної підлоги рахується за 1 м2 і становить від 90 доларів.

Для самостійного підрахунку важливо пам'ятати про те, що різні матеріали мають різну витрату - рівень витрат епоксидного матеріалу вище, ніж поліуретанового, тобто на практиці вартість цих двох видів буде приблизно рівною.

Визначення витрати розчину для наливної підлоги

Для поверхні з площею 10 м2, при розрахунковій товщині суміші 0,1 см знадобиться орієнтовна кількість робочого розчину 10 л. Використовуючи ці дані, можна зробити прорахунок підсумкової вартості 1 м2 наливної підлоги.

Замовляючи наливну підлогу в професійній будівельно-ремонтній компанії Дом Ремонт, ви зможете:

  • вибрати дизайн разом з досвідченими дизайнерами;
  • обговорити, які матеріали треба буде купити, в залежності від параметрів приміщення;
  • придбати всі потрібні матеріали у наших партнерів за вигідною вартості;
  • бачити процес заливки наливної підлоги онлайн;
  • не ламати голову над питаннями вивезення будівельного сміття та післяремонтного прибирання приміщень;
  • насолоджуватися своєю красивою та міцною наливною підлогою протягом дуже довгого часу.

Інші послуги

Вирівнювання підлоги
Що таке вирівнювання підлоги, чому воно необхідне. Як проводиться вирівнювання підлоги наливною підлогою - ціна і с...
Монтаж паркетної дошки
Характеристики паркетної дошки Різновиди матеріалу Як підготувати підставу до укладання, вибір підкладки Способ...
Монтаж ламінату
Монтаж ламінату: ціна і фактори, що впливають на вартість Що таке ламінат - технічні параметри та переваги пок...
Монтаж лінолеуму
Характеристика та переваги матеріалу. Що потрібно знати про укладання лінолеуму. Характеристики лінолеуму і йо...
Монтаж плінтусів
Від чого залежить ціна на монтаж плінтуса під ключ Значення плінтуса в інтер'єрі Види плінтусів Установка...
Електрична тепла підлога
Монтаж електричної теплої підлоги: ціна роботи Система теплої підлоги - визначення, різновиди. Технологія уклада...