Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Електрична тепла підлога

Монтаж електричної теплої підлоги: ціна роботи

 1. Система теплої підлоги - визначення, різновиди.
 2. Технологія укладання.
 3. Ціна електричної теплої підлоги.

Що таке "тепла підлога" і яка вона буває

Монтаж электрического теплого пола: ценаТепла підлога – це технологія постійного підігріву, що дозволяє вирішити проблему холодної підлоги, яка створює комфортний температурний режим в приміщенні. Для того, щоб система була змонтована правильно і сприяла зниженню витрат на обігрів, важливо довірити установку досвідченим фахівцям.

Види:

 1. Водяна;
 2. Електрична, яка поділяється на:
  • кабельну - монтується в стяжку 30 мм. Тут застосовується спеціальний кабель, перетворюючий електричну енергію в теплову, покладений з певним кроком;
  • кабельну з підставою - нагрівальний мат / ультратонкий кабель - монтується під керамічну плитку, лінолеум, ламінат. Використовується мат-сітка, на ньому розташований кабель нагріву, що має перетин 28 мм;
  • плівкову (інфрачервону) - використовується під ламінат. Цей вид теплої підлоги складається з плівки, що містить вуглецеві елементи нагріву. Має високий рівень збереження тепла, самий енергозберігаючий вид теплої підлоги.

При монтажі теплої підлоги в стяжку в основному застосовують одно- або двожильні кабелі, які поміщаються в стяжку 20-50 мм, після чого заливаються. Для укладання теплої підлоги під плитку, з використанням нагрівального мату або тонкого кабелю, монтаж проводиться безпосередньо в плитковий клейовий розчин. Під ковролін, килими та ін. підлогові покриття застосовується плівковий вид теплої підлоги.

Монтаж теплої підлоги

Якщо ви:

 • недосвідчений будівельник;
 • нетвпевнені на всі 100% у своїй здатності самостійно встановити систему;
 • вирахувати й створити план укладання;
 • не маєте допуску до робіт з електрикою,

То в такому випадку краще звертайтеся до фахівців. Дотримання технології процесу монтажу на практиці набагато важливіше, ніж те, тепла підлога якого виробника і якої моделі ви виберете. Адже саме від того, наскільки якісно та правильно буде змонтована система, залежить якість і термін її служби. Звернувшись в професійну компанію Дом Ремонт, ви можете бути впевнені в бездоганній якості монтажних робіт.

Найкраще робити укладку системи теплої підлоги одночасно з капітальним ремонтом. Таким чином ви зможете заощадити час і кошти, що витрачаються на відновлення інтер'єру приміщення. Якщо ж ви вирішили зробити тільки установку теплої підлоги, то наша компанія може допомогти вам визначитися серед великого вибір моделей з можливістю монтажу прямо під підлогове покриття. Знижки від наших партнерів на все, необхідне в процесі ремонту - в розділі "Наші знижки".

Як зміниться висота підлоги після монтажу системи підігріву:

 1. При укладанні в стяжку висота повинна бути не більше 60 мм (разом з покриттям підлоги), безпосередньо шар стяжки, яким заливається система, повинен бути 30-40 мм у висоту.
 2. При укладанні в плитковий клей - 40 мм (з них 20 мм займає шар плиткового клею, 10-15 - плитка).

Яку систему теплої підлоги краще вибрати: водяну або електричну?

Система водяної теплої підлоги значно складніше для монтажу, вимагає велику висоту підлоги, наявність нагрівального котла, блоків розподілу та ін. компонентів. Така підлога встановлюється під час спорудження будівлі або в разі капітального ремонту, відрізняється недешевою вартість монтажу, тому що може встановлюватися тільки у всіх приміщеннях відразу.

У той же час дана система має довший термін служби і значно економічніше, в порівнянні з електричною теплою підлогою. Укладання водяної теплої підлоги включає в себе монтаж системи трубок під стяжку з бетону. Поверх настилається підлогове покриття або плитка. Через те, що по трубах подається гаряча вода, такий варіант не застосовується в приміщеннях, що мають центральне опалення.

Электрический теплый пол - этапы работЕлектричний вид теплої підлоги монтується за допомогою матів і нагрівального кабелю, розташованих в спеціальних секціях. Укладання здійснюється безпосередньо під покриттям підлоги, в шарі цементної стяжки. Потім за допомогою терморегулятора подається струм. Ця технологія сприяє створенню електричного і магнітного поля, веде до зростання витрат електроенергії та як наслідок - її вартості.

Плівкова тепла підлога – найбільш енергоефективний вибір, відрізняється легкістю і простотою укладання, можна використовувати під будь-який вид підлогових покриттів. Укладання плівки здійснюється безпосередньо на стяжку, таким чином нагрівається саме підлогу, що зменшує витрати енергоресурсів. До того ж така підлога може бути змонтована не по всьому приміщенню, а локально.

Загальна схема укладання системи водяної теплої підлоги:

 1. Змійка;
 2. Равлик;
 3. Комбінована.

Водяна підлога може монтуватися як в бетонну стяжку, так і в пази плит з дерева або по пінополістиролових матах. Під плитку теплу підлогу, що складається з елемента нагрівання і кабелю з однаковим кроком, розміщених на стекловолоконной сітці, найкраще встановлювати на матах.

Інфрачервона тепла підлога може бути плівковою або стрижневою. Плівку можна укладати на абсолютно будь-які поверхні, після того, як проведена їх попередня підготовка. Монтаж системи теплої підлоги безпосередньо під підлогове покриття не веде до збільшення висоти підлоги. Найкраще для цього підходить електричний плівковий інфрачервоний варіант теплої підлоги, що має товщину всього 0,1 см. Його можна встановити навіть під килимові покриття.

Монтаж електричної теплої підлоги: ціна роботи

Середня вартість укладання електричної системи теплої підлоги в Україні становить 80-150 грн / м2. Вартість зворотньо залежить від площі приміщення - чим більше площа, тим нижче вартість 1 м2. Окремо оплачується установка терморегулятора.

Також на остаточну ціну теплої підлоги електричного впливають такі чинники:

 • Метраж кімнати;
 • Обрана система (кабельна, на матах, плівкова тепла підлога);
 • Бренд виробника;
 • Використання опалення в якості основного або додаткового.

Монтаж электрического теплого пола: цена работыВ середньому ціна укладання на ринку будівельних послуг варіюється від 300 грн / м2. Крім цього, слід враховувати вартість стяжки підлоги, ціна якої в Києві, в залежності від товщини, починається від 550 грн / м2. Ознайомитися з розцінками компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".

Як зробити розрахунок вартості установки теплої підлоги, для 1 м2:

 1. враховується площа поверхні, м2;
 2. тип терморегулятора;
 3. параметри термоізоляції стін;
 4. відношення площі віконних прорізів до площі підлоги;
 5. фінальне покриття підлоги;
 6. матеріал стяжки - вид, найменування;
 7. загальна кількість всіх компонентів - без урахування установки і з установкою.

У деяких випадках необхідно до вартості також включити заміну електропроводки, оскільки в старих будинках вона може не витримати напруги.

Інші послуги

Вирівнювання підлоги
Що таке вирівнювання підлоги, чому воно необхідне. Як проводиться вирівнювання підлоги наливною підлогою - ціна і с...
Монтаж паркетної дошки
Характеристики паркетної дошки Різновиди матеріалу Як підготувати підставу до укладання, вибір підкладки Способ...
Монтаж ламінату
Монтаж ламінату: ціна і фактори, що впливають на вартість Що таке ламінат - технічні параметри та переваги пок...
Монтаж лінолеуму
Характеристика та переваги матеріалу. Що потрібно знати про укладання лінолеуму. Характеристики лінолеуму і йо...
Монтаж плінтусів
Від чого залежить ціна на монтаж плінтуса під ключ Значення плінтуса в інтер'єрі Види плінтусів Установка...
Наливні підлоги
Наливні підлоги - ціна роботи, технологія укладання Наливна підлога - визначення, види, переваги. Технологія зал...