Фарбування стелі ціна
Переваги фарбування стелі - недорога і ефектна обробка
На сьогоднішньому ринку оздоблювальних матеріалів є дуже багато товарів, які використовуються для обробки поверхонь під час ремонту. Серед них обов'язково знайдеться такий, який підійде саме вашому інтер'єру, оновить зовнішній вигляд кімнати і додасть затишку. Хтось робить вибір на користь шпалер, вибираючи підходящий варіант малюнка і фактури. Комусь більше подобається обробка штукатуркою, або натяжна стеля.
Кожен з цих варіантів по-своєму гарний, проте буває так, що жоден з них не підходить. Якісь надто економічно затратні, якісь недоцільні через необхідність прикладати багато зусиль. Саме в цих випадках застосовується фарбування стелі ціна якої є доступною, а нанесення не вимагає великих зусиль. В цілому, вартість фарбування стелі водоемульсійною фарбою є найбільш доступною з усіх видів обробки. Завдяки фарбуванню стелі поверхню стане сучасною і затишною, а інтер'єр буде виглядати оновленим.
Переваги обробки стель за допомогою фарбування:
- Швидко;
- Недорого;
- Величезний вибір кольорової гами;
- Можливість використання в будь-яких типах приміщень;
- Не потрібно задіяти багато спеціальних механізмів;
- За поверхнею легко доглядати;
- При необхідності поверхню можна легко перефарбувати в інший колір.
Як відбувається фарбування стелі: від підготовки поверхні до результату
Не залежно від того, якого типу підставу, його потрібно попередньо підготувати. Якщо шар старої побілки був видалений не дуже якісно, то під новою обробкою будуть помітні некрасиві плями. Найкраще фарба лягає на попередньо прошпакльовані робочу поверхню. Вибір технології і нюансів процесу підготовки оброблюваної поверхні безпосередньо залежить від типу окрашиваемого підстави.
Поверхня шпатлюют, усувають виступи, закладають всі поглиблення і нерівності. За добу до фарбування робочу поверхню потрібно обробити спеціальною грунтовкою. Таким чином формується вологостійка прошарок, що допомагає вберегти матеріал від тріщин і осипання.
Що важливо пам'ятати, вибираючи фарбу для стелі та в процесі фарбування - невеликі лайфхак:
- Якщо використовувати матову або наполовину матову фарбу - можна замаскувати невеликі дефекти і горбки на поверхні;
- У той же час застосовувати глянцеві матеріали потрібно тільки на ідеально рівних підставах, т. К. Вони підкреслюють будь-які нерівності;
- Наносити фарбу необхідно рівномірно, в кілька шарів таким чином, щоб наступний шар розташовувався перпендикулярно по відношенню до попереднього. Останній шар повинен розташовуватися перпендикулярно стіні, в якій розташований віконний отвір. При цьому кожен наступний шар наноситься тільки після того, як попередній повністю висох. Таким чином вдасться уникнути появи просвітів і закрити похибки нанесення;
- Важливо дотримуватися так зване правило "мокрого краю" - один шар фарби наноситься на поверхню одним заходом, без перерв. Інакше переходи в місцях припинення робіт будуть дуже помітні;
- Починати нанесення фарби слід від вікна. Якщо ж вікон більше одного - то вздовж поверхні стелі;
- Температура в приміщенні, де проводиться фарбування, повинна бути в межах від + 5 °С до + 25 °С, якщо вище, то свеженанесенной шари фарби будуть занадто скоро висихати, не дозволяючи дотримуватися правила "мокрого краю";
- Необхідно перевіряти якість нанесення кожного з шарів фарби, вранці на світанку, ввечері на заході, використовуючи різні точки огляду, за допомогою переносної лампи;
- В першу чергу фарбуються стики: кути і декор, якщо він є, а потім вже основний робочий простір.
Порядок дій
Спочатку поверхню стелі ретельно очищається від шарів старої фарби, крейдяного, вапняного і будь-яких інших старих покриттів до чорнового підстави. Якщо є відколи / поглиблення більше 2 см - їх обробляють глибокопроникаючою ґрунтовкою і потім заштукатурюють із застосуванням гіпсового або цементно-піщаного складу. Тріщини розшивають і шпатлюют стартовим шпаклювальним складом, використовуючи додатково армуючої сітки.
Після цього вся робоча поверхня грунтується складом з глибокими проникаючими характеристиками. На стелю наноситься шар стартовою шпаклівки в 1 або 2 шари. Якщо необхідно, поверхня шліфується за допомогою наждачки з великим зерном або 80-й сіточкою. Потім на робочу поверхню наноситься шар фінішної шпаклівки і стеля знову шліфується наждачним папером з дрібним зерном або 180 - 240-й сіткою.
Грунтувати поверхню стелі потрібно обов'язково, перед тим, як починати фарбування поверхні. Шар грунтовки, який нанесений рівномірно, не тільки зміцнює основу, а й збільшує зчеплення підстави і фарби. Таким чином поверхню стелі має рівномірний рівень вбирання, що знижує витрати фарби.
Фарбування гіпсокартонної стелі
Місця шовних з'єднань і кріплень саморізів закривають шаром стартовою шпаклівки. На стартову шпаклівку зверху відразу ж кладуть шовную армуючу стрічку. Накладаючи кілька шарів шпаклівки, поверхню швів вирівнюється по висоті з поверхнею гіпсокартонних листів. Потім проводиться шліфування місць кріплень саморізів і шовних з'єднань за допомогою 80-ї наждачки. На поверхню наноситься глубокопроникающая грунтовка, потім один-два шари фінішної шпаклівки під фарбування.
Якщо це необхідно, поверхню стелі додатково шліфується наждачним папером з дрібним зерном або 180 - 240-ю сіткою. Фарбування стелі з гіпсокартону ціна прораховується майстром з урахуванням всіх особливостей конкретного приміщення.
Наскільки необхідно застосування армуючої стрічки в місцях стиків ГКЛ?
Це робиться для того, щоб уникнути появи тріщин в місцях швів. Застосовувати можна армуючу стрічку, серпянку, бандажну стрічку, паперову з перфорацією, скловолоконних з клейкою стороною. Також можна замінити армуючу стрічку шпаклівкою спеціального призначення Knauf Uniflott, яка використовується для швів.
Стеля з бетону в новобудові
Поверхня з бетонних плит обробляється так: місця стиків між панелями шпатлюются стартовою шпаклівкою, застосовується армована стрічка. Після місця швів зашкурівают шкіркою з великим зерном, повністю гарантують всю поверхню. Потім виконується стартова і фінішна шпаклівка, з проміжними етапами грунтування і шліфування поверхні.
Стеля з монолітного бетону (монолітний) спочатку грунтується, після цього дуже бажано нанести бетоноконтакт. Це робиться для поліпшення адгезії бетону з шаром штукатурки грунтовки. Якщо бетоноконтакт не завдати на поверхню монолітного бетонного стелі, то є велика ймовірність відшарування штукатурки через 6-12 місяців. Далі наноситься стартова шпаклівка. Після цього знову шар грунтовки, фінішна шпаклівка, поверхня шліфується.
Важливо пам'ятати про те, що кожен наступний етап робіт слід починати тільки після повного висихання нанесеного раніше шару. Незважаючи на гадану простоту процесу, підготовка поверхні стелі під фарбування - дуже важлива частина робіт. Якщо на даному етапі допускаються помилки, то всі дефекти будуть добре помітні після фарбування - всю обробку доведеться переробляти з нуля.
Як вибрати фарбу для стелі та яким способом її наносити?
На практиці для фарбування поверхні стелі найчастіше використовують склади на водній основі (водоемульсійні, вододисперсійні, акрилові, латексні, акрилатні, силіконові фарби). Ці фарби не є токсичними, без запаху, для створення розчину застосовується вода, швидко висихають і проникні для пари (поверхня "дихає").
Якщо необхідно пофарбувати стелі в кімнаті з підвищеним рівнем вологи, слід брати до уваги стійкість складу до конденсатообразованія. У вологих місцях можна використовувати масляні або масляні фарби, серед водних фарб теж є вологостійкі види.
Вибір фарб для поверхні стелі за рівнем глянцю
За рівнем блиску все фарби діляться на:
- Високоглянсові;
- Глянцеві;
- Полуглянцевие;
- Напівматові;
- Матові;
- Глубокоматовая.
При фарбуванні глянсовою фарби на поверхні підкреслюватиметься кожна нерівність. Складно домогтися абсолютно ідеальної підготовки поверхні під фарбування. Вибираючи матову або Глубокоматовая фарбу, ви зможете замаскувати невеликі дефекти і візуально розширити приміщення.
Вибір інструмента для фарбування
Найчастіше для фарбування використовуються кисті, валик і краскопульт. Кожен з них добре підходить для певних видів фарбування. Застосування кистей для фарбування стелі - занадто багато роботи і необгрунтовано. Можна використовувати кисть для фарбування місць з'єднання стелі і стін, або для декоративного фарбування. Користуватися валиком можна, якщо необхідно пофарбувати стелю квартири з середньою площею поверхні. А ось краскопультом можна фарбувати стелі, мають як середню, так і велику площу.
Якщо після того, як пофарбований стелю повністю висох, на поверхні виявилися плями - не треба замазувати їх шаром фарби зверху. Причиною може бути нерівномірність консистенції фарби, неякісне нанесення, погана шпаклівка, горби або тріщини на підставі. Цю ситуацію можна спробувати поправити обробкою теркою / бруском з дрібним наждачним папером, тому що після повторного фарбування проблема з'явиться знову.
Якщо плями з'явилися після нанесення фарби в кілька шарів, обробка не допоможе, треба буде робити все заново: шпаклівку, шліфування, фарбування. З одного боку, фарбування стелі - досить просте завдання. А з іншого - всього лише одне непродумане рух пензлем здатне повністю зіпсувати результат.
Довіряючи фарбування стелі професіоналам, ви збережете свій час і ресурси, отримуючи в результаті якісно пофарбований стелю і приємні враження.
Фарбування стелі ціна - від чого вона залежить
Вартість роботи по фарбуванню стелі прямо залежить від загального обсягу виконуваної роботи, стану поверхні підстави, її площі і висоти, а також рівня складності робіт з фарбування. Ознайомитися з будівельно-ремонтними послугами компанії "Дом Ремонт" і їх вартістю можна на сторінці “Прайс лист”.
В середньому послуга фарбування стелі ціна за квадратний метр в 1 шар складає від 70 грн / м.кв. Якщо висота приміщення вимагає використання додаткового обладнання, то вартість робіт підвищується. Для поверхонь понад 1000 кв.м. діють знижки. На послугу фарбування стелі в 2 шари ціна буде вже від 85 грн грн / м.кв.
Це тільки ціна малярних робіт, вартість матеріалів не включена і прораховується окремо. Важливо розуміти, що це дуже Обощение вартість, і що для точного прорахунку розцінки на фарбування стелі фронт робіт повинен оглянути майстер.
У нижній частині сторінки сайту є форма для замовлення, дає можливість безкоштовної 30-хвилинної консультації фахівця. Проконсультуватися з майстром найкраще до того, як ви будете замовляти фарбу та інші витратні матеріали, щоб вибрати оптимально підходящі для вашого приміщення.