Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Машинна штукатурка

Машинна штукатурка під ключ

  1. Що таке штукатурні роботи машинним способом і де вони застосовуються
  2. Які матеріали і обладнання використовуються в процесі робіт
  3. Переваги штукатурки машинної від фахівців

Машинна штукатурка в Києві - що це таке, сфери застосування

Нанесення штукатурки ручним способом означає, що процес нанесення розчину здійснюється вручну, це часто позначається на підсумковому рівні виконаної роботи. Використання інструментів для нанесення штукатурної суміші на стіни - кельми, нанесення кельмою, за допомогою шпателів - повільне і трудомістке. Крім цього, розчин для ручного використання, внаслідок того, що застигає швидше, готується невеликими порціями.

В результаті, крім втрат часу, різні порції розчину мають неоднакову консистенцію, що веде до нерівномірного просихання шарів суміші. В подальшому це призведе до утворення тріщин і нерівностей, для усунення яких потрібна буде шпаклівка поверхонь. Вартість роботи при ручному способі вище, ніж при використанні штукатурної станції.

В підсумку:

При ручному способі нанесення процес більш трудомісткий, швидкість виконання - нижче, оплата праці фахівця - витратніше. Також суміш для ручних штукатурних робіт відрізняється більш високою вартістю.

Перехід від повільного ручного нанесення штукатурки до машинного методу став дуже великим кроком вперед в сфері будівництва та ремонту. Вперше оштукатурювання гипсово-перлітовою сумішшю з використанням машин було застосовано в Європі.

Машинная штукатурка - оборудование и материалы

Машинна штукатурка - це нанесення розчину за допомогою спеціального будівельного обладнання, допомагає значно скоротити терміни виконання робіт. Розчин, призначений для штукатурних автоматів, застигає довше, готується однією порцією, в результату не буде ділянок, вкритих сумішшю, приготовленої в різний час і відрізняється за своїми властивостями.

Для того, щоб підготувати приміщення до проведення штукатурних робіт машинним способом, важливо попередньо провести всі роботи по монтажу електропроводки. Після цього проводять ґрунтовку поверхонь. Використовуючи лазерний рівень, розставляють маяки на поверхні.

Підготовчий період зазвичай триває до 2 днів, також в цей проміжок транспортують штукатурну станцію на об'єкт, підключають її до системи водопроводу.

Важливо розуміти, що незважаючи на назву методу "машинна штукатурка", всі роботи з підготовки приміщення, а також остаточна обробка, здійснюються вручну. Таким чином, механізований спосіб не виключає повністю застосування ручної праці. Він дає можливість приготувати робочий штукатурний розчин і нанести його на оброблювані поверхні набагато якісніше, ніж при ручній праці.

За 1 робочу зміну пара висококваліфікованих фахівців зі своїм професійним обладнанням виконає обсяг до 150 м2. При ручному способі штукатурки виконання такого ж обсягу робіт бригадою з 3-4 чоловік займе тиждень. Тому питання про те, краще ручне або машинне штукатурка, втратило свою актуальність.

Професіонали будівельних компаній використовують в своїй роботі тільки перевірені якісні матеріали та обладнання зарубіжних виробників: суміші Knauf, Kreisel, штукатурні апарати Putzmeister, PFT. Всі матеріали мають необхідні сертифікати ДСТУ. Крім цього, наші матеріали є екологічно безпечними. Для обладнання необхідний доступ до джерел електроенергії потужністю 220 В і 380 В, в залежності від потужності установки, а також вода.

Сучасна техніка і високий рівень кваліфікації фахівців Дом Ремонт - гарантія того, що робота буде виконана на найвищому рівні. Також ви можете замовити дуже актуальну додаткову послугу від нашої компанії - прибирання після ремонту. Повний перелік послуг і їх вартість - в розділі "Прайс лист".

Застосування машинної штукатурки

Під час проведення фасадно-оздоблювальних робіт - з використанням цементно-піщаної суміші (машинна цементно-піщана штукатурка). Використання гіпсової машинної штукатурки - більш сучасний варіант, який прийшов на зміну цементно-піщаним розчинам і впевнено завойовує популярність.

Завдяки машинному способу штукатурення висококваліфіковані фахівці швидко і якісно оброблять поверхні з цегли, бетону, газоблоку, гипсолита, кераміки. При цьому швидкість роботи - понад 100 м2 оштукатуреної поверхні за 1 зміну, середня витрата гіпсової суміші - 1.7 кг / м2 при товщині шару 1 міліметр.

Автоматизований метод нанесення штукатурної суміші застосовується в наступних випадках:

  • Зовнішні оздоблювальні роботи з метою поліпшити термоізолюючих властивостей стін;
  • Оштукатурювання внутрішніх стін приміщення гіпсової сумішшю перед фінішною обробкою;
  • Нанесення на фасад будівлі цементно-піщаних складів;
  • Проведення малярських робіт;
  • Формування стяжок;
  • Заливка підлоги.

Перед тим, як оштукатурювати поверхні (будь-яким способом), їх необхідно ретельно підготувати. Поверхню очищають, грунтують для кращого зчеплення зі штукатурним складом. Для максимально якісного вирівнювання ставлять спеціальні маяки, завдяки яким потім забирається надлишок шару штукатурки. Кутові з'єднання і стики різних матеріалів прикривають арматурною сіткою.

Які матеріали і обладнання використовуються в процесі робіт

Компанії, які давно перебувають на ринку ремонтно-будівельних послуг, використовують у своїй роботі тільки найкраще будівельне обладнання, виробництва провідних зарубіжних компаній, якість якого не підлягає сумніву. Досвідчені фахівці використовують німецькі апарати PFT (Knauf PFT Ritmo М, Knauf PFT Silomat C 100, PFT G5 Super), Kaleta або Putzmeister (Putzmeister MP 25), які досить легко транспортуються і можуть підключатися до стандартного джерела електроживлення 220 В.

Ці машини - найбільш продуктивні з представлених на ринку моделей. Розрізняють сухі і рідкі робочі суміші для використання при виконанні штукатурної обробки машинним способом. При чорнових оздоблювальних роботах частіше використовуються суміші на основі вапна. Зовнішні та внутрішні роботи здійснюються із застосуванням гипсово-вапняних розчинів - вони наносяться на будь-який вид поверхні, вологостійкі, не деформуються.

Машинная штукатурка в Киеве – что это такое, сферы применения

Найчастіше використовують суху робочу суміш, яку потрібно розбавити водою до необхідної за інструкцією консистенції. Зазвичай співвідношення становить 5.5 л води на 10 кг сухої речовини. Суху штукатурну суміш поміщають в бункер для прийому, дозоване надходження рідини забезпечується за допомогою насоса, після чого в камері для змішування формується розчин пастоподібної консистенції.

За допомогою нагнітального шланга вже готова робоча суміш через пістолет подається на оброблювану поверхню. При оштукатурюванні поверхонь машинним методом робоча суміш наноситься на поверхню з значною силою і швидко, що обумовлює якісне та швидке зчепленню розчину і несучої поверхні. Рівень адгезії значно вище за аналогічний показник при ручному нанесенні, що значно підвищує тривалість експлуатації покриття.

Уже готовий розчин, що має однорідну консистенцію, по шлангу подається в пістолет і розподіляється на оброблюваній поверхні. Штукатурна суміш легко і швидко проходить по шлангу, пістолету, і надходить на стіну, але при цьому вона ніколи не стікає струмками по поверхні.

Ключовий момент полягає в тому, що фахівцям необхідно встигати рівняти штукатурний шар. В середньому період первинного застигання суміші становить від 3 до 3.5 годин. Нанесення проводиться з відстані між пістолетом і оброблюваною поверхнею 0,3-0,4 м. Товщина шару регулюється швидкістю пересування пістолета - чим вона нижча, тим товщий шар.

Важливий нюанс - для того, щоб процес штукатурення був виконаний з максимальною якістю, готова суміш повинна бути в шлангу не більше 15 хвилин. Набризкують розчин зазвичай з лівого кута, зверху, потім рухаються внахльост до низу стіни, в праву сторону. Під час штукатурення стелі пересуваються від дверей до вікна, шар суміші повинен бути не більше 1.5 см.

В кінці робочого процесу проводиться вирівнювання обробленої поверхні до ідеально рівної текстури, видаляючи всі горби, подряпини, нерівності та інші дефекти. Надалі для цієї поверхні не потрібно шпаклювання або інша обробка, можна класти плитку, клеїти шпалери, фарбувати.

Переваги штукатурки машинної від професіоналів

Для того, щоб машинна штукатурка під шпалери була виконана максимально якісно, ​​необхідно професійне обладнання, якісні суміші і професійні майстри з великим досвідом виконання таких робіт. Все це, і набагато більше, можуть вам запропонувати спеціалізовані будівельні фірми.

Дуже високий рівень якості, який забезпечується завдяки використанню машинного способу нанесення штукатурки, дає можливість не піддавати поверхню подальшим обробкам. Можна починати поклейку шпалер або фарбування стін відразу ж після висихання штукатурного шару. Зазвичай період висихання становить не більше 5 днів. При цьому, під час висихання штукатурки температура повітря в приміщенні не повинна виходити за рамки діапазону температур 5-30оС. Якщо це неможливо, то треба періодично зволожувати поверхню. Багато компаній здійснюють весь спектр ремонтних і будівельних робіт будь-якого рівня складності, від розробки дизайну до післяремонтного прибирання і вивезення будівельного сміття.

Машинна штукатурка під ключ - це один з видів виконуваних ними робіт, в результаті ви отримуєте ідеально оштукатурену поверхню. Що стосується ціни машинної штукатурки в Київській області - в кожному випадку здійснюється індивідуальний прорахунок в залежності від площі приміщення і побажань замовника. В середньому вартість механізованого нанесення робочого розчину на поверхні - від 110 грн / м2.

Використання машинної технології дозволяє:

  • максимально уникнути похибок технології робіт через людський фактор;
  • швидко вирівняти стіни;
  • заощадити час і кошти.

Саме тому варто замовляти виконання робіт з оштукатурювання поверхонь машинним способом від справжніх професіоналів.

Інші послуги

Вирівнювання стін і стель
Вирівнювання стін: що важливо знати і враховувати Чим відрізняються вирівнювання і штукатурка. Які бувають метод...
Штукатурні роботи: ручна штукатурка
Що таке штукатурка ручним методом. Установка маяків і технологія нанесення штукатурки вручну. Якісно виконані...
Внутрішня штукатурка
Внутрішня штукатурка: види штукатурки і порядок виконання робіт Види штукатурних робочих розчинів За складом ...
Шпаклівка гіпсокартону
Що таке шпаклівка гіпсокартону. Шпаклівка гіпсокартонних стін перед наклеюванням шпалер. Шпаклівка гіпсокартону ц...
Скільки коштує пофарбувати стіни: ціна і особливості
Види фарб, використовуваних для фарбування стін. Підготовка стін до фарбування і фарбування. Що треба врахувати п...
Фарбування стелі ціна
Переваги фарбування стелі. Особливості фарбування стель. Фарбування стелі ціна. Переваги фарбування стелі -...