Установка міжкімнатних дверей
Технологія і вартість монтажу міжкімнатних дверей
- Міжкімнатні двері - які вони бувають.
- Установка міжкімнатних дверей: вартість, особливості технології.
Які бувають двері міжкімнатні, і як їх правильно вибирати
Найчастіше заміну міжкімнатних дверей проводять під час ремонту в приміщенні. Щоб вибрати красиві та якісні міжкімнатні двері, необхідно розуміти, на які види вони поділяються і чим відрізняються. Знижки на міжкімнатні двері від наших партнерів тут: "Наші знижки" - "Міжкімнатні двері".
Види міжкімнатних дверей в залежності від матеріалу виготовлення:
- Аква-двері - відрізняються підвищеною стійкістю до ударів, стійкістю до дії вологи і різниці температур.
- Міжкімнатні двері, покриті ПВХ-плівкою - надійні, мають безліч варіантів дизайну.
- Двері з натурального шпону - відрізняються простотою в догляді, виготовляються з деревного масиву або меблевого щита, покритого зверху тонким зрізом дорогих видів деревини.
- Міжкімнатні двері з масиву натурального дерева - відмінно підходять для класичних інтер'єрів, виробляються з натурального дерева цінних порід.
- Емальовані двері - мають дуже високий рівень стійкості до зношування, використовуються найчастіше в приміщеннях громадського призначення.
- Двері, виготовлені з екошпону - мають високу якість і екологічно безпечні.
- Двері з ламінуванням - мають дуже довгий термін служби, навіть в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Технологія виготовлення така сама, як у ламінованих, тільки замість шпону застосовується міцна штучна плівка.
- Двері зі скла - дуже стійкі до високої вологості та температурних перепадів. Найчастіше використовуються в саунах, лазнях, басейнах. У житлових приміщеннях можна зустріти тоновані скляні двері - хороший варіант для ванної кімнати.
За механізмом відкривання:
- Розпашні міжкімнатні двері - можуть додатково розділятися на види залежно від:
- числа стулок;
- боку, в яку відкриваються двері - якщо під час відкриття на себе навіс знаходиться праворуч, то двері "права", коли зліва - "ліва";
- матеріалу, з якого вони виготовлені - вибираються в залежності від потрібних параметрів тепло- і звукоізоляції.
- Розсувні бувають в залежності від механізму:
- "Відкатні" - відкочуються за допомогою спеціальних роликів;
- Розсувні - двостулкові, при раздвижении використовуються такі ж ролики, як і для відкатних;
- Касетні - ідеальні для маленьких приміщень, оскільки в цьому випадку стулки входять в стіну, не займаючи місця в приміщенні.
- Складні двері - підходять для прорізів, ширина яких більше 90 см. Це пов'язано з тим, що двері цього типу складаються як гармошка, займаючи місце в дверному отворі.
Що потрібно враховувати при виборі міжкімнатних дверей
В першу чергу треба брати до уваги характеристики приміщення, де планується встановлювати міжкімнатні двері. Розмір отвору, температура, рівень вологості - ці показники дуже важливі. Після цього треба вибрати конструкцію дверей, з урахуванням максимальної зручності користування і можливих індивідуальних особливостей інтер'єру. Провести точні виміри отвору - для того, щоб вибрати двері правильно або ж, якщо розмір отвору нестандартний, замовити індивідуальне виготовлення.
Крім усього перерахованого вище, варто врахувати дизайн інтер'єру та фінансові можливості. Для того, щоб міжкімнатні двері служили вам вірою і правдою довгий час, дуже важливо не тільки вибрати якісний виріб. Велике значення мають правильність проведення вимірів і робіт по установці. Тільки поєднання двері високої якості та роботи професійного майстра по установці забезпечать потрібний результат.
Від чого залежить вартість міжкімнатних дверей
Найголовнішими у формуванні ціни на двері є наступні фактори:
- Матеріал, з якого виготовлені двері. Найбільш дорогий - масив натурального дерева цінних порід, також досить недешеві двері зі скла-триплексу, найдешевші - мають стільникову структуру.
- Розмір і стиль оформлення. Двері з 2 стулками, що логічно, дорожче, ніж двері з 1 стулкою. Те саме стосується і прикрас: чим їх більше, тим вище вартість.
- Матеріал виготовлення - натуральні матеріали завжди мають велику вартість, найдешевші - ламіновані та емальовані двері.
- Фурнітура дверей - виробництва Італії та Німеччини має в кілька разів більшу ціну, ніж вітчизняна.
- Бренд. Крім цього, мають значення і такі характеристики двері, як рівень шумоізоляції, екологічність, функціональність.
На ціну впливає також місце, в якому купуються двері - покупка оффлайн в Києві зазвичай обходиться дорожче замовлення по Інтернету через наявність додаткових витрат на оренду приміщень.
Вартість монтажу міжкімнатних дверей
Установка міжкімнатних дверей - це досить складна робота, що вимагає певного професіоналізму, відповідальності, а також професійних інструментів. Для того, щоб не розчаруватися і не витратити даремно свій час і гроші, краще звертатися до кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи.
Що саме входить у вартість монтажу міжкімнатних дверей:
Для встановлення двері стандартного розміру (тобто полотно не більше 90 * 200 см) входять такі види робіт:
- Збіркa, установка, кріплення нового дверного короба;
- Прорізка 2 петель;
- Врізання замку;
- Монтаж дверної ручки;
- Монтаж лиштви (ця робота включає в себе також запиловку на 450 або 900 та кріплення цвяхами).
Найчастіше установка міжкімнатних дверей в Україні відбувається на наступний день після їх доставки. Висококваліфіковані фахівці встановлюють міжкімнатні двері більшості фірм, куплених в магазині або на будівельному ринку. Вартість ремонтно-будівельних робіт від майстрів DomRemont можна побачити в розділі "Прайс лист". Професійні майстри завжди дають гарантію на установку - від 6 місяців з дати монтажу.
Додаткові роботи, які не входять у вартість установки, але можуть знадобитися:
- Монтаж доборів;
- Підрізання дверей по висоті;
- Поздовжній розпил лиштви;
- Портал;
- Монтаж двері в санвузол, що має поєднану коробку;
- Установка магнітних замків.
Також у вартість установки не входить ціна монтажної піни. Це обумовлено тим, що в кожному випадку витрачається різна кількість, в залежності від розміру дверного отвору і конструкції блоку. Більше піни витрачається, якщо встановлюється дверний блок з добором, і коли отвір дверей має розмір більший, ніж стандартний. В середньому витрачається 1 балон піни на 2-3 блока дверей.