Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Установка металопластикових вікон

 1. Переваги металопластикових вікон
 2. Як вибрати вікно
 3. Установка вікон ПВХ - що потрібно знати

Переваги вибору металопластикових вікон

Установка окон ПВХ под ключПрактично жоден ремонт не обходиться без заміни вікон. І найпопулярнішими на сегодняший день є саме металопластикові вікна.

Їх ключові особливості:

 • Тривалий термін експлуатації - конструкції, виготовлені за правильною технологією, прослужать вам дуже довго;
 • Не піддаються деформації від вітру і вологи завдяки сталевому каркасу рами;
 • Екологічна безпека - незважаючи на безліч міфів, якісний пластик, вироблений відповідно до ДСТУ, є екологічно безпечним матеріалом;
 • Абсолютна герметичність - за допомогою ущільнювачів з гуми ваше житло буде захищено від пилу, сміття, шуму;
 • Легкість догляду;
 • Доступна вартість;
 • Високий рівень пожежної безпеки - якісний пластиковий профіль виробляється з вогнетривкого матеріалу. Завдяки герметичності повітря не буде надходити в приміщення, що знизить швидкість поширення вогню;
 • Широкий вибір декоративного оформлення.

Як вибрати вікно

Основні параметри вибору вікна - це безпека, шумо- і термоізоляція, енергоефективність, захист від злому, простота і довгий термін використання. Один з найбільш важливих факторів відповідності конструкції потрібним параметрам - вибір комплектуючих.

Металопластикове вікно складається з наступних елементів:

 1. профіль - основа всієї конструкції вікна;
 2. склопакет - є різні моделі, в залежності від кількості стекол. Заповнення камер між стеклами криптоном або аргоном значно підвищує енергоефективність вікна.
 3. фурнітура - як показує практика, найбільш міцна і довговічна фурнітура - сталева, фірмова, з зовнішнім антікорозійним захистом.

Установка окон ПВХ - виды окон

Крім цього, саме фурнітура - найбільш багатофункціональний елемент конструкції. В її завдання входить забезпечення безперешкодного відкривання і закривання, різних типів провітрювання, захист від злому, запобігання відкривання дітьми.

При виборі вікна для будинку або квартири дуже важливо зрозуміти, який тип відкривання стулок необхідний. Це залежить від того, який розмір має вся віконна конструкція, загальної кількості вікон у приміщенні, чи проводяться регулярні провітрювання. Знижки від наших партнерів на якісні металопластикові вікна можна побачити в розділі "Наші знижки" - "Вікна та балкони".

Існують такі види відкривання стулок:

 • Глухе вікно - найпростіший тип, така конструкція складається тільки з рами і склопакета, не відкривається;
 • Поворотно-відкидні - використовуються найчастіше в квартирах і будинках, найпопулярніший тип. У цьому випадку можливо горизонтальне і вертикальне відкривання, а також мікропровітрювання (коли стулка відкривається на 5 мм);
 • З фрамугою;
 • Орні - відкривання можливо тільки в одну сторону, переважно в кімнату;
 • Розсуваються блоки - ідеальний варіант для невеликих просторів (балкон, лоджія).

Як вибрати профіль ПВХ

Профілі діляться на 3 класи:

 1. Економ;
 2. Стандарт;
 3. Преміум;

При однаковому зовнішньому вигляді, профілі різних класів дуже сильно відрізняються по міцності, а це впливає на рівень надійності віконної конструкції. Міцність профілю забезпечується за допомогою армування металом, рівень теплоізоляції - внутрішніми зовнішніми камерами, їх кількістю і вмістом. Відповідно, профіль вищого класу міцніше і має велику товщину зовнішньої стінки.

Як вибирати склопакет

Установка окон ПВХ - выбор стеклопакета

Вибір склопакета залежить від того, в якому приміщенні розташовано вікно: однокамерні - гарне рішення для балкона або лоджії, двокамерні - для житлової кімнати. Після того, як обрані всі основні елементи віконної конструкції, їх колір, дизайн і функції, можна відразу ж доповнити замовлення необхідними аксесуарами: підвіконням, укосом, відливом, антимоскітними сітками, ролетами, жалюзями і ін.

Для того, щоб знайти компроміс, вибравши віконну конструкцію, яка буде відповідати вашим потребам, які не руйнують бюджет - звертайтеся в компанію DomRemont. Наші фахівці допоможуть зробити правильний вибір, а завдяки партнерству з постачальниками і виробниками ви отримаєте найпривабливіші ціни на ринку.

Правильний монтаж металопластикових вікон - розбираємо покроково, що важливо знати про монтаж ПВХ вікон

Від того, наскільки правильно проведена установка віконної конструкції, залежить термін та якість її служби. Навіть виконуючи всі роботи по інструкції, не маючи досвіду, можна встановити вікно неправильно, що призведе до безлічі проблем в подальшому. Тому довірте цю роботу професіоналам - і ви зможете бути впевнені в тому, що кожен етап виконаний максимально якісно.

Етап 1. Підготовка приміщення

Перед тим, як починати установку, треба підготувати приміщення. В першу чергу - організувати вільний доступ до вікна. Також не слід забувати, що демонтаж старої віконної конструкції - це галаслива, брудна і дуже пильна робота, тому важливо заздалегідь перемістити або укрити предмети інтер'єру. Фахівцям знадобиться джерело електроенергії для підключення обладнання, і, звичайно, присутність замовника для вирішення можливих питань в процесі роботи. В першу чергу демонтують глухі вікна, потім стулки, підвіконня, відлив. В останню чергу - віконну раму.

Важливо: якщо передбачається подальше використання старої конструкції - треба заздалегідь попередити про це фахівців, щоб її не пошкодили в процесі. Після повного видалення віконної конструкції проводиться очистка отвору від залишків матеріалів та іншого сміття.

Етап 2. Виставлення короба вікна горизонтально і вертикально

Установка окон ПВХ - этапы монтажаПроводиться за допомогою рівня, таким чином забезпечується рівномірність навантаження на всю віконну конструкцію. Крім рівня часто використовують спеціальні монтажні клини, за допомогою зведення та розведення яких можна отримати високу точність вирівнювання рами.

Етап 3. Закріплення коробки у віконному отворі

Проводиться після виставлення за рівнем, з використанням анкерних пластин - це саме міцне кріплення, за умови достатньої кількості точок кріплення. Відстань між пластинами - не більше 70 см. Базові точки прикріплення - кожен кут рами, також місце під імпостом. Потреба в додаткових кріпленнях залежить від розміру конструкції.

Етап 4. Монтаж відливу

Проводиться за допомогою саморізів до віконного профілю з зовнішньої сторони. Установка склопакетів глухих секцій, закріплення стулок.

Етап 5. Ущільнення монтажного шва

Монтажний шов - це місце з'єднання рами і отвору вікна, яке повинно заповнюватися матеріалом з термоізоляційними властивостями. Для цього шов заповнюють монтажною піною.

Етап 6. Захист монтажного шва від зовнішніх впливів

Монтажна піна легко піддається впливу УФ-променів і вологи. Тому з вуличною боку її можна захистити за допомогою лиштв, спеціальної стрічки ПСУЛ, акрилового герметика. З внутрішньої сторони можна використовувати стрічку з пароізоляційними властивостями або Стіз Б.

Етап 7. Монтаж підвіконня

Здійснюється після ущільнення шва в місці монтажу. Установка може проводитися на розчин цементу, піну для монтажу, за допомогою кріпильних дужок або консолі

Етап 8. Зовнішній огляд, і, при необхідності, регулювання

Після цього установка пвх вікна повністю завершена і можна насолоджуватися комфортом. Замовляючи установку вікон у компанії DomRemont, ви отримуєте ексклюзивну можливість спостерігати за процесом установки на відео в режимі реального часу.

Інші послуги

Установка металевих дверей
Вибрати металеві двері правильно - важливі нюанси Установка і конструкція металевих дверей Переваги роботи з пр...
Установка міжкімнатних дверей
Технологія і вартість монтажу міжкімнатних дверей Міжкімнатні двері - які вони бувають. Установка міжкімнатних д...
Металоконструкції ціна за роботу
Види металоконструкцій. Як вибрати якісні металоконструкції. Металоконструкції - ціна за роботу і від чого вона з...