Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Металоконструкції ціна за роботу

 1. Види металоконструкцій.
 2. Як вибрати якісні металоконструкції.
 3. Металоконструкції - ціна за роботу і від чого вона залежить.

Які бувають різновиди металоконструкцій, сфера їх застосування

металлоконструкции цена

З металу людина може створити практично все: від чудової Ейфелевої вежі, до каркасів, елементів промислових конструкцій, огороджень і ін.

Асортимент металів, представлений на сучасному ринку, дає можливість підібрати підходящий матеріал в залежності від призначення виробу. А використання сучасного високотехнологічного зварювального обладнання - творити без обмежень.

Металоконструкції - це інженерні елементи, які виробляються з чорних або кольорових металів. Можуть мати як збірну, так і стаціонарну конструкцію.

Застосування цих елементів в будівельній діяльності істотно прискорює зведення будівель, що в свою чергу прискорює підсумкову окупність проекту.

Щоб дізнатися розцінки на металоконструкції - звертайтеся до професіоналів, це не те, на чому можна економити.

За способом виготовлення розрізняють такі види металевих конструкцій:

 • Ковані;
 • Клепані;
 • Зварні;
 • Комбіновані;
 • Литі;
 • Штамповані;
 • Точкові.

За призначенням:

 1. Для будівельних цілей;
 2. Елементи огороджень;
 3. Блокові контейнери;
 4. Ємності;
 5. Нестандартні вироби.

Також дуже затребуване виготовлення металоконструкцій згідно індивідуальними проектами замовників відповідно до їх потреб. В такому випадку, щоб дізнатися вартість виготовлення і монтажу металоконструкцій, вам буде потрібно звернутися до професіоналів для проведення прорахунку.

Вибираємо якісні металоконструкції - що важливо врахувати

металлоконструкции - особенности изготовления

Неспеціалісту буває досить складно самостійно вибрати, замовити і купити потрібні металеві елементи. Орієнтуватися виключно на ГОСТи не завжди ефективно, т. К. Далеко не всі виробники суворо дотримуються технології виробництва і вимоги стандартів. Можна відзначити, що різниця між конструкціями українського виробництва і створеними за кордоном не дуже велика в плані якості продукції.

Набагато більше значення має професіоналізм того хто буде займатися монтажем металоконструкцій. Наприклад, розцінки на монтаж металоконструкцій на висоті будуть вище через складність умов роботи. Важливо не тільки підбирати вироби так, щоб вони органічно вписувалися в інтер'єр з естетичної точки зору. Необхідно також враховувати товщину металу, його склад, загальна вага конструкції - все це впливає на вартість виготовлення металоконструкцій.

Переваги використання металоконструкцій полягають в їх надійності, тривалому терміні служби і простоті монтажу. Як вибирати металоконструкції правильно Один з ключових моментів вибору вироби з металу - це вибір надійного виробника. Тому що саме від виробника залежить рівень якості створених товарів. Для конструкцій з металу це особливо важливо, т. К. Від каркаса залежить, наскільки надійним і довговічним буде побудований будинок.

В першу чергу необхідно з'ясувати наявність у організації проектного підрозділу, головне завдання якого - прорахунок несучої здатності і максимального навантаження на конструкцію. Якщо такого відділу немає, купувати продукцію у такого виробника ризиковано. Найнадійніші виробники самостійно виготовляють і реалізують свою продукцію, формуючи в результаті більш доступну вартість монтажу металоконструкцій для клієнта. І для того, щоб підтримувати репутацію на високому рівні, продукція буде належної якості. Якщо ж в ланцюжку братимуть участь посередники, яким не важливі наслідки, результат може бути зовсім не тим, який очікується.

Вироби з металу дуже легко піддаються корозії, яка може за короткий час буквально "з'їсти" будь-яку конструкцію. Для того, щоб цього не сталося, якісні вироби з металу обробляються ґрунтовкою та іншими спеціальними захисними складами. Таким чином можна нейтралізувати дію на метал зовнішніх факторів. Важливо розуміти, що виправити наслідки використання неякісних металоконструкцій не завжди можна.

І навіть якщо це реально - це буде довго, дорого і дуже клопітно. Тому краще відразу купувати якісну продукцію у перевірених виробників. Саме таку продукцію ви можете замовити у партнерів компанії "ДомРемонт", в розділі “Наші знижки”.

металлоконструкции - изготовление

Ідеальний варіант - це на власні очі побачити весь процес виробництва конструкцій з металу, ознайомитися з усіма його особливостями. Це можна зробити, тільки купуючи товар безпосередньо у виробника. І в цьому випадку ви можете бути повністю впевнені в якості своєї покупки. Перевірені виробники використовують в своїй діяльності тільки сучасне якісне обладнання, застосовуючи сучасні технології виробництва. З їх допомогою можна створювати металоконструкції будь-яких типів. Так, вартість таких виробів буде вище, однак і їх якість повністю відповідає заявленій вартості.

Металоконструкції - ціна за роботу - що визначає підсумкову вартість

Отже, від чого ж залежить вартість конструкцій з металу? Першочерговим фактор, від якого залежить ціна - тоннаж готових виробів, їх загальна вага. Тут існує така закономірність: чим більше кількість тонн, тим більшу сумарну вартість має замовлення. Однак при цьому відсоток організаційних і виробничих витрат нижче, отже ціна тонни конструкцій нижче.

В середньому на ринку України на металоконструкції ціна за тонну починається від 28-32 тис. Грн / тонна, а робіт по монтажу - від 10-12 тис. Грн / тонна. Побачити прайс лист на металоконструкції компанії "Дом Ремонт" і перелік послуг, що надаються можна за посиланням, перейшовши на сторінку “Прайс лист”.

Також береться до уваги рівень складності процесів виробництва і установки елементів конструкцій. В ціну послуги виготовлення металоконструкцій входить наявність потреби в проведенні висотного монтажу. Чим вище знаходиться конструкція, тим вище повинен бути професіоналізм монтажників, також необхідно використовувати спеціалізовану автоматику.

Крім цього, на ціну виробництва і установки конструкцій з металу впливають:

 • Розмір відправних марок;
 • Вага елементів;
 • Число місць монтажних з'єднань під час установки на об'єкті.

Чим більше розмір деталей, які вироблені в заводських умовах, тим менша кількість з'єднань потрібно при монтажних роботах. Отже, виготовлення і монтаж металоконструкцій обійдеться замовнику дешевше, при цьому ціна заводський одиниці конструкції буде вище.

заказ металлоконструкций

Також вплинути на подорожчання зведення металоконструкцій можуть складні умови на об'єкті, де здійснюється монтаж. Якщо, наприклад, потрібно встановити конструкцію на виробництві без зупинки робочого процесу, за умови роботи виробничого устаткування. Якщо установка передбачається в сложнодоступном місці, це дуже збільшує витрати праці в процесі роботи, вартість монтажу металоконструкцій за тонну зростає.

Ще один фактор, про який важливо пам'ятати - це відстань між об'єктом і місцем, де виробляються елементи металоконструкцій. Чим далі вони розташовані один від одного, тим вище витрати на транспортування авто- і ж / д транспортом, і тим дорожче в підсумку обійдеться замовнику доставка. Також, якщо майстрам-установників доведеться працювати в вахтовому режимі, то на монтаж металоконструкцій ціна буде вище.

Іноді більш економічно обґрунтованим буває рішення про виробництво металоконструкцій великого розміру прямо на об'єкті передбачуваного монтажу. В такому випадку вкрай важливо робити все потрібні розрахунки ще в процесі створення проекту майбутньої конструкції (розділи КМ і КМД). Це обумовлено тим, що для даного варіанту монтажу краще скористатися звареним типом сполук.

Чому варто звертатися до професіоналів для здійснення кожного етапу робіт з металоконструкціями від створення проекту до установки на об'єкті?

Самі по собі металоконструкції, побутового або промислового призначення - досить складні елементи, на які впливає безліч зовнішніх чинників. Температурні перепади, вітрове навантаження, вібрації, які викликає проїжджаючий транспортний потік, частинки пилу, вплив вологи - все це прискорює знос будинків і ін. Споруд.

Для того, щоб якомога повніше нейтралізувати всі перераховані вище фактори, надійні виробники створюють оцинковані елементи металоконструкцій. Весь виробничий процес строго відповідає найвищим стандартам якості. Таким чином, вироблена продукція відрізняється відмінними характеристиками міцності і тривалим терміном експлуатації.

металлоконструкции под заказ

Слід розуміти, що прайс на виготовлення металоконструкцій у кожної організації буде усереднений, для отримання точної вартості потрібно прорахунок конкретного проекту. Оптимально, коли виробництвом, як і складанням металевих конструкцій, займається одна і та ж компанія - це зберігає час і береже нерви замовника. Також загальна вартість робіт по металоконструкціях буде в підсумку нижче.

Всі нюанси в процесі будівництва, якщо вони виникають, в такому випадку вирішуються набагато швидше і ефективніше. Додатково при необхідності є можливість замовити ремонт металоконструкцій у компанії-виробника. Замовляти створення металоконструкцій найкраще в професійній компанії з великим досвідом подібної роботи.

Фахівці, які знають всі особливості процесу від створення проекту і виробництва до фінального монтажу, виконають замовлення кваліфіковано і грамотно. Для замовника це допоможе зменшити виробничі витрати і терміни виготовлення елементів конструкцій.

Тільки висококваліфіковані та досвідчені майстри зможуть розробити індивідуальні варіанти, відповідні як вимогам замовника, так і всім будівельним правилам і нормативам.

Інші послуги

Установка металопластикових вікон
Переваги металопластикових вікон Як вибрати вікно Установка вікон ПВХ - що потрібно знати Переваги вибор...
Установка металевих дверей
Вибрати металеві двері правильно - важливі нюанси Установка і конструкція металевих дверей Переваги роботи з пр...
Установка міжкімнатних дверей
Технологія і вартість монтажу міжкімнатних дверей Міжкімнатні двері - які вони бувають. Установка міжкімнатних д...