Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування
пн-пт: з 09-00 до 19-00

Зовнішнє утеплення приміщень

Зовнішнє утеплення стін

  1. Для чого потрібно зовнішнє утеплення фасадів.
  2. Види зовнішнього утеплення і матеріали, які для нього використовуються.
  3. Послідовність фасадних робіт по утепленню.
  4. Зовнішнє утеплення стін: ціна і що на неї впливає.
  5. Співпраця з професійною компанією - вигода для клієнтів.

Що таке зовнішнє утеплення і в яких випадках воно необхідне?

Наружное утепление стен Зовнішнє утеплення стін - це утеплення фасаду будинку або квартири з боку вулиці, що допомагає створити комфортний мікроклімат. Всім жителям не тільки Києва, а й усієї України, добре знайома проблема холодних сирих стін взимку. Як наслідок - постійний дискомфорт від перебування в такому приміщенні.

Утеплений фасад - найбільш доступний спосіб вирішити такі проблеми, як:

  • Втрати тепла в осінньо-зимовий період - згідно зі статистикою, через наявність неутеплених стін може втрачатися до половини тепла будинку і значний відсоток бюджету;
  • Грибок, цвіль у приміщенні;
  • Холодні стіни;
  • Слабка звукоізоляція;
  • Високий рівень вологості в приміщенні.

Існує і внутрішнє утеплення, однак воно менш ефективне, ще й зменшує внутрішню площу кімнати. Можливо накопичення вологи в приміщенні та прояв вологих слідів на стінах, тому що зовнішня стіна залишається холодною. В результаті волога накопичується між стіною і шаром утеплювача, що веде до утворення грибка.

В утеплених зовні пінопластом або пінополістиролом будівлях тепло в холодну пору року, і прохолодно - в спекотну, завдяки "ефекту термоса". В утеплені приміщення проникає значно менше шуму з вулиці. Також зовнішнє утеплення значно зменшує витрати на обігрів житла, зберігаючи ваш бюджет. В середньому температура в приміщенні буде зберігатися взимку вище на 6-70оС, при зниженні витрат на електрику до 60%. Влітку, завдяки прохолоді в приміщенні, також буде значно рідше включатися кондиціонер. Таким чином, протягом 1 року, завдяки економії, повністю окупиться зовнішнє утеплення шаром пінопласту 50 мм. Протягом 2 років - 100 мм. За 5-ти річний період на 100% окупиться вартість робіт з утеплення та всіх витратних матеріалів.

Особливо актуальна послуга зовнішнього утеплення для жителів багатоповерхових будинків з панельними стінами, із силікатної цегли і облицьованими фасадною плиткою. Найбільш часто в таких будинках руйнуються шви і стики між панелями, що веде до дуже низької температури в квартирах, появи цвілі, грибка. Найбільше схильні до цього кутові та розташовані в торці будинку квартири.

У новобудовах утеплювати фасад потрібно в тих випадках, коли будівля побудована з порушенням технології зведення. Будинки радянських часів найчастіше піддаються руйнуванню цегли стін, шви втрачають герметичність, зовнішні стіни тріскаються. Однією з причин може бути неякісна установка зовнішніх укосів, коли вода і холодне повітря потрапляють в приміщення.

Яке буває зовнішнє утеплення, якими матеріалами утеплюють стіни?

Утеплення фасадів здійснюється такими способами:

  1. "Мокрим";
  2. Облицювальним;
  3. Навісним;
  4. Напиленням.

Використовуються такі матеріали для утеплення:

  1. Пінопласт - найбільш затребуваний матеріал. Простота використання, легкість, невисока вартість, високий рівень шумо- і теплоізоляції забезпечують йому широке поширення. З недоліків можна виділити крихкість, низьку вогнестійкість, виділення токсичних речовин при згорянні.
  2. Пінополістирол екструдований - багато в чому схожий на пінопласт. Володіє вологостійкістю, довгим терміном служби, легкий, не піддається зовнішнім впливам, має низький рівень проведення тепла, міцний. Разом з тим має гарну повітропроникність, довговічний, екологічний, вогнетривкий. Недоліки - досить висока ціна, погана шумоізоляція, легко загорається і згоряє з виділенням високотоксичного диму.
  3. Спінений поліуретан (ППУ) - вид пластмаси з пінистої структурою. Нанесення здійснюється за допомогою спеціального розпилювача. Володіє відмінними термо- і звукоізоляційні властивості, дуже довговічний. Великий плюс у тому, що наноситься єдиним шаром, без освіти стиків або швів. Відносний недолік - в необхідності спеціалізованого обладнання для нанесення.
  4. Мінвата - проводиться з мінеральної сировини, продається плитами або рулонами. Має безліч переваг:
    • високий рівень термозахисту;
    • вогнетривкість;
    • стійкість до мікробного зараження і впливу хімічних речовин;
    • добре пропускає пар.
    Стіни, утеплені мінеральною ватою і потім оштукатурені, абсолютно не пропускають холодне повітря.
  5. Ековата - екологічний, безпечний шумо- та термоізоляційний матеріал. Є деякі складності при монтажі, з часом матеріал вмощується, що веде до погіршення теплоізоляції.
  6. "Тепла" штукатурка для фасадів - цементний розчин, в якому звичайний пісок замінений на перлітовий, керамзитову крихту, порошок пемзи, тирса, папір. Тепло зберігається завдяки термоізоляційним властивостям матеріалу.

Як робиться зовнішнє утеплення стін?

Наружное утепление - как это делается

Роботи з утеплення фасаду найкраще проводити восени або навесні. Найголовніше в процесі утеплення - суворе дотримання технології. У разі замовлення послуги у дилетанта ви ризикуєте отримати в будинок вогкість, цвіль, грибок, механічні пошкодження стін.

Саме тому краще звернутися до досвідчених фахівців будівельної компанії і отримати якісно утеплене житло. Навіть етап планування має безліч нюансів, врахувати все може тільки фахівець. Наприклад, дуже велике значення для вибору матеріалу для утеплення має не тільки вид, а й різновид матеріалу стін. Якщо стіна цегляна - то з якого саме цегли. Знижки на матеріали від наших партнерів можна побачити в розділі "Наші знижки" - "Чорнові будматеріали".

"Мокрий" спосіб утеплення фасаду.

Найбільш бюджетний, і в той же час найменш ефективний. Утеплять поверхню очищають, потім за допомогою спеціального клею прикріплюють листи пінопласту або полістиролу. Після цього зверху накладається сітка, шар фінішної шпаклівки - і на цьому процес завершено.

Облицювальний метод.

Об'єднує функції термоізоляції і декору, при цьому дає оптимальний результат. Фасад, який утеплений стильною плиткою або за допомогою облицювальної цегли - це тепло і дуже красиво.

Навісний спосіб.

Найчастіше застосовується для зовнішнього утеплення квартир, хоча немає ніяких перешкод для використання його в термоізоляції будинків. Перший етап - гідроізоляція. Потім закріплюють каркас, в його осередку поміщають утеплювач у вигляді плит або стрічок. До поверхні стіни утеплювач кріпиться дюбелями і спеціальним клеєм. Після цього на зовнішню сторону наносять декоративне покриття.

Напилення.

Один з найсучасніших і ефективних способів, здійснюють напиленням спеціальним розпилювачем. Приміщення, утеплене методом напилення, має значно вищий рівень збереження тепла, в порівнянні з іншими способами. Монтаж навісних панелей або нанесення декоративного покриття здійснюються відразу ж після того, як був розпорошений пінополіуретан.

Вартість зовнішнього утеплення - від чого вона залежить?

Ціна утеплення фасаду включає в себе наступні фактори:

  • Матеріал для утеплення;
  • Метраж площі, яку потрібно утеплити;
  • Монтаж будівельних лісів - при необхідності;
  • Грунтовка утеплюваної поверхні;
  • Закріплення утеплювального матеріалу;
  • Врізка дюбелів;
  • Нанесення декоративного покриття.

Крім цього на остаточну ціну робіт по зовнішньому утепленню впливає також наявність / відсутність кондиціонерів. Середня вартість матеріалів і роботи на ринку ремонтно-будівельних послуг України становить від 200 грн / м2. Ознайомитися з розцінками на послуги компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".

Переваги співпраці з професійною компанією:

  1. Гарантійний термін - 5 років;
  2. Поєднання високого рівня якості роботи і матеріалів та їх доступної вартості;
  3. Суворе дотримання всіх обумовлених термінів;
  4. Безкоштовний виїзд замірника, консультація та прорахунок вартості;
  5. Дуже багато з нових клієнтів вперше звертаються за рекомендацією.

Великий досвід фахівців і високу якість матеріалів від перевірених постачальників - гарантія того, що робота буде виконана саме так, як треба.

Залиште свій відгук

Інші послуги

Поклейка шпалер
Значення шпалер в інтер'єрі, їх вплив на атмосферу в приміщенні. Види шпалер. Особливості наклеювання шпалер...
Друк на полотні
Друк фото на полотні ціна Послуга друку зображень на полотні. Технології, види друку зображень на полотні. Пер...