Комплексний ремонт квартир
Натисніть і почніть спілкування
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11

Печерський р-н

Площа Площа 46.5 м2
Вартість дизайну Вартість дизайну 0 грн
Ціна за м2 Ціна за м2 2000 грн
Вартість робіт Вартість робіт 92960 грн
Додаткові послуги Додаткові послуги 8170 грн
Вартість матеріалів Вартість матеріалів 80000 грн
Загальна вартість в грн Загальна вартість в грн 181130 грн
Курс USD на  рік Курс USD на рік 24 грн
Загальна вартість в USD Загальна вартість в USD 7548 $

Цей проект можна сміливо назвати справжнім перетворенням стандартної хрущовки з дуже старим ремонтом в сучасне комфортабельне житло.

Дизайн-проект житла не створювався, всі роботи робилися відповідно до побажань господарки житла і технічними параметрами квартири.

Колірна гамма - білий, бежевий, світло-блакитний. Такий вибір кольору допомагає зробити приміщення візуально просторіше. Для фарбування стін використовувалася фарба вищого класу Капарол Amphibolin.

Для того, щоб галасливі вечірки у сусідів зверху не заважали відпочивати, була виконана повна звукоізоляція стелі мінеральною ватою.

Завдяки частковому переплануванні і поєднанню простору балкона з кімнатою вдалося розширити житловий простір однієї зі спалень.

Оскільки кухня в квартирах даної планування має зовсім невелику площу, було прийнято рішення замінити класичний кухонний стіл на більш компактний варіант, що нагадує барну стійку. Це додало інтер'єру легкості і створило ілюзію більшого простору. Стіни кухні викладені плиткою.

Санвузол зазнав повної перепланування - була трохи збільшена його площа і змістили в бік для більш зручного розміщення меблів і комплектуючих. Всі необхідні комплектуюіе були розташовані максимально компактно, бойлер і система фільтрів розмістилися в шафці.

Також була проведена повна заміна електрокомунікацій, сантехніки, була перероблена система опалення квартири. У кімнатах встановили кондиціонери, по всій квартирі були встановлені датчики сигналізації. В результаті у нас вийшов стильний і затишний інтер'єр, який, незважаючи на свої стандартні розміри, здається набагато просторіше і володіє своїм особливим характером, що відображає характер людей, що живуть тут.

Інші готові роботи

Розрахуйте вартість ремонту

Розрахуйте вартість ремонту