Ми втілюємо ваші ідеї в затишну реальність
Натисніть і почніть спілкування

Комплексний ремонт під ключ

  • знижка до 30% на будматеріали
  • безкоштовний виклик майстра
Отримати консультацію
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12

Печерський р-н

Площа Площа 46.5 м2
Рік Рік 2016
Вартість дизайну Вартість дизайну 0 грн
Ціна за м2 Ціна за м2 2000 грн
Вартість ремонту Вартість ремонту 92960 грн
Додаткові послуги Додаткові послуги 8170 грн
Вартість матеріалів Вартість матеріалів 80000 грн
Загальна вартість в грн Загальна вартість в грн 181130 грн
Курс USD на 2016 рік Курс USD на 2016 рік 24 грн
Загальна вартість в USD Загальна вартість в USD 7548 $
Ціна за ремонт на 2016 рік

Цей проект можна сміливо назвати справжнім перетворенням стандартної хрущовки з дуже старим ремонтом в сучасне комфортабельне житло.

Дизайн-проект житла не створювався, всі роботи робилися відповідно до побажань господарки житла і технічними параметрами квартири.

Колірна гамма - білий, бежевий, світло-блакитний. Такий вибір кольору допомагає зробити приміщення візуально просторіше. Для фарбування стін використовувалася фарба вищого класу Капарол Amphibolin.

Для того, щоб галасливі вечірки у сусідів зверху не заважали відпочивати, була виконана повна звукоізоляція стелі мінеральною ватою.

Завдяки частковому переплануванні і поєднанню простору балкона з кімнатою вдалося розширити житловий простір однієї зі спалень.

Оскільки кухня в квартирах даної планування має зовсім невелику площу, було прийнято рішення замінити класичний кухонний стіл на більш компактний варіант, що нагадує барну стійку. Це додало інтер'єру легкості і створило ілюзію більшого простору. Стіни кухні викладені плиткою.

Санвузол зазнав повної перепланування - була трохи збільшена його площа і змістили в бік для більш зручного розміщення меблів і комплектуючих. Всі необхідні комплектуюіе були розташовані максимально компактно, бойлер і система фільтрів розмістилися в шафці.

Також була проведена повна заміна електрокомунікацій, сантехніки, була перероблена система опалення квартири. У кімнатах встановили кондиціонери, по всій квартирі були встановлені датчики сигналізації. В результаті у нас вийшов стильний і затишний інтер'єр, який, незважаючи на свої стандартні розміри, здається набагато просторіше і володіє своїм особливим характером, що відображає характер людей, що живуть тут.

Інші готовы роботи

м. Українка
51.26 м2
ЖК Олександрія
45.2 м2
В гору