Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Плитка і сантехніка

Ми, будемо раді вітати Вас на офіційному сайті інтер'єр-салону Format, де ми ділимося з вами новинами зі світу керамічної плитки, дизайну інтер'єрів, а також нашими новинами, акціями та спеціальними пропозиціями. Наша команда більше 15 років працює на українському ринку оздоблювальних матеріалів. За цей час ми налагодили зв'язки з провідними європейськими виробниками з Італії, Іспанії, Польщі та іншими країнами, стали ексклюзивними представниками деяких з них в Україні; довгий час співпрацювали з українськими роздрібними мережами.
І зрозуміли, що цього мало. Адже завдяки нашим знанням і можливістю працювати з кращими фабриками і брендами без посередників ми можемо допомогти українцям реалізовувати найсміливіші дизайнерські фантазії - і за розумними цінами.
Так, влітку 2016 на ринку України з'явився інтер'єр салон Format - місто, де ми зібрали все найкраще зі світу інтер'єрного дизайну. Сьогодні ми пропонуємо широкий вибір якісної плитки на абсолютно будь-який смак і бюджет, оригінальну і стильну меблі, сантехніку і світло.

При виборі товару та для отримання знижки, зверніться до нашого менеджера
Знижка надається на купівлю товарів на суму не менше 5000 грн

Інші знижки