Комплексний ремонт квартир
Натисніть і почніть спілкування
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11
photo 12
photo 13
photo 14
photo 15
photo 16
photo 17
photo 18
photo 19
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11
photo 12
photo 13
photo 14
photo 15
photo 16
photo 17
photo 18
photo 19

ЖК Сонячна Брама

Площа Площа 125.8 м2
Вартість дизайну Вартість дизайну 40000 грн
Ціна за м2 Ціна за м2 2750 грн
Вартість робіт Вартість робіт 345950 грн
Додаткові послуги Додаткові послуги 20130 грн
Вартість матеріалів Вартість матеріалів 247495 грн
Загальна вартість в грн Загальна вартість в грн 653575 грн
Курс USD на  рік Курс USD на рік 26.28 грн
Загальна вартість в USD Загальна вартість в USD 24870 $

Під час виконання цього проекту була проведена перепланування 90% приміщення. Від старої конструкції залишилися тільки 2 стіни у ванній, виключно через те, що там розташований стояк (не можна було прибрати). Все інше було повністю переплановано.

Колірна гамма - благородний білий, відтінки бежевого, золото. Інтер'єр виконаний в стилі Прованс.

В основі дизайну приміщення - центральне коло, це дало можливість найбільш виграшно підкреслити індивідуальність стилю і планування цієї квартири. Тут же розмістилися вимикачі для всіх кімнат, таким чином освітлення всієї квартири можна контролювати з одного місця. Крім цього, біля виходу дуже зручно розташований загальний вимикач освітлення для всієї квартири. Оскільки в висотних будинках такого типу на цьому районі дуже часто бувають перепади напруги, була встановлена ​​додатково система захисту від перепадів напруги.

Стіни спальні обклеєні шпалерами, і декоровані витонченими дзеркалами з фацетом. Для оздоблення стін була використана декоративна штукатурка Оточенто Ді перла, встановлені ексклюзивні вітражі з внутрішньої LED-підсвіткою і декоративні елементи з поліуретану відповідно до побажань господарів.

Для того, щоб мешканці могли насолоджуватися видом з вікон, у всій квартирі були встановлені панорамні вікна, один з балконів поєднали з житловою кімнатою. Стельове освітлення, крім люстр і точкових джерел світла, місцями підсвічено LED стрічки з розсіювачами.

Для обробки підлоги використовувалася керамогранітна плитка двох кольорів і вирізані кола за допомогою компанії-партнерів «водорізом» (гідрорезка). Візерунок на розсувними скляними системі був виконаний за допомогою піскоструминного нанесення. У радіально вигнутих стінах розташувалися місткі гардероби, в коридорі між дзеркалами стіни декоровані картинами на полотні. Крім цього, в настінних нішах також розташовані картини з ненав'язливою підсвічуванням, що підкреслює їх красу і гарний смак господарів.

Ванна і санвузол для більшого комфорту мешканців були обладнані теплими підлогами, стіни між дзеркалами у ванній викладені мозаїкою. Бойлер розташували у ванній за стояком - він компактно помістився в шафку за унітазом, щоб не порушувати загальний вигляд інтер'єру.

Система фільтрації знаходиться біля входу в квартиру, щитова захована в гардеробі, за дзеркалами. Також в квартирі був проведений монтаж систем сигналізації та відеоспостереження.

Інші готові роботи

Розрахуйте вартість ремонту

Розрахуйте вартість ремонту