Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Установка кондиціонерів

 1. Актуальність установки кондиціонера.
 2. Установка кондиціонера.
 3. Необхідність техобслуговування кондиціонера.
 4. Переваги установки разом з компанією ДомРемонт.

Актуальність установки кондиціонера

Установка кондиционеров

Глобальні зміни клімату в масштабі всієї планети призвели до того, що кожне наступне літо в Україні спекотніше попереднього. Для того, щоб вам було приємно перебувати вдома або ж продуктивно працювати в офісі, необхідна установка кондиціонуючої техніки.

Найбільш поширений в Україні та світі варіант кондиціонера - це спліт-системи, які мають 2 частини: внутрішню (встановлюється всередині приміщення) і зовнішню (встановлюється зовні). Дані частини з'єднуються одна з одною за допомогою кабелю і трубки. Знижка на кондиціонери і кліматичну техніку від наших партнерів - в розділі  "Наші знижки" - "Кондиціонери".

Установка кондиціонера

Сам по собі процес установки спліт-системи вимагає уваги професійного майстра. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки пошкодити недавно придбану техніку.

При неправильному монтажі кріплення можуть не витримати вагу кондиціонера, і добре, якщо в цей момент ніхто не буде проходити поруч. Крім цього, є певні норми і правила установки, яких необхідно дотримуватися, особливо якщо установка нестандартна.

Існують наступні варіанти проведення комунікацій: відкритий і прихований. У разі використання прихованого варіанту можна зробити виведення конденсату назовні або ж вивести комунікації в каналізаційну систему всередині приміщення.

Установка кондиционеров в Киеве и области

При виборі відкритого проведення з виведенням назовні, формується відповідний по діаметру і довжині штроб з наскрізним виходом на вулицю.

Також в тому місці, де буде проводитися монтаж кондиціонера, назовні виводяться всі комунікації між блоками. У цьому місці буде підключатися кондиціонер і проводитися пусконалагодження.

Штроби найкраще робити з невеликим ухилом, допомагаючи конденсату витікати на вулицю або в каналізаційну систему самостійно. Якщо ж існують перешкоди для відтоку конденсату, можна застосувати систему відвідних насосів.

Види встановлення кондиціонерів в Києві та області:

 1. Стандартна: включає в себе наступні роботи:
  • Вивід назовні міжблочних комунікацій і дренажного шланга через 1 отвір, глибиною не перевищує 60 см і d = 40-55 мм;
  • Установка внутрішньої частини спліт-систем на стіну, в якій розташоване вікно, при цьому висота установки не перевищує 300 см від підлоги, перебуваючи в межах 30-90 см від зовнішньої стіни
  • Монтаж зовнішнього блоку знизу вікна або під балконом, без використання спеціального підйомного обладнання, такого як ліси, вишка, або послуги промислових альпіністів;
  • Система комунікації між блоками - мідні труби з термічною ізоляцією і з'єднує блоки кабель - максимум 300 см;
  • Товщина стін, де буде проводитися установка, не повинна бути більше 0.6 м;
  • Прокладка міжблочних комунікацій по зовнішній частині стіни здійснюється без короба, з використанням спеціальної захисної обмотки. Комунікації не кріпляться до стіни, шланг для видалення конденсату виводиться назовні разом з системою міжблочних комунікацій на відстань, що не перевищує 0.5 м;Установка кондиционеров - монтаж
  • Перед монтажем дуже важливо забезпечити повний доступ до того вікна, біля якого буде проводитися монтаж зовнішнього блоку. Також важливо, щоб це вікно відкривалося на всі 100%, знадобиться необмежений доступ до тієї частини стіни, де буде встановлена внутрішня частина, система комунікацій і кабель живлення.
  • Прогін вакууму по системі;
  • Роботи по пусконаладці;
  • Навчання тому, як використовувати кондиціонер.
 2. Нестандартна: в цей вид робіт входить все вищеперелічене, плюс проведення додаткових робіт і використання матеріалів:
  • якщо необхідно провести магістраль між внутрішньою і зовнішньою частинами спліт-системи, що перевищує 300 см;
  • фасад будівлі утеплений зовні;
  • установка зовнішньої частини зверху вікна або збоку, в спеціальному кошику.

Також є такий вид установки кондиціонера, як двоетапна установка, що має на увазі приховані магістралі. Така установка робиться тільки в тому випадку, якщо в квартирі проводиться ремонт. Оскільки сам процес досить галасливий і курний, зате робиться 1 раз і назавжди. Саме тому робота повинна виконуватися виключно під час ремонту, і тільки якісно.

Роботи, які проводяться під час двоетапного монтажу:

 • буріння штроби в стіні для магістралей, дренажу, електропроводки кондиціонера;
 • закладка магістралі в стіну приміщення;
 • з'єднання системи дренажу з каналізаційним стояком.

Це ті, що найбільш часто зустрічаються види додаткових робіт по установці кондиціонера, але далеко не всі можливі.

Необхідність техобслуговування кондиціонера

І ось нарешті ваш кондиціонер встановлений, запущений, і ви насолоджуєтеся прохолодним або теплим (в залежності від пори року і потреби) повітрям. Для того, щоб ваш кондиціонер працював довго і ефективно, йому необхідна періодична чистка, заправка і техобслуговування.

Установка кондиционеров - нюансы монтажа

Якщо ці заходи не будуть проводитися - вас чекає ремонт за ремонтом, ціна якого буде набагато вище, ніж вартість проведення профілактики.

Найчастіше техобслуговування кондиціонерів проводять навесні, перед початком сезону використання, або навіть раніше - головне, щоб вулична температура була стабільно зі знаком "+".

Що входить в сервісне техобслуговування кондиціонера:

 1. Періодична діагностика: заміри тиску, температури під час роботи, загальна перевірка стану;
 2. Очищення і миття зовнішнього блоку, проведення дезінфекції та антибактеріальної обробки;
 3. Чистка за допомогою миючого апарату високого тиску (в разі необхідності);
 4. Мийка внутрішнього блоку;
 5. Моніторинг рівня фреону, що залишився в системі, при необхідності - дозаправка.

Також дуже важливо проводити всі ці заходи регулярно. Частота визначається комплексом технічних параметрів і інтенсивністю використання спліт-системи. Ці дані обов'язково є в інструкції по експлуатації кожної моделі кондиціонера.

Переваги установки разом з компанією ДомРемонт

Установка кондиционеров от профессионалов

Одне з найважливіших правил, що забезпечують бездоганну роботу кондиціонера - це вибір кваліфікованих фахівців для проведення монтажу та установки.

Вартість ремонтно-будівельних робіт від майстрів DomRemont можна побачити в розділі "Прайс лист".

Наші фахівці можуть допомогти вам як з підбором моделі спліт-системи, так і якісно встановити або провести сервісне обслуговування вашого кондиціонера.

Ми ретельно вивчимо всі ваші потреби і нюанси вашого приміщення, для того, щоб підібрати оптимальний саме для вас варіант.

Завдяки партнерським взаєминам з багатьма постачальниками і системі знижок ми зможемо підібрати для вас оптимальну модель за дуже привабливою вартості.

Гарантія на виконаний монтаж кондиціонера становить термін, що дорівнює терміну гарантії на сам кондиціонер.

Крім цього, важливою перевагою нашої компанії є те, що під час установки кондиціонера ми не пошкодимо вашу меблі, речі, і не завдамо шкоди ремонту.

Наші досвідчені фахівці знають, як проводити будь-які види робіт якісно та акуратно.

Інші послуги

Облаштування вентиляції
Розцінки на монтаж вентиляції - від чого вони залежать, що входить у вартість Що таке система вентиляції, що в неї...