Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Дизайн-студія Тетяни Гур'євої "Empty wall"

Дизайн-студія Тетяни Гур'євої "Empty wall"

Значення дизайну інтер'єру у створенні комфортного житла

Дуже часто люди не починають ремонт через те, що просто не уявляють, з чого, власне, починати. Саме для цього існують професійні дизайн-студії, такі, як “Empty Wall”. Професіоналів не злякає порожнє приміщення, а навпаки – порожнеча дає величезний простір для творчості, щоб у результаті створити саме той результат, який буде найкращим для замовника.

Дизайнерське об'єднання Тетяни Гур'євої “Empty Wall” розкриває призначення кожного елемента приміщення, створюючи неповторний неповторний дизайн інтер'єру. Фахівці вкладають у роботу душу, знаходять підхід до кожного клієнта та створюють ексклюзивні проекти, які враховують усі особливості приміщення та побажання замовника.

Керівник та водночас головний дизайнер дизайн-студії Тетяна Гур'єва – дипломований спеціаліст-архітектор, який професійно знається на всіх нюансах проектування. Завдяки співпраці з перевіреними партнерами дизайнери підберуть матеріали та оформлення, що ідеально підходять для вашого інтер'єру, за доступною вартістю. Якщо ж необхідних предметів не буде у вашому місті, вам обов'язково підкажуть, де їх можна знайти. У сучасному житті розробка дизайну проекту – вже давно не розкіш, а один із необхідних елементів ремонту.

Часті питання:

 1. Чи можна створювати дизайн одночасно з початком ремонту?

  Так, такий варіант можливий – при тому, що клієнт повністю впевнений у вибраному плануванні та 100% точності розмірів основних предметів меблів. Тому що якщо десь буде допущена помилка або в процесі робіт після створення візуалізації щось не сподобається – ремонт доведеться переробляти від початку. Що коштуватиме значно дорожче.
 2. Авторський нагляд – що це і для чого потрібно?

  Супровід проекту дизайнером (авторський нагляд) – повний контроль за всіма етапами проведення ремонтних робіт. До нього включені: переговори з будівельними бригадами, з постачальниками, допомога у виборі матеріалів, візити на об'єкт для перевірки відповідності виконуваних робіт та проекту, а також вирішення спірних ситуацій та можлива зміна первісного дизайн-проекту. При цьому якість прихованих робіт та технологія ведення будівництва – питання, за які несе відповідальність виконроб.
 3. Як можна втілити в реальність дизайн-проект?

  Наша компанія може запропонувати свою професійну допомогу: виконроб та ремонтно-будівельна бригада, спеціалісти з меблів, постачальники готових предметів інтер'єру, майстерні для замовлення необхідних елементів, а також консультант з фен-шуй допоможуть вам у створенні затишного інтер'єру. Якщо ж у клієнта є свої фахівці, то достатньо показати креслення – будівельникам, візуалізації – консультантам магазину. Кожен дизайн-проект передбачає виключно реальні оздоблювальні матеріали та декоративні елементи.
 4. Скільки часу розробляється дизайн-проект?

  Це дуже індивідуальний момент, терміни залежать від таких факторів, як завантаження дизайнерів, кількість приміщень, для яких треба створити проект, стилю майбутнього інтер'єру та швидкості комунікації із замовником – дуже важливо отримувати своєчасний зворотний зв'язок, щоб переходити до наступного етапу. Створити проект для однієї великої студії швидше, ніж для кількох приміщень з такою самою площею, а класичний стиль інтер'єру передбачає більшу кількість складних елементів, ніж мінімалізм. У середньому планування розробляється за 2-3 робочі дні, створення візуалізації 1 варіанта середнього за розміром приміщення – від 3 до 4 робочих днів, правки займають приблизно 1-2 дні.

З яких етапів полягає створення дизайн-проекту

 • Знайомство дизайнера та клієнта – зустріч на об'єкті, обговорення того, яким клієнт бачить свій майбутній інтер'єр у всіх основних моментах, і наскільки це реалізовано. Також вибір оптимального формату співробітництва та укладання договору.
 • Планування – Виробництво трьох варіантів розміщення меблів і техніки, з яких покупець вибирає найкращий і зручний. При цьому береться до уваги специфіка приміщення, а також норми та правила будівництва та ергономіки.
 • Візуалізація одного приміщення, обговорення з клієнтом, при необхідності – внесення коригувань, затвердження стилю та базового напряму. Наступний етап – створення візуалізацій для інших приміщень.
 • Підбір оздоблювальних матеріалів, освітлення, предметів меблів. У цей етап включені консультації дизайнера щодо терміну служби та особливостей кожного з елементів, пошук оптимальний за ціною та якістю варіантів.
 • Оформлення робочої документації – для будівельної бригади, яка робитиме ремонт. Основна частина дизайн проекту.
 • Авторський нагляд за проектом – для тих, хто хоче зберегти свій час, нерви та бюджет, повний контроль дизайнером усіх ремонтних робіт.
 • Цілком готовий дизайн-проект – результат продуктивної співпраці, ваш майбутній ексклюзивний та неповторний інтер'єр.

Портфоліо

Інші послуги

Дизайнер інтер'єру Кашутіна Тетяна
Вітаю вас! Напевно, почну з того, що я дуже люблю справу, якою займаюся. Кожен об'єкт я намагаюся зробити особ...