Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Ремонт балкона

Ремонт балкона під ключ

 1. Для чого потрібний ремонт балкона.
 2. Види ремонту балкону.
 3. Від чого залежить вартість ремонту балкона.

<

Коли і навіщо потрібний ремонт балкона?

Не поспішаючи випити чашку чаю чи кави, насолоджуючись свіжим повітрям на балконі – це так приємно! Але як бути, якщо ваш балкон вимагає ремонту або його зовнішній вигляд давно вже вас не радує?

Будь-які конструктивні несправності балкона можуть становити небезпеку для життя та здоров'я. Це стосується не лише вас, а й сусідів знизу, а також будь кого, хто проходить вулицею під балконом. На балкон постійно діють погодні фактори, що призводить до корозії металу, пошкодження шару фарби та зносу інших елементів конструкції. Зовні балкон також втрачає свою естетичну привабливість.

Щоб позбавитися всіх перерахованих вище проблем і отримувати від перебування на балконі тільки приємні емоції, необхідно замовити ремонт балкона. Це дасть змогу виправити функціональні неполадки та оновити дизайн інтер'єру.

Компанія Дом Ремонт вже багато років професійно займається ремонтними роботами, а також розробкою дизайн-проектів та втіленням їх у реальність. Фахівці допоможуть зробити ваш балкон красивим та затишним.

Оптимальне рішення – це замовити комплексний ремонт балкона під ключ у професіоналів. В цьому випадку вам не доведеться самостійно займатися вибором, закупівлею та доставкою матеріалів, питаннями вивезення сміття та ін. організаційними моментами.

Основні етапи ремонту балкона "під ключ":

 1. Консультація професіонала та виїзд майстра для огляду та проведення вимірів;
 2. Вибір необхідних матеріалів, затвердження кошторису, купівля та доставка витратних матеріалів;
 3. Повний або частковий демонтаж старих елементів балконної конструкції, збирання та вивезення будівельного сміття;
 4. Встановлення нових елементів конструкції, монтаж зовнішньої обробки (профнастил, сайдинг, вінілова вагонка – для покращення естетичного вигляду);
 5. Монтаж нових вікон;
 6. Настил та утеплення підлоги;
 7. За потреби – монтаж внутрішнього або зовнішнього утеплення балкона;
 8. Фінішні оздоблювальні роботи, обшивка стелі та стін;
 9. Встановлення укосів та підвіконня.

Крім цього, до списку робіт можуть входити додатково монтаж полиць, шаф, кріплень та інших елементів.
Посилення плити балкона здійснюється строго з урахуванням зміни навантаження, щоб балкон міг витримати вагу нових конструкцій.

При необхідності у ремонт балкону можуть входити роботи з його перепланування, а також проведення зміцнення несучих елементів, встановлення даху (для балконів верхніх поверхів), виготовлення вбудованих меблів для балкона за індивідуальним замовленням.

Винесення балкона збільшує загальну балконну площу – як візуально, і реальний простір. Для цього до балкону приварюється металевий каркас, на який виноситься скління.

Як робиться балконне скління та обшивка

Найперший етап, з якого починається будь-який комплексний ремонт балконів – це ідея. Потім розробляється докладний план того, як має виглядати приміщення. Залежно від призначення балкона вибирається тип склопакета та варіанти обробки.

Етапи монтажу балконних вікон:

 1. Підготовчі роботи;
 2. Виміри;
 3. Монтаж каркасу;
 4. Монтаж балконних вікон.

Найчастіше для скління використовуються якісні вікна МПО, завдяки поєднанню доступної ціни і високого рівня якості. Такі вікна можуть забезпечити потрібний рівень термо- та звукоізоляції, герметичність та естетичний зовнішній вигляд балкона.

Для зовнішньої обшивки можуть застосовуватись різні матеріали, найчастіше використовують вініловий сайдинг, металевий профлист та вагонку. Таке оздоблення не тільки привабливо виглядає, а покращує рівень ізоляції балкона.

Для здійснення внутрішньої обшивки успішно застосовуються гіпсокартонні листи, пластик, якісна вагонка.

Завершення ремонту лоджії/балкона під ключ

На цьому етапі за бажанням клієнта фахівці можуть облаштувати на балконі, наприклад, містку шафу, провести окреме освітлення, обладнати розетки. Також часто замовляють монтаж на стелю систем сушіння білизни.

Тобто можна дійти висновку, що на завершальному етапі оздоблювальних робіт приміщення балкона робиться максимально комфортним майбутнього використання.

Види ремонту балкону

Капітальний ремонт балкона "під ключ"

При цьому приміщення повністю змінюється – збільшується міцність елементів конструкції, корисна площа (завдяки винесенню чи об'єднанню з кімнатою). Також проводяться роботи з гідроізоляції, комплексного утеплення, зовнішньої та внутрішньої обробки. За допомогою капітального ремонту балкона можна значно збільшити функціональність балконного простору, зробити його максимально комфортним та естетичним як усередині, так і зовні.

Косметичний ремонт балкона «під ключ»

Завдяки проведенню косметичного ремонту, можна створити затишний простір без великих витрат бюджету. В рамках даного виду ремонту можна змінити фурнітуру на нову, утеплити холодне скління, замінити шибки на склопакети при необхідності, а також оновити обробку.

Ремонт відкритого балкона

У рамки ремонту відкритого балкона входять такі роботи, як реставрація плити балкона і подальше укладання обраного покриття для підлоги, заміна або ремонт огородження, оздоблювальні роботи для стелі та стін, облаштування балконного козирка. Таким чином балкон перетвориться на чудову зону релаксу.

Ремонт маленького балкону

Навіть якщо у вас зовсім крихітний балкон, він теж може бути ергономічним, функціональним і затишним. Тут можна створити робочий кабінет, міні-оранжерею, зону для тренувань або лаунжу.

Від чого залежить ціна ремонту балкона у Києві

Щоб дізнатися точну вартість ремонту балкона у вашій квартирі, необхідно викликати майстра для огляду місця майбутніх робіт. Для цього ви можете залишити заявку на нашому сайті, зателефонувати за вказаними телефонами або замовити зворотній дзвінок.

Підсумкова вартість ремонтних робіт залежить від таких факторів:

 • Площі м2 та конфігурації вашого балкона;
 • Стан об'єкта на даний момент;
 • Варіанта скління (тепле/холодне, рамне/безрамне/панорамне);
 • Загального обсягу майбутніх робіт та рівня їх складності;
 • Бажаного дизайну балкона/лоджії;
 • Види будівельних матеріалів, що використовуються під час ремонту.

Переваги роботи з компанією DomRemont

 1. Наші майстри – професіонали із багаторічним досвідом проведення ремонтних робіт різного рівня складності. На першому місці ми ставимо інтереси наших клієнтів. Після того, як укладено договір та складено кошторис – вартість робіт не збільшується, немає жодних прихованих витрат.
 2. Наші фахівці використовують для роботи лише якісні витратні матеріали та фірмове обладнання, що забезпечує преміальну якість робіт.
 3. Ми завжди на зв'язку також у наших клієнтів є можливість спостерігати за ходом ремонту онлайн в режимі реального часу.
 4. Наша компанія несе повну відповідальність за всі етапи роботи до здачі готового проекту клієнту.

Також ми дбаємо про ваших сусідів, проводячи шумні роботи у встановлений законом час та попередньо попереджаючи про це мешканців сусідніх квартир.

У нашій компанії ви можете замовити будь-який вид ремонту балкона під ключ, наприклад комплексний ремонт лоджії київ, а також якісь окремі послуги.

Попередній прорахунок ціни робіт ви можете отримати за телефоном, а підсумкову вартість наші спеціалісти назвуть після приїзду замірника.

Інші послуги

Косметичний ремонт
Що таке косметичний ремонт Види косметичного ремонту. Переваги косметичного ремонту від компанії ДомРемонт....
Капітальний ремонт
Капітальний ремонт Що таке капітальний ремонт «під ключ»? Особливості капітального ремонту Перева...
Дизайнерський ремонт під ключ
Переваги дизайнерського ремонту Розробка дизайн-проекту Дизайнерський ремонт від професіоналів Ціна дизайнерськ...
VIP ремонт
Що таке елітний ремонт квартир Види елітного ремонту Чим відрізняється елітний ремонт від інших видів ремонту Ц...
Комплексний ремонт
Що таке комплексний ремонт приміщень. Що входить в комплексний ремонт. Ціна комплексного ремонту квартир....
Комплексний ремонт офісів
Значення інтер'єру офісу для бізнесу. Особливості проведення ремонту в офісі. Від чого залежить ціна ремонту...