Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Доставка матеріалів і комплектуючих

Ремонт - це дуже багатогранний і відповідальний процес, пов'язаний з безліччю нюансів, які дуже часто з'являються в процесі робіт. Один з них - це попередній винос і вивіз меблів з приміщення, доставка будівельних матеріалів. Також необхідно буде вирішувати питання вивезення будсміття, якого, в залежності від розміру приміщення і виду ремонту, може бути дуже багато.

Дуже часто в таких випадках клієнти уникають наймати вантажників, намагаючись залучити кого-небудь із знайомих. Чому? Тому, що стереотипний образ вантажника - невихований чоловік, погано одягнений, неакуратний і найчастіше з перегаром. І так дійсно було - ще в минулому столітті, коли робота вантажника була однією з найбільш малопрестижних і некваліфікованих.

Зараз - час нових технологій, які якісно змінюють всі види діяльності, і ви переконаєтеся в цьому, звернувшись до нас. Більше не буде розбитих або пошкоджених під час перевезення речей, запізнень, затримок транспортування та інших неприємних моментів.

Компанія DomRemont серед своїх додаткових послуг також пропонує допомогу в доставці будматеріалів в Києві і області, перевезення будь-яких вантажів, вивіз будівельного сміття після ремонту і багато іншого. Наша команда - справжні професіонали ремонту, ми знаємо, як треба поводитися з речами і меблями, щоб не пошкодити їх.

Ми можемо вирішити абсолютно будь-яку проблему, пов'язану з транспортуванням вантажів різних видів: якщо в будинку немає ліфта - наші вантажники винесуть все, що необхідно, по сходах. Якщо ваш вантаж кому позбирати і упакувати - ми зробимо це, також у нас є вся необхідна для упаковки тара.

Переваги співпраці з компанією DomRemont

  1. Ми можемо взяти на себе абсолютно весь обсяг робіт по ремонту: від дизайн-проекту до здачі готового до вселення житла. Це допоможе вам дуже сильно заощадити свій час і ресурси;
  2. В результаті багаторічної успішної роботи у нас сформувалася система співпраці з перевіреними постачальниками якісних будівельних матеріалів. Це значно заощадить ваші кошти;
  3. Вам не доведеться витрачати час і нерви для того, щоб знайти окремо перевізника і окремо - бригаду вантажників, і узгодити їх дії;
  4. Наші вантажники - акуратні ввічливі професіонали своєї справи, які виконують роботу швидко і якісно, ​​що не страждаючи похміллям, не затримуючись на перекури. Вам не доведеться переживати за збереження своїх меблів або інших цінних вантажів, дотримання строків вантаження і вивантаження та інші моменти;
  5. Компанія ДомРемонт має свій власний автопарк, спеціально обладнаний для перевезення різного виду вантажів. Відповідно, ми підберемо для вас саме ту машину, яка ідеально підходить для транспортування вашого вантажу.

Ми доставимо ваш вантаж максимально дбайливо, надійно, якісно і строго в обумовлений термін. Нашою компанією здійснюється доставка будматеріалів на будинок в Києві, також можлива комплексна закупівля у наших перевірених постачальників за дуже привабливими цінами. Це гарантовано позбавить вас від необхідності пошуку якісних будівельних матеріалів в різних місцях і вирішення питань логістики. Вартість ремонтно-будівельних робіт від майстрів DomRemont можна побачити в розділі "Прайс лист".

Ми працюємо якісно, ​​швидко, відповідально і недорого. Звертайтеся!

Інші послуги

Прибирання приміщень
Післяремонтне прибирання - це абсолютно особливий вид послуг, оскільки воно діаметрально відрізняється від звичног...
Вивіз буд-сміття
Вивіз будівельного сміття Стрімкий розвиток технологій в навколишньому нас сьогодні світі веде до неминучого збіл...
Ремонт Online
Відеоспостереження за ремонтом - що це таке і коли воно необхідне? Переваги відеоспостереження за ремонтом квартир....
Демонтаж плитки
Що таке демонтаж плитки і коли він потрібен. Особливості демонтажу плитки з підлоги і стін. Ціна на послуги демон...
Демонтаж цегляної стіни
Чого чекати від демонтажу стін. Підготовка. Як проводиться демонтаж. Ціна на демонтаж цегляної стіни і від чого в...
Демонтаж стяжки: ціна, порядок проведення
У яких випадках потрібно демонтаж стяжки, а коли - відновлення. Особливості процесу демонтажу стяжечного шару. Де...