Ми втілюємо ваші ідеї в затишну реальність
Натисніть і почніть спілкування

Вивіз буд-сміття

Вивіз будівельного сміття

Вывоз строительного мусора

Стрімкий розвиток технологій в навколишньому нас сьогодні світі веде до неминучого збільшення кількості сміття навколо нас. Для вирішення цієї проблеми в Україні будуються величезні переробні комплекси. Також відводяться території для поховання відходів з мінімальним збитком для природи (найчастіше передмістя і область), але і цього недостатньо.

Для того, щоб хоча б частково вирішити цю проблему, необхідно своєчасно вивозити будь-яке сміття з тих місць, де живуть люди. Особливо це відноситься до будівельного сміття, тому що органічні залишки розкладаються відносно швидко, а пластик здається на повторну переробку.

Тому, коли ваш ремонт завершився, все готово до переїзду, і залишилося вивезти накопичився за період будівельних робіт сміття - НЕ несіть його у двір до сміттєвих баків.

Винесення будсміття та іншого утворився під час ремонту мотлоху до побутових контейнерів для відходів заборонений законодавством України. Якщо загальний обсяг не перевищує кілька мішків, ви легко впораєтеся з їх вивезенням в спеціально відведене для цього місце самостійно. А ось якщо обсяги значні - необхідна допомога професійної компанії з вивезення сміття.

Упаковуючи сміття в мішки, зверніть будь ласка увагу на те, як саме це повинно відбуватися - вага одного мішка, наповненого дрібним сміттям, не повинен перевищувати 30 кг, сам мішок повинен бути міцним і надійно зав'язаним. Також необхідно грамотно підібрати спецтехніку, яка буде вивозити сміття, щоб її використання було максимально ефективним і одночасно економічним. Якщо вивозити великі обсяги сміття за допомогою одного вантажного автомобіля - це призведе до збільшення часу на вивезення. А якщо використовувати для вивезення невеликого обсягу сміття величезний автомобіль - це економічно необґрунтовано.

Послуги з вивезення побутового сміття надають багато організацій, даний вид діяльності дуже актуальне в мегаполісах, де постійно зводяться нові будівлі і йдуть ремонти. Щоб не витрачати свій час і сили на пошук декількох фахівців і не організовувати кожен етап цього процесу, найкраще звернутися до перевіреної та надійної організації з вивезення сміття.

Переваги послуг з вивезення будівельного сміття від професіоналів

Наша компанія, за тривалий час перебування на ринку будівельної сфери діяльності, розширила асортимент своїх послуг, доповнивши їх вивезенням будівельного сміття. Тепер вам не потрібно шукати окремо машину, наймати вантажників, пакувати сміття і погоджувати час його вивезення на утилізацію.

Досить замовити послугу вивозу сміття від професіоналів, і ваш будинок буде швидко, якісно і професійно позбавлений мотлоху, залишків матеріалів після ремонту, старих меблів та ін. З дотриманням усіх термінів. Також надається послуга вивезення будівельного грунту, а в осінній період - вивезення опалого листя.

Досвідчені вантажники вироблять попереднє сортування сміття, підберуть і упакують в відповідну тару і завантажать в спеціально призначений для вивезення ТПВ автомобіль. Злагоджена команда виконає всі роботи на вищому рівні, володіючи багаторічним досвідом і високою кваліфікацією. На кожну заявку ми реагуємо дуже швидко, приїжджаючи на замовлення строго в обумовлений з клієнтом час. Використання спецтехніки останнього покоління виключає неякісне виконання замовлення, також можлива оренда контейнерів різної місткості.

Швидкість вивезення сміття вкрай важлива, адже дуже часто відходи стають не тільки джерелом неприємного запаху, а влітку - ще й місце розмноження шкідливих комах. Чи не вивезені вчасно відходи завдають шкоди навколишньому природі, можуть бути токсичними або спалахнути під дією підвищеної температури. Крім цього, діти можуть використовувати сміття для своїх ігор і постраждати в результаті.

Наша компанія допоможе вам вивезти будь-який вид сміття за дуже помірними цінами. Ознайомитися з розцінками на послуги компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".

Ціна вивезення сміття залежить від декількох факторів:

  1. Обсягу сміття, який необхідно вивезти;
  2. Наявності або відсутності в будинку вантажного ліфта і можливості ним скористатися;
  3. Необхідності сортування та пакування;
  4. Місця розташування об'єкта.

Вывоз строительного мусора ценаДля того, щоб замовити вивіз сміття разом з командою професііоналов, досить просто нам зателефонувати. Вас попросять уточнити важливі моменти:

  • вид сміття, який потрібно вивезти: демонтовані віконні рами, непотрібна меблі, гілки дерев, мішки з дрібним сміттям і т.д.);
  • упакований чи сміття, і якщо так - то в якій тарі він знаходиться, або ж необхідно надати тару і упаковкою будуть займатися наші працівники;
  • оцінити приблизно загальна вага і обсяг вантажу, який підлягає вивезенню;
  • на який час вам буде зручно зустріти автомобіль для завантаження;
    чи потрібно допомога вантажників або ж сміття буде виноситися і завантажуватися в машину силами замовника. Якщо необхідні послуги вантажників, важливо уточнити, чи є в будинку вантажний ліфт, і чи працює він.

Також додатково пропонується послугу професійного прибирання приміщень після ремонту, робота виконується якісно і професійно, з використанням тільки спеціальних хімічних засобів і сучасного обладнання.

Зробити ремонт, вивезти будь-який вид і обсяг сміття, і ідеально прибрати приміщення після цього разом з досвідченими фахівцями - дуже легко і швидко, і ніяких зайвих клопотів.

Інші послуги

Прибирання приміщень
Післяремонтне прибирання - це абсолютно особливий вид послуг, оскільки вона діаметрально відрізняється від звичної приби...
Доставка матеріалів і комплектуючих
Ремонт - це дуже багатогранний і відповідальний процес, пов'язаний з безліччю нюансів, які дуже часто з'являютьс...
Ремонт Online
1. Відеоспостереження за ремонтом - що це таке і коли воно необхідне? Команія DomRemont вже багато років успішно...
Демонтаж плитки
Що таке демонтаж плитки і коли він потрібен Особливості демонтажу плитки з підлоги і стін Ціна на послуги Демонта...
Демонтаж цегляної стіни
Чого чекати від демонтажу стін. Підготовка. Як проводиться демонтаж. Ціна на демонтаж цегляної стіни і від чого в...
Демонтаж стяжки: ціна, порядок проведення
У яких випадках потрібно демонтаж стяжки, а коли - відновлення. Особливості процесу демонтажу стяжечние шару. Дем...
В гору