Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Демонтаж цегляної стіни

 1. Чого чекати від демонтажу стін. Підготовка.
 2. Як проводиться демонтаж.
 3. Ціна на демонтаж цегляної стіни і від чого вона залежить.

Чи настільки страшний демонтаж цегли, як прийнято думати?

демонтаж кирпичаТам, де необхідно провести демонтаж стін з цегли:

 1. коли люди купили квартиру і починають робити ремонт в ній, прибравши спочатку все те, що їм не потрібно;
 2. під час капітального ремонту, щоб змінити планування житла, зробивши його більш комфортним;
 3. для промислових приміщень - розбирання цегляних стін потрібна, коли старі будови зносять, щоб їх місце зайняли нові, більш сучасні будівлі.

Можна умовно поділити демонтаж цегляної кладки на 2 види: внутрішній і зовнішній. Під час внутрішнього демонтажу виконуються такі роботи:

 • повністю видаляються стіни, перегородки, конструкції з ГКЛ;
 • розбираються підлогу і стелю;
 • видаляють оздоблювальні покриття;
 • прибирають блоки вікон і дверей, сантехніку та ін.

Зовнішній демонтаж належить до промислових робіт, тому що для нього потрібна спеціальна техніка. У процесі відбувається повне руйнування будинків і очищення місця для подальшого використання.

Як ефективно підготуватися до демонтажних робіт

Якщо ви живете в міській багатоповерхівці - в першу чергу слід попередити сусідів. Про те, що в певний час буде дуже шумно, і про те, що несучі стіни ніхто не чіпає. Також важливо зробити акцент на тому, що все сміття буде прибраний. Це допоможе уникнути невдоволення сусідів і збереже ваші нерви. Практично завжди люди ставляться з розумінням до необхідності потерпіти шум пару днів, якщо вони попереджені заздалегідь.

Обійтися без демонтажу при проведенні капітального ремонту часто буває неможливо. А ось звести рівень вашого занепокоєння до мінімуму - можливо, якщо звертатися до фахівців. Професійний демонтаж перегородок з цегли - це якісно, ​​швидко, з мінімумом шуму і без шкоди для тих конструкцій, що не демонтуються.

Для ефективного і швидкого отримання всіх дозвільних документів, необхідних для перепланування, важливо врахувати наступне:

 • загальна кількість поверхів житлового будинку;
 • на якому поверсі розташовується квартира, в якій буде проводитися демонтаж;
 • рік зведення житлового будинку;
 • матеріал стін будинку і матеріал внутрішніх перекриттів;
 • яка якість у фундаменту будівлі;
 • до якого типу належить стіна, призначена для демонтажу.

У дуже рідкісних випадках допускається демонтаж несучих стін. Це пов'язано зі зростанням навантаження на фундамент будівлі, і, як результат, руйнування фундаменту.

Порядок проведення демонтажу

Порядок проведения демонтажа кирпичных стен

Після прийняття рішення про необхідність демонтажу, подається заявка на сайті обраної компанії (залишити заявку для фахівців компанії Дом Ремонт можна за посиланням). На об'єкт приїжджає майстер і оглядає майбутній фронт робіт, умови, обсяг роботи. Потім вибирають, за якою технологією буде проведено демонтаж, і складають кошторис. Після чого остаточно узгоджують всі умови договору і підписують його.

Потім починається власне етап демонтажних робіт. Після їх завершення вивозиться залишився будівельне сміття, і об'єкт здається замовникові.

Розрізняють демонтаж цегляної стіни повний і частковий. За методом розбирання - щадний (коли цегла демонтується максимально дбайливо, щоб зберегти його для подальшого використання) або звичайний, коли збереження цегли не потрібно.

Не слід забувати про те, що цегла сам по собі має досить значну вагу, і, впавши, може сильно деформувати перекриття підлоги. Щоб цього не сталося, треба заздалегідь забезпечити захист підлогових перекриттів. Також перед початком демонтажу стін або перегородок з них прибирають всю електропроводку.

Подача електроструму в приміщення, де проводяться демонтажні роботи, тимчасово відключається. Це потрібно для того, щоб уникнути короткого замикання в разі пошкодження проводів. Щоб в процесі робіт утворювалося менше пилу, стіни можна змочити водою.

Особливості демонтажу цегляної стіни, розташованої під вікном

Підвіконна частина стіни в квартирі найчастіше демонтується для того, щоб з'єднати кімнати або ж об'єднати кімнату і балкон. На сьогоднішній день законодавством забороняється з'єднання житлової кімнати і лоджії без узгодження з уповноваженими відомствами. Для узгодження необхідний проект перепланування, що включає демонтаж підвіконня, для конкретного приміщення. Цей проект в подальшому затверджується зі службами ЖКГ.

Загальні параметри демонтажу підвіконної цегляної стіни:

 1. не можна розміщувати на балконі прилади опалення - це пов'язано з можливістю порушення циркуляції гарячої води взимку. І як наслідок - з виникненням складнощів з опаленням;
 2. оскільки балкон не опалюється, його не можна об'єднувати з приміщенням кухні або будь-яким житловим без установки дверей. Це необхідно для зниження втрат тепла;
 3. при демонтажі підвіконного блоку найчастіше залишають на місці поріжок між поверхнею підлоги лоджії і кімнати. Він служить місцем прикріплення балконної плити, а також знижує втрати тепла;
 4. в тому випадку, коли стінна панель - одна з несучих конструкцій, демонтаж підвіконного блоку неможливий;
 5. перед тим, як проводити демонтаж блоку стіни, розташованого під вікном, необхідно засклити і забезпечити термоізоляцію балкона або лоджії;
 6. не допускається монтаж системи теплої підлоги на лоджії або балконі.

Особливості демонтажу цегляних перегородок між кімнатами

демонтаж кирпичных перегородок

Під час створення квартирних міжкімнатних перегородок укладання цегли проводиться на ребро. Через це розбирання стін треба починати від місця дверного отвору. Спочатку демонтується стіна, розташована над дверима, після цього - бічні елементи. Якісний професійний демонтаж не займає більше 5 діб.

У договорі повинні бути прописані такі пункти:

 1. відповідність проведеного демонтажу вимогам СНіП;
 2. наявність у робітників на об'єкті всіх необхідних допусків;
 3. наявність всієї дозвільної документації;
 4. можливість спостерігати за процесом онлайн в режимі реального часу;
 5. збереження інженерних комунікацій.

Ознаки того, що організація надає якісні послуги демонтажу:

 • в процесі демонтажу використовуються метод алмазного різання і свердління поверхні каменя, бетону (як звичайного, так і армованого), цегли;
 • застосування канатних і стенорезние пив, ручних і автоматичних різьбярів, сверлильного обладнання, алмазна і ін.

Вигода для клієнта від співпраці з професійною компанією:

 • висока кваліфікація співробітників;
 • узгодженість дій усіх учасників робіт;
 • обґрунтована і доступна вартість демонтажу;
 • можливість замовлення додаткових послуг при бажанні або необхідності;
 • наявність договору і узгодженого кошторису;
 • професійне обладнання.

Від чого залежить ціна на демонтаж цегляної стіни

демонтаж кирпича - цена

Щоб розібратися, скільки коштує зламати цегляну стіну, треба спочатку з'ясувати, від чого взагалі залежить вартість демонтажу цегляної кладки. В першу чергу, вартість будь-якого виду демонтажних послуг залежить від загального обсягу робіт. Чим більше обсяг роботи - тим нижче буде ціна за 1 кв.м.

В середньому по Україні на послугу "демонтаж цегляної стіни" ціна становить від 200 грн - якщо це несуча стіна, і від 80 грн - якщо це цегляна перегородка.

На великі обсяги по демонтажу стіни з цегли ціна формується з урахуванням додаткової знижки, яка розраховується індивідуально.

Приблизну ціну на демонтаж та інші послуги компанії Dom Remont можна побачити в розділі “Прайс лист”.

На розцінки демонтажу стін також впливає:

 1. до якого типу належить стіна - потовщені і армовані кладки вимагають застосування спеціального інструменту з алмазними свердлами, а для тонких стін відмінно підійде відбійний молоток або кувалда;
 2. товщина і висота стіни;
 3. поточний стан стіни;
 4. чи потрібно зберігати цегла для повторного використання. Розбирання вручну з очищенням блоків від розчину обійдеться приблизно в 4 рази дорожче;
 5. чи потрібно буде проводити зміцнення елементів для збереження їх надійності та функціональності. Якщо проводиться демонтаж несучих стін, то обов'язково проводиться зміцнення конструкції за допомогою балок;
 6. обсяг будівельного сміття, який необхідно буде вивезти;
 7. необхідність, види і обсяг додаткових робіт при неповному демонтажі;
 8. розташування об'єкта (в місті чи в області).

Висновок

Один з основних моментів професійного демонтажу - це його швидкість. Насправді будь-який демонтаж цегляних перегородок далеко не такий складний і брудний, як здається. Дуже шумно буде не більше ніж 2 дні - навіть самі прискіпливі сусіди здатні це витерпіти, якщо поговорити з ними заздалегідь. Процес демонтажу - це прекрасний початок ремонту. Завершенням якого буде саме той інтер'єр, який ви собі уявляли.

Інші послуги

Прибирання приміщень
Післяремонтне прибирання - це абсолютно особливий вид послуг, оскільки воно діаметрально відрізняється від звичног...
Доставка матеріалів і комплектуючих
Ремонт - це дуже багатогранний і відповідальний процес, пов'язаний з безліччю нюансів, які дуже часто з'являютьс...
Вивіз буд-сміття
Вивіз будівельного сміття Стрімкий розвиток технологій в навколишньому нас сьогодні світі веде до неминучого збіл...
Ремонт Online
Відеоспостереження за ремонтом - що це таке і коли воно необхідне? Переваги відеоспостереження за ремонтом квартир....
Демонтаж плитки
Що таке демонтаж плитки і коли він потрібен. Особливості демонтажу плитки з підлоги і стін. Ціна на послуги демон...
Демонтаж стяжки: ціна, порядок проведення
У яких випадках потрібно демонтаж стяжки, а коли - відновлення. Особливості процесу демонтажу стяжечного шару. Де...