Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Установка карнизів

Установка карнизів в Києві і області разом з компанією DomRemont

  1. Важливість штор в інтер'єрі;
  2. Які бувають карнизи;
  3. Особливості установки карнизів:
  • установка карнизів на натяжну стелю
  • установка стельових карнизів

Важливість штор в інтер'єрі

У наш час складно уявити собі сучасне житло без штор. Вони надають інтер'єру гармонійність, затишок і закінченість. Штори підкреслюють вишуканий смак господарів житла і дуже часто стають стильною родзинкою дизайну інтер'єру. Крім цього, саме від штор залежить те, яким буде загальний настрій інтер'єру. Адже свіжий ремонт, перепланування, нові меблі, якщо у вікна немає відповідного обрамлення, виглядають нелогічно, створюється враження, що не вистачає чогось важливого.

За час свого існування мода на віконний декор створила дуже багато різних видів віконного декору в римському, японському стилі, тощо. Вони розрізняються особливим розкроєм тканин і способами кріплення до стіни.

Крім цієї класифікації, штори також бувають підйомні і розсувні. Як можна зрозуміти з назви, підйомні штори за допомогою механізму для підйому піднімаються наверх, формуючи складки. Розсувні ж штори переміщуються горизонтально, відкриваючи або закриваючи вікно, двері або нішу. Це найбільш часто використовуваний вид штор. Деякі дизайнерські рішення передбачають спільне використання як підйомних, так і розсувних штор - вони відмінно доповнюють один одного, створюючи унікальний стиль інтер'єру.

Якщо ви хочете створити свій неповторний декор для вікон - звертайтеся в компанію ДомРемонт:

  1. дизайнери із задоволенням розроблять для вас індивідуальний проект,
  2. наші партнери - забезпечать усіма необхідними матеріалами високої якості за вигідними цінами, що заощадить деяку суму в грн,
  3. професійні майстри - допоможуть встановити карнизи і повісити на них штори.

Які розрізняють карнизи для штор

Карнизи, в залежності від того, з якого матеріалу вони виготовлені, можуть бути алюмінієвими, пластиковими, металевими, гіпсовими, багетними, з пінопласту.
За функціоналом карнизи можуть мати електричний привід, і світлодіодну стрічку для підсвічування.
Згідно місця установки - настінні і стельові.

Якщо в приміщенні нерівна стеля - практичніше кріпити карниз до стіни, адже навіть найкрасивіші штори втрачають свою чарівність, якщо вони висять нерівно. І так само в разі нерівних стін краще закріпити карниз на стелі.

Особливості установки карнизів

Перед монтажем карниза важливо розуміти, з якого матеріалу стіни (стеля), який карниз ви хочете закріпити, які штори будуть висіти на ньому. Адже якщо ви плануєте кріпити карниз на стіні з гіпсокартону і повісити важкі штори - обов'язково будуть потрібні додаткові кріплення. Інакше карниз може просто відірватися від стінки. При установці карниза на стелі, якщо карниз виготовлений із пластику - його не можна кріпити на саморізи, капелюшки саморезов можуть "пройти" крізь м'який пластик.

Також буває, що елементи кріплення, що входять в комплект разом з карнизом, не підходять до тих поверхонь, на які проводиться установка. Для того, щоб передбачити всі можливі нюанси і уникнути подальших проблем - довірте установку вашого карниза професійній команді DomRemont. Знижки на якісні товари для ремонту та будівництва від наших партнерів можна знайти в розділі "Наші знижки".

Установка карнизів в Києві на натяжну стелю

Карниз, встановлений в поєднанні з натяжною стелею, може крім практичної функції, зробити візуально приміщення вище і закріпити підсвічування. Продумати те, як правильно прикріпити карниз до натяжної стелі, краще всього ще на етапі ремонту. Карниз для штор для натяжної стелі - це плоска шина, яка встановлюється на стелю.

Бувають карнизи з дерева (представницький і дорогий варіант, висока ціна), сталі (для щільних важких штор), алюмінію (надійний економ-варіант) і пластика (найдешевші). Монтаж можна здійснювати 2 способами - відкритим і в стельової ніші. Карниз для підсвічування, який монтується на натяжну стелю - це полістироловий профіль, приклеєний до стіни будівельним клеєм. Стрічку підсвічування прикріплюють або до нього, зсередини, або безпосередньо до стіни. Таким чином джерело світла виходить захованим.

Так як натяжна стеля має досить тендітну конструкцію, а різні карнизи - не одну особливість, краще, щоб монтаж карниза здійснював майстер. Вартість ремонтно-будівельних робіт від майстрів DomRemont можна побачити в розділі "Прайс лист".

Установка стельових карнизів

Установка карнизів на стелю - це не найпростіший технічно спосіб, так як можливі різні нюанси, знає про які тільки майстер. Далеко не завжди інструкція - це все, що треба знати для установки карниза.

Тому, для того, щоб все було встановлено правильно, необхідно звернутися до професіоналів, досвідчених в наданні послуг подібного плану - компанії DomRemont. У нашому портфоліо виконаних робіт ви побачите багато фото наших проектів, в тому числі й монтажу карнизів.

Інші послуги

Установка підвіконь
Як вибрати правильне підвіконня Види підвіконь Установка підвіконь Вибираємо підвіконня - тонкощі та нюа...
Збірка кухні під ключ
Збірка кухні: вартість і обсяг робіт Які роботи входять в процес складання кухонних меблів. Від чого залежить ва...
Кладка камінів
Кладка камінів з цегли вартість і варіанти конструкцій Які бувають каміни. Особливості установки. Кладка камі...
Меблі у ванну на замовлення
Переваги виготовлення меблів для ванної за індивідуальним замовленням. Які особливості вибору меблів для ванних кім...
Каміни з мармуру ціна і переваги вибору
Переваги та особливості каміна з мармуру. Види мармурових камінів в інтер'єрі. Виготовлення камінів з мармуру....
Сборка шкафа купе цена услуги
Як здійснюється складання та встановлення меблів. Як зрозуміти, що шафа-купе зібрана якісно. Вартість збирання ша...