Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Збірка кухні під ключ

Збірка кухні: вартість і обсяг робіт

 1. Які роботи входять в процес складання кухонних меблів.
 2. Від чого залежить вартість послуги збірки кухні.

Сборка кухни под ключ

Нові кухонні меблі - досить недешеве придбання. Купуючи нову кухню, власник сподівається, що як мінімум кілька років йому не доведеться думати про заміну. Людині, яка до цього ніколи не стикалася з питаннями складання меблів, складно розібратися в тонкощах монтажу.

Для того, щоб нова покупка не обернулася розчаруванням і великими витратами, складання кухонних меблів краще доручити досвідченим фахівцям. Дилетант може зіпсувати гарні нові фасади, або навіть створити небезпечну для життя і здоров'я власників ситуацію, якщо меблі будуть неправильно закріплені.

Як відбувається збірка кухні

Монтаж кухонних меблів - це один з найбільш трудомістких видів робіт по збірці. Кожна шафка й тумба складається з великої кількості елементів, які треба дуже уважно і точно зібрати. Крім цього, збирачеві необхідно правильно зістикувати стільницю, врізати мийку і елементи сантехніки, правильно змонтувати навісні шафки.

Наприклад, кутова кухня, створена за індивідуальним проектом, може виявитися дуже складною в установці навіть для кваліфікованих майстрів, озброєних усіма потрібними інструментами і докладними інструкціями.

Етапи монтажу кухні:

 1. Збірка всіх предметів;
 2. Розмітка;
 3. Розстановка готових конструкцій.

Стандартна кухня складається з таких базових модулів:

 • Тумби;
 • Шафка з ящиками;
 • Навісні шафки.

Сборка кухни под ключ - этапы монтажа

Підготовка до складання. Перед тим, як починати монтаж, важливо уважно оглянути упаковку на предмет пошкоджень. Адже при їх виявленні вам треба буде звернутися до відповідного постачальника і провести заміну.

Після відкриття упаковки проводять ретельну перевірку відповідності комплекту списку, що знаходиться всередині упаковки. Упаковку з картону, в якій доставляються предмети меблів, дуже зручно використовувати, щоб не пошкодити підлогу під час монтажу.

Спочатку збирають тумбу (або тумби), потім шафу, потім навісні шафки. Наступний етап - монтаж настінних кріплень для навісної шафи. Після цього роблять розмітку та розставляють предмети кухонних меблів у приміщенні.

В першу чергу роблять розмітку стін для навішування шафок, при цьому важливо не відхилятися від горизонтальної лінії, для чого потрібен будівельний рівень. Далі, залежно від того, яка висота буде комфортною для господині чи господаря кухні, роблять розмітку для нижнього і верхнього ярусу шафок.

Оптимальна висота для робочої поверхні - приблизно по пояс дорослій людині, як правило, це 85-90 см (включаючи ніжки нижньої шафки висотою 10-15 см). Від робочої поверхні до нижньої частини навісної шафки має бути така відстань, щоб господиня або господар могли зручно діставати до нижньої полиці, тобто приблизно 45-60 см від стільниці.

Сборка кухни под ключ - установка

Для нижнього краю відстань між ним і підлогою має бути в межах 12.5-15 см. До даної висоти додають висоту шафи та проводять за рівнем строго горизонтальну риску. Як правило, висота готових кухонних меблів становить 72 або 92 см. Якщо замовляється індивідуальне виготовлення, то можливі будь-які інші розміри.

По ширині шаф намічають місця, де будуть кріпитися дюбелі. Свердлять стіну, забивають дюбелі, встановлюють гачки.

Навішування найкраще почати з кутової шафки. Всі шафи акуратно вирівнюються й закріплюються за допомогою спеціальних стяжок, які йдуть в комплекті. Після цього здійснюють установку тумб і шафок з ящиками. Їх також вирівнюють і закріплюють стяжками.

Потім проводять установку стільниці на підлогові елементи конструкції. Стільницю закріплюють за допомогою саморізів і спеціальних крайок з перфорацією.

Заключна деталь - установка захисного плінтуса між стінкою і стільницею.

Які помилки зустрічаються при складанні кухонних меблів найчастіше:

Сборка кухни под ключ - ошибки при сборке

 1. Меблеві фасади важко закривати, вони скриплять і труться один об одний. Дуже важливо, щоб складальник особливо уважно і відповідально збирав саме секції, дотримуючись правильних діагоналей. Це можна перевірити за допомогою рулетки, коли шафа вже зібрана, до того, як монтувати задню стінку. Якщо не провести цю перевірку, то є ризик отримати в результаті криву тумбу і такі, що погано закриваються, фасади;
 2. Висувні відсіки погано висуваються або ховаються - якщо погано зафіксовані петлі, гвинти, саморізи;
 3. Розпашні дверки хитаються - коли не відрегульовані дверні петлі або висувні ящики;
 4. Наявність щілин між секціями - якщо фасади висувних ящиків прикріплені не так, як слід або майстер не до кінця закрутив конфірмати;
 5. Контур стільниці на кордоні з мийкою набряк - якщо майстер пошкодував силікону на контур врізки;
 6. На верхніх і нижніх шафках ручки розташовуються на різних рівнях;
 7. Якщо є вбудована побутова техніка, то вона виступає за кордон меблів;
 8. Духовка не має термозахисту;
 9. Робоча поверхня має неоднакову висоту.

Чим обумовлена вартість збірки кухонних меблів

Сборка кухни под ключ цена

Збірка кухні - вартість та якість виконання знаходяться в прямій залежності один від одної. Кваліфікований фахівець, який розуміє, що сумлінна установка кухні займе не одну годину часу і потребуватиме чимало зусиль, не призначить мінімальну ціну.

Професіонали перед початком робіт дають замовнику попередній прорахунок обсягу і вартості роботи, а також укладають договір на сервіс по гарантії.

Ціна залежить також від виду встановлюваних меблів, їх конструкції: кількості секцій та можливих особливостей, розмірів, необхідності підганяти під власників. Також на вартість впливає, серійні меблі або ж виготовлені ​​за індивідуальним замовленням.

Крім цього, в процесі побудови використовується безліч спеціальних інструментів, щоб мінімізувати шум і пил і завершити монтаж максимально швидко.

Навіть якщо кухонні меблі доставляються вже зібраними, і потрібно тільки провести правильну установку, все одно це досить складний і трудомісткий процес, який може зайняти від декількох годин до 2 діб. Термін залежить від кількості меблів і їх розмірів. Для порівняння, за той час, протягом якого збирається 1 маленька кухня, можна спокійно зібрати 3 або 4 середніх шафи-купе.

Сборка кухни под ключ стоимость

Кухонні меблі складається з великої кількості секцій, кожна з них є багатокомпонентної конструкцією, кожен елемент якої вимагає регулювання. Кожен елемент треба виставляти по рівню.

Найчастіше для складання кухні потрібні 2 людини, щоб можна було повісити настінні шафи. Вартість послуг монтажу від майстрів DomRemont можна побачити в розділі "Прайс лист".

Також під час установки виконуються додаткові роботи: підрізування під комунікації, врізка варочної панелі та мийки, заливка силіконом всіх потребуючих гідроізоляції місць.

Потім встановлюється мийка, підключаються сантехнічні комунікації та освітлювальні прилади. Ще багато власників роблять замовлення на установку додаткового освітлення - світильників або стрічки світлодіодів, що теж впливає на вартість.

Мінімальна середня ціна установки кухні в Києві для кожного проекту визначається індивідуально. Оскільки кожне замовлення відрізняється від іншого об'ємом і рівнем складності, відповідно змінюється і вартість послуг.

Інші послуги

Установка підвіконь
Як вибрати правильне підвіконня Види підвіконь Установка підвіконь Вибираємо підвіконня - тонкощі та нюа...
Установка карнизів
Установка карнизів в Києві і області разом з компанією DomRemont Важливість штор в інтер'єрі; Які бувають к...
Кладка камінів
Кладка камінів з цегли вартість і варіанти конструкцій Які бувають каміни. Особливості установки. Кладка камі...
Меблі у ванну на замовлення
Переваги виготовлення меблів для ванної за індивідуальним замовленням. Які особливості вибору меблів для ванних кім...
Каміни з мармуру ціна і переваги вибору
Переваги та особливості каміна з мармуру. Види мармурових камінів в інтер'єрі. Виготовлення камінів з мармуру....
Сборка шкафа купе цена услуги
Як здійснюється складання та встановлення меблів. Як зрозуміти, що шафа-купе зібрана якісно. Вартість збирання ша...