Ми втілюємо ваші ідеї в затишну реальність
Натисніть і почніть спілкування

Установка сантехнічних комунікацій

Заміна стояка каналізації: ціна послуги, що потрібно знати

 1. В яких випадках потрібен ремонт, а в яких - заміна каналізаційного стояка.
 2. Як здійснюється заміна стояка.
 3. Заміна каналізації - ціна і від чого вона залежить.

Як зрозуміти, потрібний ремонт або повна заміна каналізаційних комунікацій?

Замена канализационного стояка ценаРаніше для сантехнічних та каналізаційних систем використовували труби з чавуну. Це якісний і довговічний матеріал, однак і він має певний термін використання, після завершення якого комунікації необхідно міняти. Ще однією причиною заміни каналізаційного стояка може стати капітальний ремонт, який проводиться в квартирі.

Також часто зустрічаються екстрені ситуації, наприклад, прорив каналізаційної труби, зрив різьби кранів і т.д. Завдання заміни каналізаційних комунікацій - складна і дуже відповідальна. Також важливо враховувати, що на сьогоднішній день на ринку представлений широкий асортимент пластикових товарів для систем водопостачання. Знижки на сантехніку (і не тільки) від наших партнерів можна побачити в розділі "Наші знижки".

Не варто проводити заміну своїми силами, якщо немає досвіду і знання технологічних нюансів вибору матеріалів і самого процесу монтажу. Якщо в будинку можна перекрити подачу води і займатися ремонтом скільки завгодно часу, для багатоквартирних будинків період відключення водопостачання стояка обмежений. Також для квартири треба враховувати нюанси використання зварювання, болгарки, паяльника і інших спеціальних інструментів для більш швидкого демонтажу вийшла з ладу труби. Тому для заміни каналізації в хрущовці ціна буде зовсім інший, ніж для приватного будинку.

Причини, які призводять до необхідності ремонту або повної заміни каналізації

Сама екстрена причина - виникнення протікання, це той випадок, коли "на потім" відкладати неможливо. Звичайно, якщо дефект невеликий, можна як тимчасовий захід використовувати гумовий хомут для зупинки течі. Але все одно в подальшому буде потрібно ремонтувати або замінювати несправну частину.

Якщо дефект невеликий, ви недавно закінчили ремонт і в найближчих планах немає пункту заміни каналізації, можна відремонтувати трубу за допомогою апарату для зварювання. Невеликі тріщини приварюються, великі за розмірами ремонтуються з видаленням ділянки дефекту і приварюванням нової ділянки труби. У тому випадку, коли труби старі, краще все-таки їх замінити.

Оптимально проводити заміну каналізаційного стояка одночасно з заміною всіх сантехнічних комунікацій у ванній і кухні, а також системи опалення. У цьому випадку ремонт заподіє мінімум незручностей. Крім цього, найкраще встановити пластикові водопровідні труби, що дасть можливість заощадити на вартості роботи сантехніка.

Процес заміни стояка каналізації

Процес виконується поетапно, попередньо слід подбати про те, щоб по всьому стояку було проведено відключення подачі води.

 1. Розбирається прийшла в непридатність труба. Найкраще проводити заміну всіх елементів несправного стояка, в тому числі проходи між поверхами. Таким чином можна уникнути поширення протікання.
 2. Проводиться монтаж пластикової труби. Розтруби повинні бути спрямовані по току води, гладкі частини з'єднуються з розтрубом знаходиться нижче елемента. Таким чином вода може безперешкодно текти. Також для установки можна використовувати відведення або нижній трійник, які вставляються в трубу. В цьому випадку потрібно ущільнити стик за допомогою силіконового герметика або підмотки. Труба монтується на патрубки, які закріплені на стіні за допомогою дюбелів, зазор повинен бути не більше 0,7 см.
 3. Після того, як установка завершена, важливо провести перевірку роботи каналізаційної системи.

Заміна каналізації - ціна в Києві

Досвідчені фахівці-сантехніки зазвичай надають комплексні послуги з:

 • установки сантехнічних приладів;
 • монтажу кранів, труб, змішувачів;
 • прочищення каналізаційних систем;
 • заміні стояків водопостачання та опалення;
 • встановлення приладів обліку витрати води;
 • монтажу та підключення побутової техніки до водопровідних комунікацій;
 • прочищення засмітилися труб;
 • монтажу ванн, душових кабінок, унітазів;
 • профілактиці та очищення водопровідних фільтрів;
 • ліквідації протікання і заміні труб;
 • повного монтажу сантехніки «з нуля».

Також можна замовити повний демонтаж системи водопостачання, монтаж полотенцесушителя, установку раковини, монтаж водяної теплої підлоги.

Як вибрати матеріал

Замена канализационного стояка - как выбрать материалы

Ремонт систем водопостачання найлегше проходить для жителів самих верхніх поверхів, т. К. Вони мінімально залежать від сусідів. Всім іншим мешканцям доводиться стикатися з труднощами у вигляді протидії сусідів і їх небажання міняти перекриття труб між поверхами, дискомфорту від переговорів з сантехниками ЖЕКу про перекриття подачі води і т. Д. З огляду на ці факти багато людей не люблять займатися заміною системи труб і тягнуть до останнього, коли доводиться робити вже терміновий аварійний ремонт.

Сантехнічні колектори з чавуну довгі роки були найбільш надійними і довговічними з присутніх на ринку. На сьогодні цей матеріал більшість фахівців-сантехніків вважає вже неактуальним, використовуючи переважно для техповерхів або ремонту існуючих чавунних комунікацій. Заміна чавунного стояка каналізації на пластиковий - найбільш вигідне і практичне рішення.

Поліпропіленовий каналізаційний стояк найкраще монтувати одночасно з капітальним ремонтом в приміщенні. Таким чином для досвідченого фахівця-сантехніка не важко створити точну схему монтажу і розводки систем водопостачання та приховати з'єднують деталі в декоративних елементах інтер'єру ванної.

ПВХ труби є гідним аналогом металопластикових, т. К. Останні при неправильному монтажі можуть створювати протікання в місцях з'єднань і через деякий час перестають бути герметичними.

Для того, щоб якісно провести заміну каналізаційних комунікацій, потрібні не тільки спеціальні інструменти і досвідчені руки, а й професійне знання діаметрів труб. Адже помилки, допущені навіть у процесі здавалося б простий операції - демонтажу - можуть бути причиною проникнення в приміщення отруйних парів, займання сірки під час випалювання і іншим неприємним або небезпечних ситуацій.

Заміна труб каналізації - ціна і що на неї впливає

Визначити, скільки коштує заміна стояка каналізації в Україні, можна з урахуванням всіх факторів, що впливають на вартість:

 • які матеріали використовуються;
 • чи потрібен демонтаж (його вартість становить від 100 грн);
 • який загальний обсяг демонтажних робіт;
 • який рівень складності монтажу;
 • індивідуальних особливостей інтер'єру приміщення.

Максимально надійна і доступна на сьогоднішній день установка сантехнічних систем з ПВХ. У той же час деякі майстри успішно здійснюють ремонт і установку труб каналізації зі старих матеріалів. Незалежно від того, на якому з матеріалів для каналізаційного стояка ви зупините свій вибір, важливо пам'ятати, що міцність і надійність комунікацій повністю залежить від рівня професіоналізму сантехніка. Звертайтеся в надійні компанії, що надають ремонтно-будівельні послуги, які мають докладний прайс-лист і дають гарантію на виконану роботу. Ознайомитися з розцінками на послуги компанії DomRemont можна, перейшовши за посиланням в розділ "Прайс-лист".

Інші послуги

Установка радіаторів опалення
Технічний процес і вартість установки радіатора Коли пора міняти радіатори опалення. Види радіаторів. Етапи мон...
Установка змішувача
Установка змішувача: ціна, нюанси монтажу Які бувають змішувачі Заміна змішувача - поетапне опис Установка зм...
Установка акрилової ванни
Установка акрилової ванни ціна Різновиди ванн на сучасному ринку Переваги ванн, створених з акрилу Установка а...
Встановлення гідроізоляції підлоги
Гідроізоляція під плитку у ванній Для чого робиться гідроізоляція під плитку у ванній Які вимоги до гідроізоляц...
В гору