Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Ремонт кухні під ключ – особливості, вибір матеріалів, ціни

 1. Який буває ремонт кухні – види.
 2. Що входить у ремонт кухні – етапи робіт.
 3. Особливості ремонту кухні в залежності від розміру приміщення.
 4. З чого складається ціна на ремонт кухні.

Кухня – одне з найчастіше відвідуваних та затишних місць у будь-якому будинку чи квартирі. Саме сюди ми йдемо вранці, щоб випити чашку гарячого ароматного чаю чи кави та набратися сили перед робочим днем. І сюди ж приходимо ввечері, щоб повечеряти з сім'єю, обговорити питання, що накопичилися за день, і просто розслабитися в колі близьких. А коли до вас приходять гості, то вони теж найчастіше знаходяться саме тут.

Для більшості людей ремонт – це щось глобальне, яке треба робити один раз у 10-15 років, якщо не рідше. Приміщення кухні потребує ремонту частіше, тому що тут набагато помітніше знос. Адже кухня має радувати своїм затишним виглядом, а не створювати похмуру атмосферу. І, звичайно, економити на ремонті такого важливого приміщення буде нерозумно. Тому краще замовляти ремонт кухні під ключ.

Що входить у поняття “ремонт кухні під ключ”?

Клієнти, які замовили цю послугу, отримують:

 • Встановлення труб на кухні;
 • Заміну електрокомунікацій;
 • Вирівнювання поверхонь стін та стелі;
 • Укладання плитки;
 • Облаштування підлоги, стелі, обладнання для кухні;
 • Монтаж лічильників та кухонної побутової техніки;
 • Заміну дерев'яних комплектуючих;
 • Прибирання приміщення кухні після завершення ремонту.

Різновиди ремонту кухні

Щоб замовити ремонт кухні у спеціалістів Дом Ремонт, які зроблять все швидко та дуже якісно, ​​треба в першу чергу визначитися з тим, який саме ремонт вам потрібен. Так само, як і для інших приміщень, ремонт кухні може бути:

 • Косметичним;
 • Капітальним;
 • VIP (елітним).
Косметичний ремонт – створюємо красу без зайвих витрат

Цей вид ремонту не займає багато часу і не потребує значних фінансових витрат. В рамках косметичного ремонту проводиться заміна оздоблювальних покриттів, перефарбовується стеля, змінюється плитка. Тобто. ніяких глобальних змін, приміщення набуває більш свіжого та оновленого вигляду.

Що робиться в рамках капітального ремонту:

Вибираючи цей варіант, ви можете повністю змінити вигляд вашої кухні. Наприклад, зробити перепланування приміщення, інакше розташувати комунікації, змінити обробку стін, підлоги, стелі. Змінити радіатори опалення на новіші або просто ті, які більше подобаються. Також можна замінити світильники, електропроводку, вирівняти поверхні стін. та отримати у результаті зовсім нове чудове приміщення. На капітальний ремонт кухні ціна буде вищою, але результат цього вартий.

Замовлення VIP ремонту кухні – найдорожчий та престижний вибір

У рамках елітного ремонту для приміщення створюється ексклюзивний дизайн, також розробляється індивідуальний унікальний план робіт, який передбачає повну зміну інтер'єру. Використовуються матеріали рівня люкс.

З чого починається ремонт у кухні?

Будь-яка кухня, яку команда Dom Remont робить під ключ у Києві чи області, починається з підготовки дизайн-проекту, і узгодження всіх нюансів. У процесі його розробки вибирається необхідний стиль, колірні, технологічні рішення, проводиться підбір будматеріалів, формується кошторис. Від того, наскільки точно і правильно буде виконаний цей етап, залежить кінцевий результат.

Наша команда дизайнерів допоможе вам підібрати стиль інтер'єру та його колірну гаму, виділити та оформити робочі зони. Адже в будь-якій кухні найголовніше – це не лише функціональність, а ще й затишок. Крім цього, перед початком ремонту важливо перевірити, в якому стані знаходяться труби водопостачання та електропроводка, чи потрібно їх міняти.

Для обробки стін зручно використовувати водостійкі шпалери, а стінку біля мийки викласти плиткою. Плитка використовується і як підлогове покриття, так само, як і лінолеум або ламінат. Стеля може бути навісною або пофарбованою.

Етапи ремонту кухні під ключ

Насамперед приміщення необхідно очистити від усіх меблів та побутової техніки. Потім – при необхідності – робиться демонтаж покриттів з поверхонь стін, підлоги та стелі. Також демонтажу підлягають усі елементи, що вийшли з ладу та підлягають заміні. Старі віконні блоки замінюються на нові конструкції. Прокладається прихований повітропровід для вентиляційної системи.

Робиться діагностика систем водо- та електропостачання, і якщо це необхідно – заміна комунікацій, прокладання їх у нових місцях. Монтуються системи керування освітленням, вимикачі та розетки.

Етап чорнового оздоблення. Здійснюється вирівнювання всіх поверхонь (стеля, стіни, підлога), первинний монтаж та оздоблення віконних та дверних укосів. Етап чистового оздоблення. На цій стадії проводиться декорування: попередньо підготовлені поверхні облицьовуються вибраними матеріалами, створюється фартух кухонний. При необхідності – встановлення навісної стелі. Монтаж дверей, встановлення плінтусів, розеток, освітлювальних приладів тощо.

Заключний етап – це додавання текстильних та декоративних елементів та фінальне прибирання у приміщенні.

Основні помилки, які виникають під час ремонту кухні під ключ

Основна помилка – це використання гарних, але не зовсім практичних поверхонь. Дуже часто люди, які бажають створити елітний інтер'єр, роблять свій вибір на користь мармуру. Але цей матеріал має пористу структуру, в пори потрапляє бруд, залишки їжі, і прибрати це практично неможливо. Тому найкращим варіантом буде граніт або штучний камінь, з прибиранням тут не буде жодних проблем. Для більш комфортного користування краще не встановлювати дуже широкі шафи з широкими ящиками. у них буде досить складно знайти потрібний предмет із-за габаритів шафи. Більш зручні невеликі ящики, що висуваються.

Особливості ремонту кухні в залежності від розміру приміщення

Якщо ваша кухня має невеликий розмір, то під час ремонту важливо враховувати деякі нюанси. Адже в невеликому просторі знаходяться всі види комунікацій: електропроводка, труби подачі води і каналізаційні труби, газові магістралі, система вентиляції. І кожна з цих комунікацій потребує особливо уважного та дбайливого ставлення.

Якщо взяти наприклад кухню, площа якої 9 квадратних метрів, то найчастіше вона має прямокутну або квадратну форму і такі розміри сторін:

 • 3*3 метри;
 • 2,5*3,6 метра;
 • 2,25*4 метри.

Звичайно, форма може бути будь-якою – і в приміщеннях з неправильною геометрією є безліч можливостей створити унікальний дизайн. Якщо приміщення має квадратну форму, тут є свої особливості. Близьке розташування робочої та обідньої зон – з одного боку дуже зручно та ергономічно, а з іншого – все-таки тісно. Розташування вікна може зробити ремонт складнішим.

Прямокутні приміщення з точки зору створення дизайну простіше, тому що дозволяють розділити обідню та робочу зони, зробивши їх максимально самостійними та зберігши гармонію зовнішнього вигляду приміщення. Для обробки стін можна використовувати фарбу, спеціальні вологостійкі або звичайні шпалери, облицювальну плитку. Якщо площа зовсім невелика, краще не використовувати шпалери, т.к. кухня – це приміщення із високим рівнем вологості. У такому випадку найкраще пофарбувати стіни, створивши унікальні поєднання кольорів і ексклюзивний дизайн.

Сьогодні вже не прийнято повністю всі стіни оздоблювати плиткою, нею оформлюють лише область фартуха кухонного – робочу зону. Колір плитки повинен гармоніювати або контрастувати з меблями та загальною кольоровою гамою приміщення. Для стелі можна вибрати оздоблення пластиком, натяжну стелю, або просто пофарбувати поверхню. Кожен із цих варіантів має свої особливості та дозволяє створити стильний інтер'єр.

Слід враховувати, що у процесі готування їжі утворюється багато пари, бризок, жирні краплі – і все це потрапляє на стіни та на стелю. Отже, догляд за покриттями має бути досить легким. Вибирати покриття для підлоги слід з урахуванням того, наскільки часто на кухні знаходиться одночасно багато людей. І пам'ятати про те, що вологе прибирання кухні доводиться робити набагато частіше, ніж в інших приміщеннях.

Найбільш відповідні матеріали:

 • Лінолеум – найдешевший варіант. Переваги – легко мити, стійкий до вологи, легкий у монтажі, забезпечує теплу та приємну поверхню. Якісний лінолеум не втрачає своїх властивостей досить довгий час.
 • Ламінат або паркет – використовують у кухнях з великою площею, де є чітко виділена обідня зона. Нестача – висока чутливість до дії вологи.
 • Керамічна плитка – має високі користувацькі характеристики. Нестача – відчуття холодної поверхні.

Також дуже важливо правильно розділити кухню на функціональні зони. Це актуально для приміщення будь-якого розміру, але найважливіше саме для маленької кухні. З урахуванням функціональних зон здійснюється розведення всіх комунікацій. Щоб під час приготування їжі запах не поширювався по всьому будинку, зручніше розмістити плиту і духовку поруч, а зверху помістити витяжку. Поруч із холодильником та мийкою необхідна робоча поверхня, на яку можна щось покласти або поставити.

Вартість ремонту кухні – якість має свою ціну

На те, в яку суму обійдеться ваш ремонт кухні, значною мірою впливають обрані будівельні матеріали, рівень складності ремонту, загальна площа приміщення в м2. Стандартні кухні в міських багатоповерхівках зазвичай мають площу 6 або 9 кв. м. Щоб дізнатись, яка ціна на послугу ремонт кухні під ключ, звертайтесь до наших менеджерів. Також на ціну значно впливає те, який вид ремонту планується. косметичний, наприклад, щоб позбутися дрібних недоліків, або ж капітальний з повним переплануванням приміщення.

Найзручніший варіант – замовити ремонт кухні під ключ, при цьому в результаті Ви отримуєте повністю продуману і готову до використання кухню. Ще на вартість ремонту кухні під ключ впливає ціна витратних матеріалів та рівень складності виконання майбутніх робіт, дизайн кухні, робота дизайнера.

Компанія Dom Remont вже багато років здійснює ремонти різного рівня складності у Києві та області. Тут працюють професіонали своєї справи, фото виконаних проектів можна побачити на сторінці “Проекти під ключ”. Замовляючи ремонт кухні під ключ у фахівців, ви отримаєте якісно відремонтовану кухню та заощадите свій час.

Інші послуги

Косметичний ремонт
Що таке косметичний ремонт Види косметичного ремонту. Переваги косметичного ремонту від компанії ДомРемонт....
Капітальний ремонт
Капітальний ремонт Що таке капітальний ремонт «під ключ»? Особливості капітального ремонту Перева...
Дизайнерський ремонт під ключ
Переваги дизайнерського ремонту Розробка дизайн-проекту Дизайнерський ремонт від професіоналів Ціна дизайнерськ...
VIP ремонт
Що таке елітний ремонт квартир Види елітного ремонту Чим відрізняється елітний ремонт від інших видів ремонту Ц...
Комплексний ремонт
Що таке комплексний ремонт приміщень. Що входить в комплексний ремонт. Ціна комплексного ремонту квартир....
Ремонт балкона
Ремонт балкона під ключ Для чого потрібний ремонт балкона. Види ремонту балкону. Від чого залежить вартіст...