Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Укладання мозаїки ціна послуги і особливості

 1. Актуальність мозаїки в якості облицювання для басейну.
 2. Етапи укладання мозаїки.
 3. Укладання мозаїки ціна.

Мозаїчні вироби

Сьогодні мозаїка - один з найбільш поширених варіантів обробки приміщень з високим рівнем вологості. Вона може успішно використовуватися для обробки санвузлів, стін ванних кімнат, басейнів.

Оригінальні панно або ексклюзивні візерунки вносять в інтер'єр новизну і розкіш. Мозаїку можна використовувати як додатковий елемент декору, так і як основний декор.

Дуже красиво виглядають традиційні басейни, облицьовані мозаїкою. Завдяки величезному асортименту декоративного облицювання, будь басейн можна перетворити на справжній витвір мистецтва.

Вибір облицювання залежить переважно від смаку і можливостей власників. Важливо пам'ятати, що якісні матеріали не можуть коштувати дешево, а бажання заощадити може в підсумку привести до необхідності переробляти все заново.

Наприклад, скляна мозаїка високої якості має велику вартість, ніж дешевий пластик. Але і обробка таким матеріалом буде виглядати зовсім по-іншому. Отже, вибір на користь якості очевидний.

А купити оздоблювальні матеріали і не тільки і заощадити при цьому, можна в розділі "Наші знижки". Тут представлені перевірені довгим співробітництвом тільки якісні товари від наших партнерів.

Для того, щоб мозаїка була покладена вірно і радувала вас довгий час, укладання повинні здійснювати кваліфіковані майстри.

Які бувають різновиди мозаїки:

 • Мозаїка з кераміки - універсальний обробний матеріал широкого спектру застосування. Найчастіше використовується в обробці басейнів, балконів, терас. Не піддається впливу підвищеної вологості і різких змін температури, легко очищається;
 • Скляна мозаїка - створюється з венеціанського скла, має стійкість до дії цвілевих грибків, дуже міцна, не пропускає воду. Відрізняється великою різноманітністю колірної гамми;
 • Мозаїка з смальти - проводиться з пофарбованого пресованого скла, витриманого при високій температурі, або дрібних керамічних частинок. Має високу стійкість до механічних факторів і низьких температур, дуже ефектно виглядає в інтер'єрі;
 • Кам'яна мозаїка - створюється з натурального каменю (гранітна, мармурова, оніксова та ін.), Використовується в обробці поверхні підлоги, для оздоблення каміна.

З мозаїки створюються такі елементи декору для інтер'єру, як художні та складальні панно, розтяжки, мікси, фризи. Для їх створення використовується промислова мозаїка з мармуру або скла високої якості, розмір може бути 10х10 і 20х20.

Як укладається мозаїка

Для того, щоб здійснити укладання мозаїки, як і перед будь-яким видом оздоблювальних робіт, слід підготувати поверхню. Підстава вирівнюється, з використанням штукатурки або ГКЛ. Після цього на рівне чисте підставу наноситься шар грунтовки - це необхідно для кращої адгезії елементів.

Найкраще, коли підбір матеріалів і всі опоряджувальні роботи виконує професійний майстер-плиточник, щоб уникнути прикрих помилок і необхідності все переробляти. Наступний крок - проведення замірів, розмітка поверхні, куди планується укладання мозаїки. Важливо при виборі клею враховувати тип чорновий поверхні. Клей для мозаїки повинен бути спеціальним, цементно-пісочним.

Це обумовлено невеликими розмірами елементів мозаїки, через що звичайний клейовий склад буде дуже рідким. До того ж зазвичай клей для плитки, що містить агресивні компоненти, зруйнує основний шар мозаїки, що значно зменшить термін служби покриття. Консистенція цементно-пісочного клею повинна відповідати технології і типу мозаїки.

Як укладають мозаїку на паперовій основі

Після грунтовки поверхні на неї наноситься клей шпателем і прикладається мозаїка, паперовим шаром вгору. Коли мозаїка приклеєна, папір слід розмочити і акуратно видалити. Також видаляється залишок клейового розчину. Після того, як клей повністю просох, шви очищаються від його надлишків, затираються спеціальної затіркою.

Як укладається мозаїка на сітці

Ця мозаїка розташована на сітці, яку можна легко розрізати на потрібні частини перед тим, як укладати. Для мозаїки на сітці оптимально починати укладання або з місця з кращим освітленням, або з центру поверхні. На практиці сітку часто буває потрібно різати, і тому краще, якщо ці розрізи виявляться на краях поверхні або там, де вони будуть мінімально помітні.

Основа, яка ідеально рівна, і на яку заздалегідь нанесена розмітка, покривається клеїть складом, яка потім вирівнюється шпателем з зубцями. Приклеювати мозаїку треба так, щоб виворіт була рівномірно занурена в клей. Після цього слід вирівняти листи мозаїки таким чином, щоб шов був ідентичним. Наступна частина роботи - це затірка швів, через певний час після укладання.

Як виконується укладання мозаїки в басейнах

В першу чергу так само, як і всюди, робиться ретельна підготовка поверхні основи. Головні вимоги до поверхні - основа повинна бути сухим і ідеально рівним. Найчастіше резервуар басейну робиться з бетону, дуже важливо брати до уваги те, де будуть розташовані всі технічні отвори. Для вирівнювання підстави використовується виключно дрібнозернистий суміш, що застосовується для ремонту.

Найкраще проводитися обробку басейну мозаїкою в теплий сухий сезон, після того, як змонтовані всі освітлювальні і комунікаційні системи. Після цього проводиться високоякісна гідроізоляція периметра ділянки. Тут не допускається економія на матеріалах, гідроізолірующій склад найкраще наносити в 2 шари, за допомогою сталевого шпателя. Для зміцнення застосовують спеціальну армуючої сітки, стійку до впливу лугів.

Перед тим, як продовжити роботу, важливо дочекатися повного висихання шару гідроізоляції. Вибір клею залежить від того, яка поверхня підстави: може застосовуватися еластичний клей для цементу спеціального призначення або ж клей, що містить поліуретан. Послідовність укладання така: на сегмент мозаїки наноситься клей, потім його прикладають до поверхні підстави декоративним шаром назовні, щоб зволожений паперовий шар був звернений до майстра-укладальникові. Папір прибирають через 2 доби.

Під час укладання фахівця з мозаїці важливо уважно стежити за тим, щоб шви і розташування елементів мозаїки були однаковими. Поки шар клею не висох, завжди можна виправити можливі огріхи. Якщо робиться укладання мозаїки зі скла - враховується освітлення і колірна гамма елементів. Після цього проводиться ретельна акуратна затирка швів за допомогою кольорового складу або епоксидного матеріалу. Воду в свежеотделанний басейн можна набирати не раніше, ніж через 2 доби.

Укладання мозаїки - ціна роботи

Ціна на послуги укладання мозаїки залежить від декількох факторів:

 • того, скільки кольорів буде в обраній мозаїці;
 • який вид матеріалу був обраний;
 • наскільки складний візерунок;
 • який загальний розмір поверхні під облицювання.

В середньому на ринку будівельно-ремонтних послуг України розцінки на укладку мозаїки формату стандарт складають від 550 грн за кв. м, портретної мозаїки - від 1800 грн за кв. м, порізку мозаїки - від 180 грн за м. пог. Детальніше ознайомитися з вартістю робіт фахівців компанії "Дом Ремонт" можна на сторінці “Прайс лист”.

На послугу «укладання мозаїки в басейні» ціна залежить від безлічі параметрів, врахувати які можна безпосередньо на місці, при огляді фахівцем. Точну вартість укладання мозаїки по конкретному проекту зможе озвучити майстер після огляду і узгодження фронту робіт.

Інші послуги

Різка кераміки і керамограніта
Порізка кераміки і керамограніта У яких випадках потрібна порізка керамічної плитки. Способи різання керам...
Мармурова плитка у ванній
Переваги мармурової плитки. Як вибирати колір і відтінок. Укладання мармурової плитки. Використання в я...
Облицювання каміна мармуром ціна
Переваги обробки камінів мармуром. Види облицювальних матеріалів для камінів. Як робиться облицювання ка...
Укладання кахлю ціна і технологія монтажу
Переваги обробки керамічною плиткою. Види керамічної плитки. Як правильно підібрати плитку. Укладання плитки - по...
Укладання плитки на фартух ціна
Для чого потрібен кухонний фартух, види кухонних фартухів в інтер'єрі. Яка плитка використовується для кухонног...