Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Прибирання приміщень

Уборка помещений после ремонта Післяремонтне прибирання - це абсолютно особливий вид послуг, оскільки воно діаметрально відрізняється від звичного прибирання та наведення порядку в будинку або квартирі. Крім того, що після ремонту завжди залишаються залишки будматеріалів, які потребують видалення, всюди в приміщенні присутні будівельні забруднення, особливо будівельний пил, який необхідно ретельно видалити, а для цього потрібно знати всі місця, де він може бути.

Щоб швидко і ефективно впоратися з післяремонтного хаосом в приміщенні і побачити всю красу Вашої оселі з новим ремонтом, найкраще доручити збиральні післяремонтні роботи фахівцям. Таким чином Ви зможете зберегти свій час - найцінніший ресурс. Наприклад, прибирання 1-к квартири триває близько 7-8 годин - за цей час Ви зможете зробити дуже багато важливих справ, або провести час з сім'єю. Також Ви подбаєте про своїх нерви, взагалі не засмучуючись через те, що ніяк не виходить видалити якусь пляму.

Ваша побутова техніка, яка не розрахована на прибирання будівельних забруднень, не постраждає - так як професіонали використовують тільки спеціалізовані автомати та професійні хімічні засоби. Компанія DomRemont, крім безпосередньо послуг ремонту, здійснює також широкий спектр додаткових послуг, ознайомитися з яким Ви можете в розділі нашого сайту "Наші послуги", в тому числі й високоякісну професійне прибирання квартир і офісів після ремонту. Для післяремонтного прибирання наші фахівці використовують потужні професійні будівельні і миючі пилососи, роторні машини, парогенератори, а також засоби для чищення для будь-яких варіантів обробки.

Уборка помещений после ремонта под ключ в Киеве

Правильне прибирання після будівництва та ремонту - це дійсно дуже важливий вид робіт. Адже головне при проведенні після будівельної прибирання - не зіпсувати поверхню Вашого інтер'єру, зберегти чистоту і зовнішній вигляд Ваших меблів.

Генеральне прибирання квартир після ремонту і будівництва, що проводиться непрофесіоналами, без високоякісної сучасної техніки і досвіду подібної роботи - це невиправдана трата Ваших коштів, часу і зусиль.

Застосування звичних всім побутових способів збирання не призведе до бажаного результату.

Отже, як же ефективно спланувати проведення прибирання після того, як Ваш ремонт нарешті завершено?

Для того, щоб збиральні заходи були найбільш ефективними, логічно буде розділити їх на кілька етапів:Уборка после ремонта от профессионалов

 1. Збір і вивіз всіх відходів будівельних матеріалів. При цьому починати слід з найбільших габаритних відходів, які можуть перешкоджати проведенню робіт з очищення приміщення.
 2. Максимальна очищення приміщення від пилу, для найкращого результату необхідно застосовувати сухі й вологі методи (вибір конкретного методу для певної ситуації залежить від типу та рівня забрудненості).
 3. Видалення з поверхонь будівельного скотчу, а також захисних плівок.
 4. Проведення вологого очищення всіх вимикачів і дверних ручок.
 5. Вологе прибирання світильників, вікон і всіх інших скляних поверхонь.
 6. Очищення радіаторів опалення, ретельна прочищення вентиляційних комунікацій.
 7. Очищення всіх типів поверхні від стійких будівельних забруднень. Сюди відносяться: видалення плям лаку, цементу, замазки, фарб та інших забруднень будівельними сумішами. Саме на цьому етапі дуже важливо правильно підібрати засоби для чищення, що відповідають типу поверхні, щоб не нашкодити інтер'єру.
 8. Очищення і дезінфекція сантехнічних комунікацій в ванних і санвузлах.
 9. Суха або волога хімічна чистка меблів - в залежності від класу меблів і того, яким способом можна їх очищати.
 10. Очищення побутових приладів і обладнання від будівельних забруднень.
 11. Килими, ковролін та інші текстильні вироби найкраще віддати в хімчистку.

Вартість прибирання будинку або офісу після ремонту Ви можете побачити на нашому сайті, в розділі "Наш прайс". Також тут Ви можете ознайомитися з повним переліком послуг, що надаються компанією DomRemont, адже це не просто ще одна будівельна фірма - це злагоджена команда професіоналів, яка працює на ринку багато років і успішно здійснює проекти класу люкс. Зазначений перелік робіт може бути розширений в залежності особливостей Ваших приміщень і Ваших потреб.

Уборка помещений после ремонта под ключ

Інші послуги

Доставка матеріалів і комплектуючих
Ремонт - це дуже багатогранний і відповідальний процес, пов'язаний з безліччю нюансів, які дуже часто з'являютьс...
Вивіз буд-сміття
Вивіз будівельного сміття Стрімкий розвиток технологій в навколишньому нас сьогодні світі веде до неминучого збіл...
Ремонт Online
Відеоспостереження за ремонтом - що це таке і коли воно необхідне? Переваги відеоспостереження за ремонтом квартир....
Демонтаж плитки
Що таке демонтаж плитки і коли він потрібен. Особливості демонтажу плитки з підлоги і стін. Ціна на послуги демон...
Демонтаж цегляної стіни
Чого чекати від демонтажу стін. Підготовка. Як проводиться демонтаж. Ціна на демонтаж цегляної стіни і від чого в...
Демонтаж стяжки: ціна, порядок проведення
У яких випадках потрібно демонтаж стяжки, а коли - відновлення. Особливості процесу демонтажу стяжечного шару. Де...