Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Дизайн проект приміщення

Дизайн проект квартири

 1. Дизайн-проект квартири - що це таке, для чого потрібно, як створюється.
 2. Від чого залежить ціна дизайн проекту квартири.
 3. Переваги співпраці з професійними дизайнерами.

Що таке дизайн-проект квартири?

Стоимость дизайна квартирыДизайн-проект приміщення - це не просто нанесений на папір малюнок вашого інтер'єру. Це комплексний набір документації, в якій чітко розписані всі нюанси і варіанти планування, докладні креслення, 3D-візуалізація, і т.д.

Тобто в дизайн-проект входять абсолютно всі документи, на підставі яких будуть здійснюватися ремонтно-будівельні роботи в даному приміщенні. В першу чергу всі ці документи значно полегшують життя самому замовнику.

Етапи створення дизайн-проекту

Створення проекту дизайну майбутнього інтер'єру - це досить великий комплекс різнопланових робіт, що складається з таких етапів:

 1. Знайомство замовника і дизайнера. На цьому етапі відбувається обмін інформацією про те, яким саме бачить замовник майбутній інтер'єр, також враховуються смаки, спосіб життя, хобі клієнта і всі важливі особливості. Визначається зручна для обох сторін форма подальшого спілкування. Для того, щоб даний етап пройшов швидко і максимально ефективно, необхідно, щоб клієнт мав хоча б загальне бачення того, який інтер'єр йому необхідний. Завершальною частиною цього етапу є визначення місця і часу укладення договору на розробку дизайн-проекту.
 2. Укладання договору. Після підписання даного документа замовник вносить передоплату в розмірі 50% від загальної вартості проекту. Уточнюється точна дата і час прибуття дизайнера на об'єкт для огляду, замірів та збору всіх потрібних даних.Стоимость дизайна квартиры элит
 3. Проведення вимірів об'єкта. Дуже часто документація БТІ містить невірні дані щодо параметрів будинку або квартири. Коли дизайнер проводить заміри, він бачить реальну картину приміщення. Враховується все: стан, наявність дефектів або нерівностей поверхонь, габарити стін і прорізів, розташування вентиляції і електрощитка, сантехніки, газових труб і т.д. Крім цього, саме на даному етапі визначаються всі особливості конструкції і архітектури об'єкта: як розташовані несучі стіни, балкони, балки. Максимально точно вимірюються всі параметри приміщення, від висоти стін і стель до висоти батарей опалення, підвіконь і т.д. Робляться фотографії елементів архітектури об'єкта, враховується його розташування відносно сторін світу. Результат цього етапу - створення обмірного креслення (плану обмірів) приміщення через 24-48 годин після проведення вимірювань.
 4. Створення ескізного проекту. Перед тим, як починати створення ескізного проекту, дизайнер і замовник ще раз погоджують ТЗ, грунтуючись на даних проведених вимірах і зібраної інформації про об'єкт. Мета ескізного проекту - визначення планувальної і стильової складової майбутнього інтер'єру. Після схвалення замовником ескізного проекту дизайнер починає роботу над 3Д візуалізацією об'єкта. Завдяки візуалізації можна зрозуміти, яким в результаті буде об'єкт після закінчення ремонтних робіт, згідно з ескізним проектом і планом розміщення предметів обстановки. За часом створення ескізного проекту займає 14-21 робочий день від дати підписання договору на надання послуг розробки дизайн-проекту.
 5. Стоимость дизайна квартиры профессиональногоСтворення робочого проекту. Стандартний робочий проект включає в себе:
  • Докладний план проведення монтажних і демонтажних робіт на об'єкті;
  • Розгортку конструкцій, що мають складний монтаж;
  • Схему розташування предметів обстановки із зазначенням габаритних розмірів предметів;
  • Схеми системи "тепла підлога" і кондиціонування приміщення;
  • Експлікацію стель і підлог, з розрізами і позначенням використовуваного підлогового покриття;
  • Схему розташування приладів освітлення з вимикачами;
  • Схему розташування розеток;
  • План прорізів дверей;
  • Розгортку всіх стін об'єкта і прорахунок необхідних матеріалів;
  • Специфікацію плитки;
  • Специфікацію люстр і світильників;
  • Візуалізацію майбутнього інтер'єру в 2-4 версіях для кожного об'єкта;
  • Відомість і специфікацію робіт з оздоблення;
  • Проведення консультацій і поради щодо проведених робіт, допомога з вибором матеріалів, меблів та ін. Робочий проект знаходиться в роботі протягом 1-1,5 місяців.
 6. Здача проекту. Після того, як всі види робіт, передбачені в попередніх етапах, виконані та проведена оплата вартості послуг, визначена у договорі, дизайнер передає замовнику повністю готовий дизайн-проект. Він включає повноколірний альбом А3 формату з високою якістю друку і диск або флешку з високоякісним записом кожного аркуша документа.

Від чого залежить вартість дизайн проекту квартири

Стоимость дизайна квартиры высокого качестваЦіна дизайн-проекту, так само як і будь-якого виду будівельно-ремонтних робіт, визначається в першу чергу списком побажань клієнта. Крім цього, мають значення як рівень складності проекту, так і вибір будівельних матеріалів, предметів меблювання, декоративних елементів, техніки. Наявність стель в кілька рівнів, підлоги-подіуму, наливної 3Д підлоги збільшують ціну. Великий асортимент будівельних матеріалів і всього, що може знадобитися в процесі ремонту - в розділі "Наші знижки" на головній сторінці сайту.

Фактори, що впливають на вартість:

 • Найбільш бюджетний варіант складається з створення тільки креслень проекту. Вони міститимуть технічні характеристики і підбір колірної гами.
 • Створення 2 і більше версій об'єкта відповідно до побажань замовника, щоб він міг вибирати найкращий для себе.
 • Складання плану проведення монтажу / демонтажу також збільшує вартість послуги створення дизайну.
 • Розробка схеми кондиціонування приміщення. Ці схеми необхідні в тих будинках або квартирах, в яких допускається канальне кондиціонування.
 • Послуга авторський нагляд - повний контроль дизайнером якості всіх етапів робіт, що проводяться, ціни і виду використовуваних в процесі матеріалів. Одна з найпоширеніших послуг.
 • Метраж об'єкту і стиль оформлення приміщення. Якщо площа перевищує 80 м2 - це значно здорожує ціну, так само як і оформлення в класичному стилі.

Стоимость дизайна квартиры в Украине

Крім цього професійні дизайнери можуть допомогти створити окремі складові вашого інтер'єру. Це відмінний варіант для людей, які вже завершили ремонт і бажають просто додати якісь індивідуальні особливості. Наприклад, вдалі варіанти декору, розроблені саме для вашого інтер'єру, додадуть йому "родзинку" і зроблять приміщення більш затишним.

При проведенні ремонтно-будівельних робіт досвідченими фахівцями передбачена гнучка система знижок. Також клієнти отримують чудову можливість придбати якісні будівельні та оздоблювальні матеріали у наших постачальників за вигідними цінами.

Чому краще співпрацювати з професійними дизайнерами

Саме дизайнер зможе побачити ваше житло або офіс з творчої точки зору, створити унікальний інтер'єр, враховуючи всі побажання і нюанси. Адже справжній професіонал - не тільки художник, а ще й архітектор, дуже чітко розуміє, як реалізувати всі творчі ідеї в даному конкретному дизайн-проект.

Переваги використання дизайн-проекту, складеного професіоналами:Стоимость дизайна квартиры в Киеве

 1. Проект, створений з урахуванням усіх побажань і особливостей, дає чудову можливість бути в курсі майбутніх витрат, ефективно плануючи ваш бюджет. В результаті це призведе до значної економії фінансів.
 2. Ви отримуєте шанс побачити на власні очі, яким буде інтер'єр, і оцінити, наскільки він відповідає тому, що ви хочете. Адже цілком імовірно, що вам захочеться щось змінити, зробивши трохи інакше, ніж було задумано спочатку. І однозначно набагато краще вносити такі зміни на етапі розробки дизайн-проекту, а не тоді, коли ремонт йде повним ходом. Це також допоможе вам зберегти час, кошти і свої нерви.
 3. Професіонали забезпечують замовника повним комплектом технічних документів, що включають схеми всіх комунікацій, розташування кондиціонерів і електроприладів. Також ці схеми відображають всі присутні або майбутні конструкції, функціональні зони, перепланування. Таким чином значно підвищується ефективність ремонтно-будівельних робіт і подальша безпека експлуатації приміщення.

Дизайн-проект - це свого роду інструкція, за якою поетапно створюється ваш майбутній досконалий інтер'єр. Так, звернення до фахівців і підсумкова вартість дизайн проекту квартири не можуть бути дешевими. Але вони багаторазово окупляться, створений інтер'єр буде повністю відповідати всім потребам і побажанням клієнта.

Послуги усіх фахівців компанії Дом Ремонт, а також вартість послуг, що надаються, можна побачити в розділі "Прайс лист".Дизайн проект квартиры от профессионаловСтоимость дизайна квартиры в Киевской области