Ремонт квартир "під ключ"
у Києві та області
15 років з вами
Натисніть і почніть спілкування

Декоративні каміни

Переваги декоративних камінів

Декоративные камины в интерьере

Наявність каміна завжди допомагає створити особливий настрій в квартирі або будинку, наповнюючи приміщення теплом і затишком. Щасливі власники заміських будинків легко можуть порадувати себе справжнім каміном на дровах, а що ж робити жителям міських багатоповерхівок? У цьому випадку теж можна знайти рішення - обзавестися декоративним каміном.

Декоративні інтер'єрні каміни створюються з різних матеріалів: з цегли (з використанням облицювальної, силікатної, кольорової, декоративної, пустотілої будівельної цегли), дерева, спеціальних меблевих щитів, металу, гіпсокартонних листів, підручних засобів. Вибір матеріалу залежить від того, чи планується використовувати камін "по-справжньому", тобто з відкритим джерелом вогню, або ж можна обмежитися майстерно виконаною імітацією. Цегляний декоративний камін дуже гармонійно виглядає в інтер'єрах у кантрі-стилі.

Перед закупівлею матеріалів і початком монтажу важливо зробити професійну оцінку стану підлоги приміщення, де планується зводити камін. При створенні конструкції великих розмірів і ваги можливий надмірно інтенсивний вплив на перекриття, що неприпустимо для стандартної міської квартири.

Декоративные камины - виды

Натуральне дерево - це найбільш екологічний і безпечний матеріал. Дерев'яний декоративний камін стане ідеальним вибором для тих, хто надає великого значення здоров'ю та охорони навколишнього середовища.

Декоративний камін з меблевих щитів - один з найлегших в установці варіантів, найчастіше створюються з МДФ, ДСП, фанери. Кожна деталь забарвлюється і оклеюється плівкою, що має захисні властивості. Також можна успішно застосувати і звичайні листи ДСП, в цьому випадку конструкція вимагає подальшого облицювання за допомогою керамічної плитки або штучного каменю. Ще один варіант для зовнішнього декору - обклеювання спеціально для цього призначеною плівкою.

Металевий камін практично в будь-якому інтер'єрі виглядає творчо та оригінально, це нестандартний варіант для ексклюзивного дизайну.

Декоративные камины - преимущества

Камін з гіпсокартону - ідеальна можливість реалізувати практичну будь-яку дизайнерську ідею. При виборі цього варіанту каркас найкраще зробити з металу або дерев'яних брусків.

Окремий вид декоративних каменів - це електрокаміни, які також діляться в свою чергу на різні підвиди. Ефект полум'я в таких камінах створюється завдяки підсвічуванню холодної водної пари або використання спеціального барабана з перфорацією, що створює імітацію полум'я на задній стінці електричного каміна.

Моделі 3D електричних камінів можуть додатково створювати імітацію диму, що клубочиться, і ефект обігріву. Для цього достатньо лише натиснути кнопку, при цьому не виникає справжнього диму, сторонніх запахів або метушні з розпалом.

Інші послуги

Виготовлення гіпсової ліпнини
Виготовлення ліпнини Що таке гіпсова ліпнина і як вона використовується в інтер'єрі Переваги декору з гіпсу...
Оформлення стін і стелі
Декоративне оформлення поверхні стелі Одна з найважливіших і яскравих частин ремонту - це оздоблення. Адже саме від н...
Декоративні статуї
Використання декоративних статуй в будинку Декоративні статуї - вплив на інтер'єр Як правильно розташувати...
Декоративні фонтани
Декоративні фонтани в квартиру Значення декоративних фонтанів в інтер'єрі житла Види декоративних фонтанів...
Декоративні водоспади
Де використовуються декоративні водоспади Різновиди водоспадів Установка декоративного водоспаду Вик...
Декоративні вулкани
На сьогоднішній день ландшафтний дизайн - це поєднання таких областей, як будівництво, архітектура і рослинництво, що ви...