Комплексний ремонт квартир
Натисніть і почніть спілкування
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11
photo 12
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11
photo 12

Офіс вул. Гарматна

Площа Площа 56.51 м2
Вартість дизайну Вартість дизайну 0 грн
Ціна за м2 Ціна за м2 1477 грн
Вартість робіт Вартість робіт 83498 грн
Додаткові послуги Додаткові послуги 5800 грн
Вартість матеріалів Вартість матеріалів 23980 грн
Загальна вартість в грн Загальна вартість в грн 113278 грн
Курс USD на  рік Курс USD на рік 28 грн
Загальна вартість в USD Загальна вартість в USD 4046 $

У цьому приміщенні розташовується офіс, тому був проведений комплексний ремонт. Виконана повна розводка електрокомунікацій, систем водопостачання та каналізації, а також монтаж систем відеоспостереження та пожежної безпеки. Також було встановлено бойлер. Всі ці заходи були необхідні для забезпечення максимального комфорту, продуктивності і безпеки роботи офісного персоналу в даному приміщенні.

Для стелі використана система "Армстронг", як найбільш обгрунтований з економічної та практичної точки зору вибір. Перевага таких стель - швидкий монтаж, довгий термін служби, а також можливість максимально низько опустити стелю для того, щоб заховати всі комунікації. У поєднанні з доступною вартістю - це оптимальний вибір. Обробка підлоги була виконана якісної керамогранитной плиткою, що відрізняється високою міцністю до механічних впливів і довгим соком служби.

Стіни оздоблені штукатуркою і пофарбовані в білий колір спеціальною стійкою до стирання фарбою. Люмінесцентні лампи старого зразка були замінені на нові світлодіодні джерела освітлення. Світлодіодні лампи дають можливість не тільки отримати більш якісне освітлення, а й істотно зменшити витрати на оплату електроенергії. Крім цього, кожне джерело світла має свій окремий вимикач. Таким чином, кожну лампу можна окремо включати або вимикати, що особливо зручно, коли в приміщенні працює кілька людей.

Інші готові роботи

Розрахуйте вартість ремонту

Розрахуйте вартість ремонту