Комплексний ремонт квартир
Натисніть і почніть спілкування
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11
photo 12
photo 13
photo 14
photo 1
photo 2
photo 3
photo 4
photo 5
photo 6
photo 7
photo 8
photo 9
photo 10
photo 11
photo 12
photo 13
photo 14

ЖК Комфорт Таун

Площа Площа 30.44 м2
Вартість дизайну Вартість дизайну 0 грн
Ціна за м2 Ціна за м2 4000 грн
Вартість робіт Вартість робіт 121760 грн
Додаткові послуги Додаткові послуги 5000 грн
Вартість матеріалів Вартість матеріалів 73000 грн
Загальна вартість в грн Загальна вартість в грн 199760 грн
Курс USD на  рік Курс USD на рік 28 грн
Загальна вартість в USD Загальна вартість в USD 7135 $

Ця квартира розташована в затишному житловому комплексі і призначалася для здачі в оренду. Власниця самостійно продумала дизайн в мінімалістичному стилі, оформлений в світлій колірній гамі, яка візуально розширює простір.

Ця квартира має досить скромну площу - всього 30 кв. м. Однак завдяки вміло підібраному дизайну і роботі професійної ремонтної бригади житло вийшло просторим і дуже комфортним для життя.

Ремонт зайняв 4 місяці, протягом яких були повністю демонтовані всі внутрішні стіни, за винятком санвузла. Натомість були зведені нові перегородки, відгороджена невелика спальня, в якій вмістилося все необхідне. Для фарбування стін застосовувалася біла латексна фарба. У деяких місцях для акценту були поклеєні шпалери.

Для обробки стель була обрана якісна штукатурка, для підлоги - фірмова керамогранітна плитка. У процесі ремонту в санвузлі було докладено всіх зусиль для максимально ефективного використання вільного простору. Душовий піддон розташували на мінімальній щодо загального рівня підлоги в квартирі висоті. Це дуже зручно в тому випадку, якщо проживати в квартирі будуть літні люди або маленькі діти.

В цілому після завершення всіх робіт вийшло світле і стильне житло, в якому є все, необхідне для комфортного життя, і при цьому немає нічого зайвого.

Інші готові роботи

Розрахуйте вартість ремонту

Розрахуйте вартість ремонту