Ми втілюємо ваші ідеї в затишну реальність
Натисніть і почніть спілкування

Комплексний ремонт під ключ

  • знижка до 30% на будматеріали
  • безкоштовний виклик майстра
Отримати консультацію
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12
Фото 13
Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7
Фото 8
Фото 9
Фото 10
Фото 11
Фото 12
Фото 13

ЖК Олександрія

Площа Площа 45.2 м2
Рік Рік 2017
Вартість дизайну Вартість дизайну 0 грн
Ціна за м2 Ціна за м2 3000 грн
Вартість ремонту Вартість ремонту 135600 грн
Додаткові послуги Додаткові послуги 12000 грн
Вартість матеріалів Вартість матеріалів 98000 грн
Загальна вартість в грн Загальна вартість в грн 245600 грн
Курс USD на 2017 рік Курс USD на 2017 рік 26.28 грн
Загальна вартість в USD Загальна вартість в USD 9346 $
Ціна за ремонт на 2017 рік

Невелика квартира в ЖК Олександрія - нестандартний терміновий проект, коли треба було створити дизайн під час проведення ремонтних робіт. Робочої завданням було протягом 2,5 місяців з нуля створити комфортне і красиве житло для мами, доньки, декількох кішок і одного собаки. В результаті вже через 2 місяці квартира була повністю підготовлена ​​що б завозити меблі і встановлювати двері.

Для початку була проведена повна перепланування приміщення, тобто видалені всі стіни, і побудовані заново - в нових місцях, відповідно до побажань власниці. Також були поєднані балкон і одна з кімнат. Вікна було вирішено зробити панорамними, для того, щоб максимально наситити приміщення світлом і візуально збільшити.

Під час роботи над цим проектом було дуже багато нестандартних ідей і нестандартних рішень, розглядався навіть варіант розміщення джакузі в кухні, правда, в результаті все-таки зробили більш традиційний варіант: велика ванна з душем і джакузі, поєднана вікном в кухню, з видом на балкон. Таким чином можна приймати ванну і одночасно милуватися картинами міського життя, а можна закрити вікно ролетами - якщо захочеться зробити приміщення більш відокремленим. Для зручного переміщення в джакузі створені спеціальні сходинки, на які також можна поставити ароматичні свічки або ще які-небудь дрібниці, що створюють настрій.

Скляні перегородки, що відокремлюють спальну зону, були змонтовані для того, щоб тварини не заважали відпочинку господарів. А встановлені там же штори при необхідності допоможуть перетворити спальню в повністю відокремлене приміщення. Над ліжком розташоване дзеркало, яке також можна приховувати за шторкою - в залежності від настрою господині.

Стіни декоровані шпалерами з ніжними квітами орхідеї, також використовувалася декоративна фарба з сріблястими блискітками. Крім цього, всі стіни покривалися високоякісним лаком. Щоб захистити стіни від тварин, по периметру була задіяна гіпсова плитка.

Для підлоги кухні та ванної використовувався керамограніт, що імітує мармур, в кімнатах постелено ламінат.

Біля входу розташувався гардероб, прихований за великими дзеркалами. Балкон після перепланування перетворився в справжню міні-оранжерею, що дуже гармоніює з відкривається з балкона видом. Стелі в основному натяжні і декоровані красивою підсвічуванням. Якщо зверне увагу, то над ліжком було розташоване дзеркало, яке в разі потреби можна закрити спеціальними ролетами на пульті. Рішення дуже незвичайне, але цікаве).

У підсумку після проведення всіх ремонтних робіт у нас вийшла дуже простора, світла, жіночна і не звичайна квартира, продуманий комфорт, витончений і кокетливий інтер'єр якої запам'ятовуються надовго.

Інші готовы роботи

м. Українка
51.26 м2
Печерський р-н
46.5 м2
В гору